Kid_A Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 ovsem Edox Datejust je taky moc pekna zalezitost:))
guzmic Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 Chlapi, moc pěkný večer jste měli, jen co je pravda. :-) Moc pěkný kousky. kontrolní otázka zkoušel někdo ty bulova moony na malý ruce cca 17,5 cm? Jen si potřebuji ujasnit, že jsou na mojí ruku fakt velký.
AndyAaron Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 17,5cm neni uplne mala ruka. Na moji 16,5cm jsou fakt velke. Na 17,5 uz je celkem riziko, ze budou sedet Neni zac
guzmic Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 Hergot, :-D vzal jsem krejčovský metr a skoro 18 cm před jídlem.Nooo já je snad fakt budu muset vyzkoušet. ;-)
Kostra Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 Toš moc hezké to včera bylo pánové, díky za milou společnost. Také jsem uhranut Andyho Bulovama, nádherný kousek. Aleš se zase vytasil s horkou novinkou od Zinn, no a když ještě dorazila jeho drahá polovička s datejusty jako třešinkou na dortu, bylo vymalováno. Co se Bulova moonů týče, 17,5 - 18 je naprosto v pohodě. Na ruce sedí příkladně a troufnu si říct (snad mi to pánové potvrdí) že mají svou speciální auru. A za ty prachy nejde moc šlápnout vedle;-) Kide OP a Datejust rozdíl bych přirovnal tak k oktavia vs. fabia. Myšleno velikostně. Do obou se vejdeš, s oběma pohodlně zaparkuješ, takže záleží jen na tom, v čem se cítíš lépe;-)
salad Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 Ahoj, přidám se k děkovačce... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
nividic Odesláno 30. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2016 Kid_A: nejlepší je to stejnak vyzkoušet naživo. Jestli chceš, můžem se někdy potkat. Salad: myslel jsem, že z té fotky s bleskem nic nebude a vono jo, to sem blázen
Ondrej71 Odesláno 17. března 2017 Nahlásit Odesláno 17. března 2017 Tak jsem se při pátku shodl s LovecK a Valisem, že už dlouho nic nebylo v Chomoutově v pivovaru kde bývá vždy vysoká účast, skvělé pivo a fajn obsluha - http://www.pivochomout.cz/aktualne/ Z čehož vyplývá, že tímto svoláváme další Sraz a to na pátek 7.4.2017 od 16:00 do hooodně pozdě Účast:1. Ondrej712. LovecK3. Valis
jaarda Odesláno 17. března 2017 Nahlásit Odesláno 17. března 2017 Účast:1. Ondrej712. LovecK3. Valis 4. Jaarda
Kostra Odesláno 18. března 2017 Nahlásit Odesláno 18. března 2017 Tak tomu se nedá čelit:-) Účast:1. Ondrej712. LovecK3. Valis 4. Jaarda5. Kostra
Juraj11 Odesláno 18. března 2017 Nahlásit Odesláno 18. března 2017 Možná se na vás kluci ušatí taky přijdu podívat -teda když mě Karl sveze
Flipik Odesláno 18. března 2017 Nahlásit Odesláno 18. března 2017 Účast:1. Ondrej712. LovecK3. Valis4. Jaarda5. Kostra6. Flipik
Eman2208 Odesláno 19. března 2017 Nahlásit Odesláno 19. března 2017 Účast:1. Ondrej712. LovecK3. Valis4. Jaarda5. Kostra6. Flipik7. Eman2208
Dzos Odesláno 25. března 2017 Nahlásit Odesláno 25. března 2017 Jajaj, :'( tento termín nemůžu, budu mimo Ol. Co naplat, tak příště, no.
Kostra Odesláno 6. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 6. dubna 2017 To nás tentokrát opravdu bude 5,5 nebo se jen nikdo nepíše a zase bude full house?
Eman2208 Odesláno 7. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 7. dubna 2017 Bude tam někdo už od těch 16:00 - 17:00 ? Ať tam kua nesedím do šesti sám :-D
Kostra Odesláno 7. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 7. dubna 2017 Měl bych tam být na ty 4, jediné co mě může zdržet, je to že bych se zaseknul u mistra na tlakovkách, ale myslím, že ho požene žízeň mocně kupředu, takže by to na 4 mělo klapnout.-) Jo a vemte kluci i nějaké hodinky prosím, ať je trošku na co koukat;-)
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se