Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pokud se najde někdo,kdo poradí, budu rád.

Na "takovéto denní nošení" bych rád pořídil Glock v 9mm a koukám po 26 nebo 43.

Rozdíly?

Výhody x nevýhody?

Případně co jiného.

 

Děkuji

nosil jsem oba, 43 má menší kapacitu ale přesto dostatečnou, je tenčí, takže i ve vnitřním opaskovém pouzdru Falco se mi skvěle nosila, přesné byly obě, dostávaly SB ogivály i FP a fungovaly bezchybně

prodal jsem je, protože jsou hnusný, ale asi si zase nějakou z nich koupím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaba:

Postupně jsem zjistil, že čím menší, tím lepší (na každodenní nošení) - takže jednoznačně 43 (případně 42).

26ka je tlustá (jeden čas jsem zkoušel 19 a to prostě nešlo).

 

Ale každý je jiný, takže názory se budou určitě lišit.

Upraveno uživatelem Heky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosim G43 + vnitřní kydex a úplně super. I v létě jen tak triko a kraťasy a nepozná nikdo nic. Teda ono záleží na postavě. Kdybych do zdi narazil dřív pupkem než ksichtem, pak by to možná problém byl. Když jsem nosil LCP musel jsem se občas ujistit, že ho u sebe opravdu mám. Nic menšího a použitelnějšího (LCP) asi neni. Nicméně jak již bylo psáno, aby se to tu nezvrtlo v debatu ráže vs. zastav. účinek. Vždycky mám svrběni sáhnout po G30, ale pak si toho lugeta zase nějak obhájim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji za příspěvky k tématu - nezvrtlo se to.

Kapacita mi moc neovlivní - pokud je to na denní nošení (neplánuji se nechat obléhat). A 9 mm je spíše z pohodlnosti, mám G19 a nechci rozšiřovat municak) vezmu tedy do ruky ještě Walter pops a G43.

Děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá z místních členů navíc krabičku nábojů ráže .38 Smith&Wesson nebo jiný ve stejne kvalitě čili černý střelný prach a olověná kulka?

Chtěl bych naboje do starého Revolveru Britský Bulldog.

Na internetu jsem nějaké prodejce našel, ale nikdo nemá na skladě nic nebo budou mít až za 1,5mesice i více.

https://www.google.cz/search?q=naboj+s%26w+38&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjVrID6p9LWAhXQYlAKHWhlBRwQ_AUIESgB&biw=414&bih=622#imgrc=Mv1AltNRobIBiM:

Díky za radu nebo nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám takový stupidní dotaz iniciovaný těmi dvěma kretény v Plzni. Na silnici vysírá černý mercedes, třeba sami nejste ve formě, možná vysíráte i vy sám, ale zrovna musíte a on vám vadí a probliknete ho. No, a pak kolem sebe chvíli jezdíte, gestikulujete na sebe, až vás zastaví / zablokují a vyleze týpek s bouchačkou. Kdo by spáchal sebevraždu? Já bych se na to asi vysral dávno předtím, ale určitě po tom majáčku a světélkách stop atd., ale nebýt toho? ... Ani si nechci / nedovedu představit, kam až by to mohlo dojít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...