Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Ty sportovni digosky mi fajne jdou k bunde a bocni hrane lyzi. To nelze ignorovat. :D  DK10 vnimam prece jen spise pilotne. Pravda, litali jsme tam misty kolem kila slalomky ne slalomky. Nicmene mam desnou chut na ne na chvili zase nasadit nejaky prdacky nato hadr. Neco jako maji titanove Blancpain FF, spise tuzsi, hrubsi, masivnejsi s hranatyma, matnyma, kovovyma okama a tak. Musim neco sehnat. Ale to bude asi tezke. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blush02: Ale byla to celkem prijemna zmena. Nosim je jen o dovolenych. Kdyz je oblecu, tak automaticky prestanu synchronizovat do mobilu pracovni mail. Navic, Damasko stejne nema ve svete mondenich lyzaru a modou a prestizi znacek posedlych Italu absolutne zadny zvuk. Je to antiprestizni a antistatusova znacka. To uz vetsi promo udelam tema Casiama.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím co si o tom myslet, zatím lidi co znám s Damaskama - není jich moc, tak jsou spokojený, já mám DA46ky, mladej DA36ky, další mám objednaný a čekám na ně...

Přesnost vcelku dobrá, 36ky cca 3s do plusu, moje 46ky šli měsíc od zakoupení do 7s do plusu za celou dobu, teď poslední týden se začali zpožďovat o 3s denně - pořád je to v pohodě přesnost, do vody jsme je zatím nebrali ani jedny, není důvod. ...kosmetický vady až na jednu drobnost žádný....Jestli výstupní kontrola hapruje v tom, že pouští do prodeje nedodělky, tak je něco špatně od začátku do konce, hodinky to nejsou drahý, ale zároveň ani levný..strojky mají ověřený od Ety, tam nemá vcelku co...jediná možnost co mě tedy vychází, že jim zlobí jejich vlastní strojky... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělejte z toho detektivku. Je věc, stroj, stroje mají občas vady, je to ruční manufaktura. Nedělají 2 milióny hodinek ročně, jako Rolex, ale 2 tisíce. Něco jim teď párkrát ujelo, kontrola to měla odchytit, musí být pečlivější, to je všechno. Jsou malí, mladí, nadějní, plní nápadů, ale občas neklidní a zbrklí. Hodinářská firma bez reklamací neexistuje. Kór taková, která si toho tolik dělá sama in house. Nic se jim, teda aspoň pokud vím já, sériově "nesype". Chyby opravili a jede se dál močálem černým kolem bílých skal. Moje oboje jsou bezchybné, takže pohoda, jazz. Zvýšený tep netřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm takjo, ale napsals to tak, ze by jeden mel pocit, ze se jim rozesrala vyroba a neni hodiny, co by tam nekdo nevolal co ma ted delat s dodrbanyma hodinkama.

 

Jinak, taky bych cekal, ze se velke D podivaji na svah, ale vidim, ze to mas cely jinak, tak budu cekat na dalsi fotoreport z tripu po fjordech. Ty sou stejne nejlepci!

 

Edit: Omastek byl rychlejsi, presnejsi a pri pondelku asi i min nevrlej. Peace.

Upraveno uživatelem nividic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...