Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Ahoj, zrovna výška mě nepřipadá nijak nepřiměřená, i když opticky si ty hodinky nepomáhají např. zkosenou lunetou nebo vypouklým sklíčkem jako jiné. Pro mě je trochu limitující ten integrovaný tah. U většiny hodinek skončím na nato strapu, tady nemůžu. Na druhou stranu ony jsou v tolika věcech jiné a svoje, že to k nim taknějak patří. Pokud jde o spolehlivosta zpracování, tak úplně bez výhrad a moc rád mám detaily číselníku a lumi. Přemýšlím, ža na ně udělám recenzi, i když asi nebude zajímat moc široký okruh lidí. Ale to je osud NF :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hrozna napsal:

Ahoj, zrovna výška mě nepřipadá nijak nepřiměřená, i když opticky si ty hodinky nepomáhají např. zkosenou lunetou nebo vypouklým sklíčkem jako jiné. Pro mě je trochu limitující ten integrovaný tah. U většiny hodinek skončím na nato strapu, tady nemůžu. Na druhou stranu ony jsou v tolika věcech jiné a svoje, že to k nim taknějak patří. Pokud jde o spolehlivosta zpracování, tak úplně bez výhrad a moc rád mám detaily číselníku a lumi. Přemýšlím, ža na ně udělám recenzi, i když asi nebude zajímat moc široký okruh lidí. Ale to je osud NF :)

Recenze by byla super, já bych si ji zrovna rád přečetl :) ty hodinky jsou velmi extravagantní a tím, jak jsou odlišné od zbytku modelů od Tudoru, mě hodně oslovily. Na zajímavosti jim přidává jejich "historický" aspekt, kdy v nich Tudor představil svůj první In-house kalibr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...