Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Ta dioda je v rámci inovace. To teď cpou na všechny nový modely a pravý illuminator již nepoužívají, pokud se nemýlím...důvodem bude asi nižší spotřeba, na druhou stranu ale hodinky jako Riseman s illuminatorem bezvadně vždy fungovaly, tak nevidím pro downgrade žádný rozumný důvod.

Jediný důvod je prostě cena. Dioda je levnější. Ale ten dojem je dost horší. Teda aspoň pro mě. Působí to na mě jako low cost řešení. A v hodinkách téhle ceny to na mě dělá dojem jako švihadla v Mercedesu S63 AMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na hodinky-365 jsem koukal na géčka někde v ceně kolem 30 tisíc a výš jsou géčka s kovovým tahem a kovovým pouzdrem, to je pak jiná liga. Ale ta cena....

Pokud vím, i většina těch nesmyslně drahejch géček má pouzdra plastový, maximálně s nějakým plechovým bazmekem navrchu, aby to budilo dojem bytelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám GA-1000 Rescue, pouzdro prodávající udává, jako PVD/Ocel. Nevím, nezkoušel jsem jejich odolnost a ani to neplánuji, ale jsem maximálně spokojen - přikládám fotku. Na inverzní display se dá zvyknout, ale klasika je určitě lepší.

 

Jinak na Rangemany si brousím zuby, sejří mě tam ta dioda, ale jinak mě oslovily designem i funkcemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká lumi, tak já si na diodu zvyknul docela rychle, vše co má být vidět je vidět a rozložení světla není až tak špatné. Co ale mě osobně se líbí, je odstín modré, který u Rangemanů si myslím trefili. Starší foto už jsem dával na jiný link, ale proč ho nevložit i sem....

post-5779-0-17456000-1415257033_thumb.jpg

post-5779-0-53412600-1415257044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je ta dioda v pohodě, ale když se podívám na risemany, tak je mi fakt líto, že do dražšího modelu se ten iluminator nedává.

 

Teď jsem se zkoušel nechat vzbudit alarmem na rangemanech a je to teda celkem problém, alarm není moc hlasitý. To mám tak jenom já, nebo je to vlastnost plastových géček? Riseman je taky potichu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta dioda vypadá úplně v pohodě, rozhodně nijak nesnižuje celkový dojem z hodinek.

ohledně pípáku to v géčkách vidím jako větší problém. u všech géček je pípání velmi slabé (pokud nějaký typ hlasitostí výrazně vyčnívá nad ostatní, tak se rád poučím), zřejmě kvůli pružnému uložení modulu a velké mase tlumicího plastu kolem. pro mě je budík v géčkách nepoužitelný a to byl taky jeden z důvodů, proč žádné nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá se na to bohužel spolehnout, že to člověka vzbudí, což je docela škoda. 

Zkoušel jsem budík na Mudmanech 9300 a vzbudil mne v pohodě, na 9400 jsem nezkoušel,ale snad takový rozdíl tam nebude. Nesmíte chodit spát navalení ve čtyři ráno, to vás potom v šest nevzbudí nic  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...