geometr Odesláno čtvrtek v 07:19 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 07:19 před 37 minutami, Zdenek1307 napsal: Tomu se říká sadomasochismus! No přesně. Kluci, stálo vám to vůbec za to ... a ještě kvůli tomu v noci stávat... Dyť jsou to kašpaři.
pavo_ Odesláno čtvrtek v 07:30 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 07:30 k tomu nevýkonu asi nemá cenu už nic psát...když vidím co nás teď čeká v Lize národů tak je mi trochu ouzko Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
kuncák7 Odesláno čtvrtek v 08:18 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 08:18 Na druhou stranu, kolikrát máš šanci vidět Španělsko a Anglii naživo? Místo přáteláků s Andorou, Jordánskem a podobnýma se radši kouknu na tohle. A sestup do Bečka? S tím se tak nějak počítá, i když tam určitě naši nechaj všechno, jako na MS (smajlíka nedoplňuju záměrně).
Gustaf Odesláno čtvrtek v 09:08 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 09:08 (upraveno) před 50 minutami, kuncák7 napsal: Na druhou stranu, kolikrát máš šanci vidět Španělsko a Anglii naživo? Místo přáteláků s Andorou, Jordánskem a podobnýma se radši kouknu na tohle. A sestup do Bečka? S tím se tak nějak počítá, i když tam určitě naši nechaj všechno, jako na MS (smajlíka nedoplňuju záměrně). Nic.... Upraveno čtvrtek v 09:09 uživatelem Gustaf
pavo_ Odesláno čtvrtek v 09:10 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 09:10 před 50 minutami, kuncák7 napsal: Na druhou stranu, kolikrát máš šanci vidět Španělsko a Anglii naživo? Místo přáteláků s Andorou, Jordánskem a podobnýma se radši kouknu na tohle. A sestup do Bečka? S tím se tak nějak počítá, i když tam určitě naši nechaj všechno, jako na MS (smajlíka nedoplňuju záměrně). Jo vidět tyhle mančafty muže být super jen se obávám, že k tomu přistoupíme stejným způsobem jako v posledních zápasech (zejména pokud Koubek zůstane) tj Prešovský beton což pak ten zážitek může dost degradovat
kuncák7 Odesláno čtvrtek v 09:30 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 09:30 před 10 minutami, pavo_ napsal: Jo vidět tyhle mančafty muže být super jen se obávám, že k tomu přistoupíme stejným způsobem jako v posledních zápasech (zejména pokud Koubek zůstane) tj Prešovský beton což pak ten zážitek může dost degradovat Ahoj a v tom se lišíme, já se nad prešovským betonem neohrnuju - pamatuju, kdy frajer z Prešova ještě ve starém Edenu zakopl během dvou minut 3 balony přes dřevěnou tribunu, ten měl nákop jak blázen a nemazal se s tím ( a doma mám z podobného mače na Bohemce balon - prostě přilítl na tramvajovou refíž a já byl v té době nejrychlejší :-)). Ne vážně, i na to se dá koukat, koukal jsem na Kapverdy a když se drží systém dá se to. Prostě platí, že na tukes nemaj, tak ať hrajou na co mají, ale musej se snažit. A přiznám se, že náhradu za Koubka prostě nevidím ( i kšiltovka ve Slávii naráží na svůj strop). Cizina?
kuncák7 Odesláno čtvrtek v 09:51 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 09:51 Jo a koukal jsem a reálne nám hrozí, že budeme nejhorší evropskej účastník celýho MS ( pokud to teda turek nedotáhne ).
Zdenek1307 Odesláno čtvrtek v 10:16 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 10:16 Já se dnes bavím novinářským hyenismem. Je nové téma, tak si jdeme do nich kopnout, navíc teď můžeme, protože jsme na té emoční vlně a všichni to vezmou.
Frantik Odesláno čtvrtek v 11:24 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 11:24 Ja myslim, ze nastavit zrcadlo je obcas fajn. Hráli hovno, byla to ostuda, byli priposrany, opory hrály ještě větší hovno, trenér neměl žádnou taktiku......atd. Měli jen kecy a výmluvy, ani se k tomu neumí postavit. Takže než mazat med kolem huby, ve stylu "dali jsme do toho srdíčko a řekli jsme si s klukama v šatně, apod" je dobrej nějakej uprimnej feedback A to i směrem ke svazu, lize a bafunarum. 3
Beet Odesláno čtvrtek v 12:56 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 12:56 Já jsem s našimi konzistentními výkony naprosto spokojen. Dobře se na naše zapasy sázelo. 3
pavo_ Odesláno čtvrtek v 13:39 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 13:39 před 3 hodinami, kuncák7 napsal: Ahoj a v tom se lišíme, já se nad prešovským betonem neohrnuju - pamatuju, kdy frajer z Prešova ještě ve starém Edenu zakopl během dvou minut 3 balony přes dřevěnou tribunu, ten měl nákop jak blázen a nemazal se s tím ( a doma mám z podobného mače na Bohemce balon - prostě přilítl na tramvajovou refíž a já byl v té době nejrychlejší :-)). Ne vážně, i na to se dá koukat, koukal jsem na Kapverdy a když se drží systém dá se to. Prostě platí, že na tukes nemaj, tak ať hrajou na co mají, ale musej se snažit. A přiznám se, že náhradu za Koubka prostě nevidím ( i kšiltovka ve Slávii naráží na svůj strop). Cizina? jasně, že se na to dá koukat a třeba na Atletiko Madrid, který má pod Simeonem precizní obranu, se taky podívám, ale s těma gólama je ten fotbal trochu zábavnější A jen k tomu, že na ťukec nemají tak je potřeba ptát se proč...proč takový hráče nemáme? Částečně na to dává odpověď Folprecht tady v tom postu jak přišel jako mladej kluk do Sparty A koho jiného za Koubka? Na to taky nemám odpověď, ale je otázka jestli by to někdo rozumnej vůbec dělat chtěl...celé naše svazové vedení je dlouhodobě velmi nesympatická partička. A např. Nedvěd ten jakožto v Itálii odsouzený (a v současné době v podmínce) za finanční machinace, by podle mne vůbec neměl zastávat pozici GM reprezentace
spineshank Odesláno čtvrtek v 15:06 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 15:06 před 5 hodinami, kuncák7 napsal: Jo a koukal jsem a reálne nám hrozí, že budeme nejhorší evropskej účastník celýho MS ( pokud to teda turek nedotáhne ). TaK aspoň nějaký ocenění budeme mít 1
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se