Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Včera jsem objevil Euro Truck Simlulator 2 pro PC. Neuvěřitelně namáklá hra, spousta detailů, ovládání trucku, umí to malý/velký kvalty, meziplyny, motobrzdu, fyzikální model ucházející, a funguje k tomu volant z Xboxu. Jsem nadšenej!

 

Žena mě bude nenávidět, neb už včera, když jsem všechno rozchodil a rozvalil se v křesle s kafem, abych odvezl traktory do Linze, se na mě nevěřícně podívala a prohlásila: "To myslíš vážně?" O dvě hodiny později šla radši spát, zatímco jsem se prodíral nočním Slovenskem za zvuku pomaloběžného nafťáku se zařazenou H6 (12) a tempomatem nastaveným na 85 km/h :D.

Já to na základě této debaty taky vyzkoušel a hned jsem dokupoval DLCčka... je to návykovka. Žena si též klepe na čelo co to blbnu, ale zas má trochu pochopení, její táta jezdí s náklaďákem ->Takže vlastně se ho snažím pochopit :D 

 

Zkoušel si tam hodit ProMod 2.0 http://blog.promods.net/ ? Je fakt super a krásně funguje se Steam verzí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

trucky už taky jezdím, využil jsem tu novoroční slevu. volant nemám, jezdím na gamepadu. ještě jsem koupil Spintires, tam mi gamepad navíc i pěkně vrní, což bohužel u ETS2 nefachá nebo nevím, jak to donutit, bylo by fajn cítit vrnění při přejíždění bílé čáry na dálnici nebo když jsem mimo silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, ty skončíš jako Kopta a jeho bus RTO... :-)

 

Včera jsem objevil Euro Truck Simlulator 2 pro PC. Neuvěřitelně namáklá hra, spousta detailů, ovládání trucku, umí to malý/velký kvalty, meziplyny, motobrzdu, fyzikální model ucházející, a funguje k tomu volant z Xboxu. Jsem nadšenej!

Žena mě bude nenávidět, neb už včera, když jsem všechno rozchodil a rozvalil se v křesle s kafem, abych odvezl traktory do Linze, se na mě nevěřícně podívala a prohlásila: "To myslíš vážně?" O dvě hodiny později šla radši spát, zatímco jsem se prodíral nočním Slovenskem za zvuku pomaloběžného nafťáku se zařazenou H6 (12) a tempomatem nastaveným na 85 km/h :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrál sem Vailant Hearts, jako dobrý, ale v podstatě furt stejný, největší hoňky sem měl na konci, když ta ženská zachraňuje Kárla, a Emila neměli zastřelit, jinak na pár večeru zase něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predstava truck simulatoru mi trosku nahani husi kuzi, vzhledem k tomu, ze sem par let stravil v opravdovem trucku. 

Ale kdyz sem videl, kamose, jak to hraje zjistil jsem, ze tam chybi par zakladnich detailu, jako treba:

- caste telfonaty od sefa - prudiče

- telefonaty od dispecera s nesmyslnymi pozadavky

- nakladka a skladani 33 palet vody (kazda cca 800kg) rucnim paletakem (idealne se stanim u rampy v kopecku)

- rozplachtovani a zaplachtovani navesu, ktery nema "třístranku"

- zakurtovani (zajisteni) nakladu typu profily, hlazenka, bigbags (PET drť apod), celuloza, sadrokarton, ...

- nasazovani snehovych retezu

- preprahani nalozenych navesu na nezpevnenych parkovistich

- "napipani" (scanovani) nakladu kusovych zasilek v dobe odpocinku

- vymena kola pri defektu (nalozena souprava)

- naklady typu "pekarsky rozvoz" (nakladani a skladani malych nakladu na vice mistech - 5 nakladek - 7 vykladek v mistech, kde se vetsinou pocita se zasobovanim malyma autama)

- naklady na specificke typy staveb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrál sem Vailant Hearts, jako dobrý, ale v podstatě furt stejný, největší hoňky sem měl na konci, když ta ženská zachraňuje Kárla, a Emila neměli zastřelit, jinak na pár večeru zase něco jiného

Slovo spoiler ti něco říká? :D

 

Predstava truck simulatoru mi trosku nahani husi kuzi, vzhledem k tomu, ze sem par let stravil v opravdovem trucku. 

Ale kdyz sem videl, kamose, jak to hraje zjistil jsem, ze tam chybi par zakladnich detailu, jako treba:

- caste telfonaty od sefa - prudiče

- telefonaty od dispecera s nesmyslnymi pozadavky

...

Ano, to tam není. Na druhou stranu by se to v rámci simulátoru dost těžko simulovalo :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...