Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tip na hodinářství Pechanec ve Zlíně tady již byl, ale neměl by někdo další tip na hodináře v lokalitě Holešov, Bystřice p. Hostýnem, Kroměříž, případně Uherské Hradiště? Jednalo by se zatím o pozáruční výměnu baterie a zkoušku vodotěsnosti do 200M? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové hledám dobrého a rychlého hodináře v Ostravě. Zkoušel jsem hodinářství U Aleše, ale možná je p. Svoboda dobrý, ale je to divný patron a hlavně domluvený termín se mi zdál moc variabilní. Objevil jsem ve Vítkovicích malé hodinářství, kde funguje dva dny v týdnu hodinář p. Janáč. Další dny je v Dealu. Zítra si jedu pro první várku servisovaných Primek, tak jsem zvědav. Máte někdo o tomto hodináři nějaké reference ? Dík. Jinak budu vděčný za každý kontakt na slušného řemeslníka v tomto oboru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem dotaz do vyhledaného vlákna a teď ho nemohu najít.

 

Mám Prim Sport II, které se za noc předejdou o hodinu. Co může být porouchaného? Má význam je seřizovat případně opravovat?

Tady to máš i s odpovědí http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/27783-prim-sport-2/page__st__980__p__804004#entry804004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte o nějakém dobrém hodináři na Vysočině? Nejlépe v okolí Havlíčkova Brodu či Jihlavy. Jedná se o opravu starších hodinek.

 

Zdravim ,

já jsem spokojený s hodinářem z Jihlavy .Opravnu má v Palackého 40 .Dávám si k němu opravovat staré primky, protože je sbírám .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšili mě v hodinářství Volavka v Karlíně na Sokolovské. P. Frýdl měl zrovna dovolenou, tak jsem dobloudil tam. Potřeboval jsem nové sklo na Traktory, na místě neměli, objednali a za necelý týden bylo. A ještě jsem si s panem mistrem (starší prošedivělý pán, majitel??) popovídal o Primkách. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Chlapi, hodinar v Karlovych Varech, Sokolove a okoli? Nikdo mi tu nechce prelestit titanium, hodinky i tah a pokud ano, tak jen do lesku, s tim, ze mi matne(piskovane casti) zmizi...

A take se tu nikomu nechce vyladit chod, kdyz trvam na tlakovce, jsou 200m, to opravdu nikdo nema pristrojecek na dvoustovku? 50-100m je u nas strop?

Zatim zklamani ve trech hodinarstvi-zlatnictvi.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda nikdy neslyšel,že by někdo leštil/přelešťoval titan,to by asi nevypadalo dobře,po čase se ošoupe tak jako tak,není to ocel,která jde leštit/brousit do halelůja.K tý tlakovce,z vlastní zkušenosti vím,že na 200m ti je otestuje málokdo,není to úplně levná sranda a 99% zákazníků tohle nevyžaduje,běžně se testuje na 50m,třebas,a i to už dá tomu pouzdru myslím fest zabrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotrebuju 200 jako takovych, jen jsem myslel, ze by to nemusel byt takovy problem, kdyz je tak vyrabi, ale potrebuju 100, 50 mi rozhodne nestaci. Titanium se lesti, matuje i piskuje nahodou celkem dobre (i se skvele anodizuje), je to snazsi nez u oceli, ta je preci jen tvrdsi, u jinych hracek si to delam sam, ale hodinky jsou na me mrnavy a maji zaludny maly plosky a zahyby, takze bych to netrefil a ohobloval do kulata i hrany, proto by me zajimalo, jestli to hodinari delaji, kteri a kde.

Ale fakt je, ze se osoupe dost rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...