Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kde má pedály?

 

Pedály netřeba - pravá ruka přidává plyn, levá brzdí.

 

Zdroj foto: google

 

post-37766-0-59739400-1453060879_thumb.jpg

 

Já si FPS na PS4 užívám :-) hezky v levý ruce půlku ovladače, v pravý myš od Logitechu :-)

 

Člověk nemůže mít všechno :) Zas ovladač mi v ruce sedí líp, jak péestrojkovej.

Btw, trochu zvláštní kombo, nebyla by už tedy lepší klávesnice k té myši?

Nemáš foto? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk nemůže mít všechno :) Zas ovladač mi v ruce sedí líp, jak péestrojkovej.

Btw, trochu zvláštní kombo, nebyla by už tedy lepší klávesnice k té myši?

Nemáš foto? :D

Klávesnice tam jde taky, ale páčkou se dá běhat i šikmo :-)

post-322-0-08918800-1453062256_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz PC nanhry nechci ani videt.. updaty, upgrady, drivery.. uz nikdy.

Misto toho bleskovej start, velka televize, surround, vsechno aktualni a na 5 let klid v penezence. Hry tocim v bazaru, takze pohoda i takhle..

 

Souhlasím a pod vše se podepisuji. Jenže jsem založením FPS-kář, a tak bez tohohle žánru - když se nenaučim s gamepadem - to pro mně skoro nemá význam. (MMO)RPG ani sporty nehraju.

Dneska si jdu pro GTA V a Mafii 2, tak uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím a pod vše se podepisuji. Jenže jsem založením FPS-kář, a tak bez tohohle žánru - když se nenaučim s gamepadem - to pro mně skoro nemá význam. (MMO)RPG ani sporty nehraju.

Dneska si jdu pro GTA V a Mafii 2, tak uvidíme :D

To jsem na tom stejně - teď frčím Rainbow 6: siege. Na tý metr a půl velký televizi a v křesle je to fajn .-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, vezmeš starý, oni na ně mrknou, naceněj a vybíráš.. i z těch secondhandových, který tam zrovna budou mít..

existuje i normální trh: třeba www.gamebazar.cz, kde prodáš dráž a koupíš levnějc, ale není to na počkání a na rozdíl od chronomagu je tam spousta blbců typu, že nepřijdou na předávací schůzku a podobně.. takže já chodím rovnou do JRC...

 

Hele já si v poslední době nejvíc užil Fallout 4, Dying Light, posledního Witchera.. a momentálně frčím Rainbow 6: Siege

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci je v Parze nejakej bazar/burza, kde se daj prodat a koupit hry? Kam prijdu a prinesu 10 her a oni je za 3 kila koupi a ja tam za další 3 kila koupim jiný?

Sem si totiž včera koupil PS a trochu v tom jedu :-)

 

Krom již zmíněného JRC můžeš zkusit fórum na konzole - http://console-forum.net/forum/59-ps3-prodam

Dost často tam někdo nabízí výměnu. Sám jsem tam za posledních pár dnů sehnal několik super kousků (zatim kupuji, prodávat budu až se tim proberu) na zde pořízený Xbox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...