Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V kraťasech a panloflích bych si pod nohy neházel ani pistoli se slepými náboji. Nějak ve mě zůstalo z vojny, že směrem na lidi se v žádném případě nestřílí ani slepými, protože na vzdálenost jednotek metrů to prý dokáže taky ublížit. Nevím, neviděl jsem a v pistoli už vůbec nemám zkušenost, ale slepý náboje v Sa. 58 dělaly tenkrát stejný brajgl jako ostrý, jen bez díry v terči. Jenom jsme nasazovali cosi na hlaveň, aby to přebíjelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbraňovou ústavní novelu asi Senát do sněmovních voleb neprojedná.

Praha - Novelu ústavního zákona, která má posílit práva majitelů legálně držených zbraní, Senát podle svého předsedy Milana Štěcha (ČSSD) do říjnových sněmovních voleb neprojedná. Štěch to dnes řekl novinářům. Osud novely je v horní komoře nejistý, část senátorů požaduje její odmítnutí. K přijetí ústavních změn je nutný souhlas obou komor Parlamentu a Sněmovna v povolebním složení by nemohla případné senátní úpravy novely ani potvrdit.

zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zbranovou-ustavni-novelu-asi-senat-do-snemovnich-voleb-neprojedna/1519089

Tak mi připadá, že z nás zase politici dělali blbce. Senát asi dostal zadání to zaříznout a Směrnici prosadit stůj co stůj. Zřejmě jde o dohodu napříč stranami. To, že MV pracuje na novele zákona o zbraních a střelivu mně v tom utvrzuje /prý nikdy se nepodvolíme a už jsou v předklonu s kalhoty u kolen/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbraňovou ústavní novelu asi Senát do sněmovních voleb neprojedná.

Praha - Novelu ústavního zákona, která má posílit práva majitelů legálně držených zbraní, Senát podle svého předsedy Milana Štěcha (ČSSD) do říjnových sněmovních voleb neprojedná. Štěch to dnes řekl novinářům. Osud novely je v horní komoře nejistý, část senátorů požaduje její odmítnutí. K přijetí ústavních změn je nutný souhlas obou komor Parlamentu a Sněmovna v povolebním složení by nemohla případné senátní úpravy novely ani potvrdit.

zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zbranovou-ustavni-novelu-asi-senat-do-snemovnich-voleb-neprojedna/1519089

Tak mi připadá, že z nás zase politici dělali blbce. Senát asi dostal zadání to zaříznout a Směrnici prosadit stůj co stůj. Zřejmě jde o dohodu napříč stranami. To, že MV pracuje na novele zákona o zbraních a střelivu mně v tom utvrzuje /prý nikdy se nepodvolíme a už jsou v předklonu s kalhoty u kolen/.

Jsou to normální hovada. EU s náma vytřela jak v Mnichově a naši dementíci nás prodali. A dokud nedojde k velkým protestním akcím, budou s náma orat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že vás to štve (stejně jako mě), ale tohle srovnávání s Mnichovem mi přijde jako dost mimo... Je to asi to samý, jako když Babiš přirovnává svoje problémy k 50. létům. Prostě mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...