Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

A tak na stolku by mě asi probudily, jenže hodinky nesundavám ani na noc a pak stačí mít ruku pod peřinou a je to bez šance. I když dneska v noci jsem měl monstra na ruce a géčka na stole a taky jsem nic neslyšel. Tak mám asi moc tvrdý spánek. :-) Nebo mám blbě nastavený alarm, to je taky možnost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě spolehlivě budí vibrační alarm - a ruku můžeš mít kde chceš.. navíc když ji mám zrovna položenou hodinkama na matraci, tak to duní celou postelí jak se ty vibrace nesou, že to probere i manželku. navíc je to skvělý jako diskrétní alarm třeba v práci atp.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se chtěl zeptat, jestli to opravdu funguje ... a pokud jo, tak nic jiného už asi chtít nebudu  :D :D ...

nemám sice Rangemany, ale Casio Lineage, okno, neokno, funguje to v celém bytě. Problémy se synchronizací jsem zaznamenal pouze ve dvou případech:

 

1. Letní bouřky - řešil jsem to pak manuálně vyvolanou synchronizací přes den v příznivějších podmínkách. Předpokládám, že manuální vyvolání synchronizace (kromě nastavené automatické) umožňují též Rangemany

 

2. Během pohybu v dopravních prostředcích v noci, kdy probíhá synchronizace. Napraveno opět po dojezdu/doletu pomocí manuálně vyvolané synchronizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak super, díky Honzo. Jinak GA1000 se mi předbíhaj cca +8 až 10 sec./měsíc, což je snad v pohodě :) .

Kup si rádiovky. 10 sec/měsíc je samozřejmě zcela ok a žádná tragedie (a hlavně u quartzu to nejde až na vyjímky nijak seřídit), ale ta přesnost rádia se mi moc líbí!

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta absolutní bezúdržbovost času je perfektní - čas, přehazování letní - zimní, datum, všechno se synchronizuje a na ruce je pořád na sekundu přesný čas. Jsem z rangemanů taky nadšený, nelituju.

To je ale pak právě ta nuda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik šopa, tak jsem neodolal a zkusím ty Rangemany ještě jednou - v trošku více ulítlé verzi. Až dorazí ze země vycházejícího slunce, tak se ozvu a zodpovědně nafotím... Bushman mě načal jaxviňa, že kolik to prý má funkcí, tak pozkouším. Já vím, je to už psycho :bangin:  jsem ztracen, ale někdy dostanu na Géčka prostě chuť a v současnosti lepší na trhu nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik šopa, tak jsem neodolal a zkusím ty Rangemany ještě jednou - v trošku více ulítlé verzi. Až dorazí ze země vycházejícího slunce, tak se ozvu a zodpovědně nafotím... Bushman mě načal jaxviňa, že kolik to prý má funkcí, tak pozkouším. Já vím, je to už psycho :bangin:  jsem ztracen, ale někdy dostanu na Géčka prostě chuť a v současnosti lepší na trhu nevidím.

Teda Ty už jsi stejnej chronomagor, jako já...  :lol2:  Já prodám monstra a za měsíc je kupuju znovu, Ty zase Rangemany, hezky jsme se tu sešli... Tuhle jsem držel v krámě v ruce géčka, který mi žena koupila loni  k Vánocům, já je pak prodal a teď bych je byl zase kupoval... Jakou jsi vzal verzi?

 

Rangemany teď mám doma, tenhle týden venčím do práce Monstra, ale díky tomu mám na R. křivku tlaku jak víno - jsou vlastně na stejným místě, takže fakt měří jen změnu tlaku díky počasí a funguje to skvěle. Ještě si nastavím přesně souřadnice kvůli východu a západu slunce, to taky není třeba pro myslivce marná funkce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty brďo jsem se zpotil až na řiti... tak snad platba proběhla s Žaponcema v pořádku, sice mi ještě někde po Slovensku lítá blíže nespecifikovaná částka, ale to se snad poddá. Až budu mít čas (a žaludek) tak se o tom rozepíšu více, ale vězte že konglomerát Japonec, PayPal, MasterCard a TrustPay je vskutku děsivá kombinace... Ale dobře jsem alespoň pokecal se sympatickou slečnou z pod Tater z infolinky TrustPay. Uff... Kurnik ty Rangemany budu nosit jenom v neděli do kostela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...