Přejít na obsah

Long


Doporučené příspěvky

Já ze zásady nechvalím, moje děti a mí podřízení plně chápou, že největší moje pochvala je, když nenadávám. Ale dnes udělám výjímku. Před časem jsem poptával prstýnek. Reakce jedna a podle mé předlohy to vzdal - pravda je, že to bylo podle fotky náramku a fakt dost složité. Potom jsem si vzpomněl na Longa a oslovil ho. Perfektní komunikace a maximální vstřícnost. Dneska jsem si ho vyzvedl a maximální spokojenost. Doporučuji!!!!!!

 No opět mi nezbývá než všem MOC poděkovat za slova chvály a dovoluji si jen ukázat proč  byly naše druhá maturita " Manťákova" zakázka

post-965-0-64256200-1436932756_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Long je veliký borec a velice sympatický člověk. Zvládl na jedničku naprosto šílený úkol: Navrhl jsem pro nastávající nebožku prsten v podobě geometrizovaného hada a Long jej podle dodaných 3D dat v docela šibeničním termínu vyrobil. Navíc mě i usměrnil v průběhu návrhu a vysvětlil mi některé zlatnické technologie, aby vůbec bylo možné návrh realizovat. Výsledkem je krásná zlatnická práce, ze které má mladá nesmírnou radost, já mám radost, že ona má radost, a Long může být právem hrdý na to, co dokáže.

 

Vše bylo rychlé, s ohledem na materiál (diamant, smaragdy, bílé zlato) za velmi rozumný peníz a hlavně průběh celé akce byl naprosto hladký, i jsme stihli chvíli pokecat o hodinkách :)

 

Longa maximálně doporučuju!

post-1353-0-30248400-1464243288_thumb.jpg

post-1353-0-69262200-1464243382_thumb.png

post-1353-0-94387600-1464243434_thumb.png

post-1353-0-43044300-1464243453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...