Přejít na obsah

Omega Seamaster Automatic 120 - Big Blue


malda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super cteni,diky za nej.Hodinky jsou krasny,oldschoolovy divery obecne jsou svet sam o sobe.Trochu me mrzi,ze tu podobnych vintage diveru ruznych znacek neni vic,vintazni Aquastar,Aquadive,Bulova,Enicar,Jenny,Eterna...bylo toho mraky a ty hodinky byly ikonou svy doby.Obavam se,ze zlata era tohodle druhu hodinek je pryc a tak krasny kousky,jaky se produkovaly v minulych desetiletich,uz dneska nikdo neumi,ten spirit uz to proste nema a ani mit nebude.Kez by nektery ze zminenych firem sahly do svych archivu a oprasily tyhle svoje legendarni modely,misto produkovani furt nudnejsich a novejsich kreaci...

Já to vidím naprosto stejně a takových je nás tady rozhodně víc... Vintage chrona většinou nejsou staré, jen dřív vyrobené a pořád moderní a krásné.

 

A jsem rád, jestli se mé příspěvky v tomto vláknu líbí. O takových hodinkách se mi psalo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super cteni,diky za nej.Hodinky jsou krasny,oldschoolovy divery obecne jsou svet sam o sobe.Trochu me mrzi,ze tu podobnych vintage diveru ruznych znacek neni vic,vintazni Aquastar,Aquadive,Bulova,Enicar,Jenny,Eterna...bylo toho mraky a ty hodinky byly ikonou svy doby.Obavam se,ze zlata era tohodle druhu hodinek je pryc a tak krasny kousky,jaky se produkovaly v minulych desetiletich,uz dneska nikdo neumi,ten spirit uz to proste nema a ani mit nebude.Kez by nektery ze zminenych firem sahly do svych archivu a oprasily tyhle svoje legendarni modely,misto produkovani furt nudnejsich a novejsich kreaci...

Tesat do kamene, todlecto !!!  Jo- a Maldo, těma Omegama jsi mě opravdu dostal- je to krásnej kousek . Jdu si něco nalít, abych vůbec usnul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, Davide, Tome, a další - Díky!

 

Tak nějak mám pocit, že jsem dosáhl "vintage chronovrcholu". Mám v hlavě ještě pár Omega kousků ze sedmdesátých, ale to už nebude nic, co by už tady na fóru nebylo. Tyhle mrchy mě fakt dostaly. Už vím, jak se cítí člověk, který si šňupne kokainu. Mám je na ruce pár hodin a jsem na vrcholu blaha. Dokonce jsem byl v tak dobrém rozpoložení, že jsem je ukázal své drahé polovičce. A jí se kupodivu taky líbí - dokonce prohlásila, že jsou hezčí, než moje soudobé seamastery, které v podstatě denně nosím. To je fakt divné, co tyto hodinky dokážou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, Davide, Tome, a další - Díky!

 

Tak nějak mám pocit, že jsem dosáhl "vintage chronovrcholu". Mám v hlavě ještě pár Omega kousků ze sedmdesátých, ale to už nebude nic, co by už tady na fóru nebylo. Tyhle mrchy mě fakt dostaly. Už vím, jak se cítí člověk, který si šňupne kokainu. Mám je na ruce pár hodin a jsem na vrcholu blaha. Dokonce jsem byl v tak dobrém rozpoložení, že jsem je ukázal své drahé polovičce. A jí se kupodivu taky líbí - dokonce prohlásila, že jsou hezčí, než moje soudobé seamastery, které v podstatě denně nosím. To je fakt divné, co tyto hodinky dokážou...

Jsou nádherné, užívej si je :clap:  a přeju Ti, aby to byl jen jeden z mnoha chronoorgasmů. Tak nějak cítím, že jich ještě dost přijde :lol2:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky kluci za gratulace!

 

Seamaster: Ne z Rakouska nejsou. Ani jsem na žádnou nabídku z Rakouska nenarazil... Tyhle putovaly až z USA. Sledoval jsem nabídky dlouho, ale v Evropě jich moc není a když, ceny jsou šílené a stav většinou žalostný. Ale to Tobě jakožto znalci Omegy určitě popisovat nemusím. Tyhle mě celkem mile překvapily, protože na fotkách v inzerátu vypadaly hůř a myslel jsem si, že pouzdro bylo přebrušované. Ale kupodivu nebylo. 

 

Sashator: Už néééé:( Nicméně ještě tak jedním okem pokukuji po Speedmasteru Mark III. To už jsou ale hodinky, které žádný příběh nemají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi povídej. Bullheady cal. 930 jsou tak škaredé, až jsou vlastně krásné a rozhodně bych si je dokázal na ruce představit. Ale ta cena... Za to už máš pomalu fullgold moony:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...