Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Včera jsem objevil Euro Truck Simlulator 2 pro PC. Neuvěřitelně namáklá hra, spousta detailů, ovládání trucku, umí to malý/velký kvalty, meziplyny, motobrzdu, fyzikální model ucházející, a funguje k tomu volant z Xboxu. Jsem nadšenej!

 

Žena mě bude nenávidět, neb už včera, když jsem všechno rozchodil a rozvalil se v křesle s kafem, abych odvezl traktory do Linze, se na mě nevěřícně podívala a prohlásila: "To myslíš vážně?" O dvě hodiny později šla radši spát, zatímco jsem se prodíral nočním Slovenskem za zvuku pomaloběžného nafťáku se zařazenou H6 (12) a tempomatem nastaveným na 85 km/h :D.

Eurotruck simulator je super. Synek onehdy (bylo mu 5 nebo 6) na otázku co včera dělal nebo kde jsme byli (už nevím) odpověděl: "Vezl jsem kamionem jogurty do Belgie". A místo otravného šéfa a dispečerka hravě zastane manželka / maminka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyz se divam na ten trailer, tak bych si fakt i myslel, ze opravdova truckerina je vlastne uzasna romantika ;-).

Jiste, je u kazde prace spousta krasnych momentu a nektera mista jsou temer pohadkova, ale ono se to za cas trochu okouka.

A prece jen to treba v sedle masiny jeden vnima lepe ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle simulatory se asi trochu okoukaj všechny, ale řekl bych, že u toho Eurotrucku 2 to poměrně potrvá (KFL nám pak poví, jak dlouho už má jeho žena sexuální půst :-) ). Náš prvorozený ale na simulátory je, má to zřejmě po mě. Ještě jezdí lokomotivou, letadlo je složitější (mimochodem co se naučil číst, nechal si koupit několik knih o železnici, jak funguje provoz, z těch si čte nebo mu z nich čteme my a poměrně dost už toho má nastudovanýho, oni jak maj ty hlavičky ještě prázdný, tak se jim tam toho vejde a pamatuju si). No a ty simulátory musejí bejt, co se týká těch strojů zjednodušený, jinak by to asi nebylo zábavný nebo by si to člověk neužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurotruck 2 občas jezdim, ale jen multiplayer na serveru 1# (stejný nick jako tu)

Multiplayer?! To jsem jeste neobjevil! :D

 

  

Dá se ten Eurotruck rozumně řídit bez nějakého volantu nebo aspoň gamepadu? Docela mě to láká, ale nechce se mi ještě navíc investovat do dalšího hardware. 

Da, spousta lidi na YouTube ma videa s klavesnici. Ja nemam srovnani, ale nejak to pujde. Ideal ovsem asi tezko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se ten Eurotruck rozumně řídit bez nějakého volantu nebo aspoň gamepadu? Docela mě to láká, ale nechce se mi ještě navíc investovat do dalšího hardware. 

 

Dá ale není to ono, vlastně nic moc, volant je volant. Co jsem to zkoušel, tak nejde zatáčet moc plynule. Supr musí bejt pak volant, co se otáčí o 720°.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám tedy jen NHL2016 Legacy(což je převlečená 2015tka pro xbox360), ale je to zdaleka moje nejoblíbenější hra na XBOXu. Když příjdou kámoši, radějí hrají FiFu

 

 

Odkaz na stažení ETS2MP tu http://ets2mp.com/index.php?l=cz  (pouze pro ty co mají koupen ETS2 v steamu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi, mám NHL16 na PS4. Pokud to bude, jak píšeš, na občasný zahrání jednoho nebo dvou zápasů, tak proč ne. Vypadá to slušně, když člověk moc neřeší do hloubky hratelnost a nastavení arkády/simulace.

Jo jestli chceš hrát českou extraligu nebo jiný evropský soutěže, tak ten herní dojem vůbec není takovej, zápasům jakoby chybí atmosféra, všechny stadiony jsou stejný, soupisky neaktuální. Fakt spíš jenom zápasy z NHL.

 

Tuhle herní sérii hraju asi 17 let, poslední roky se hratelnostně nikam neposouvá. Pro zahrání s kámošema, více ovladačů, je ale super. Já bych občas vyletěl z kůže, z různejch kiksů a nesmyslů, který hra nabízí, ale NHL je prostě srdcovka a když není jiná možnost, musím jí to odpustit.

 

V NHL16 zrovna dokončuju první sezónu + k tomu několik desítek zápasů bokem, mám odehráno možná 100 utkání. Mód sezóny je mi nejbližší, tuhý boje o postup do PO baví. Zrovna jsem s Edmontonem tak na hraně, chybí 3 kola do konce základní části.

Za poslední 4 roky tak kolem 1.000 zápasů. Uff, magor.

 

Pozor, ta Legacy edition, jak píše kolega nade mnou, je opravdu jen převlečená 15tka s aktualizací soupisek. Ikdyž nejsem si jistej, jestli nevyšla Legacy edition jen na PS3/X360.

Upraveno uživatelem ondra.palas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár letech mam zas herní náladu. K ukojení jsem tu koupil na zkoušku Xbox (dosud písíčkár), že budem mít na čem pařit s klukem. No, zatim doma druhej den a mamka nás k tomu skoro nepustí :D

 

Jinak Xbox super, asi u něj chvilku zůstanu!

Ale hrát na tom FPS je za trest (čti: neumim to), budu muset trénovat.

post-37766-0-93003300-1453053742_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...