Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

 

Od 1.8. se zkouší trochu jinak. Jednak jsou jiný testy - s obrázkama :huh: a taky je víc sjednocená praktická část zkoušky. Prahy a středních čech se to dotkne minimálně (ta praktická se tady dělá už delší dobu v podstatě takhle)...

Díky, koukam na to na webu. Tak mi snad nic neuniklo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, pac mi tady furt nikdo nenapsal, jestli to neni nahodou uplne naprd (tusim, ze je:))

Není, je to legrace. Střílel jsem s laserem z dlouhý zbraně, tam je to v noci a snížené viditelnosti fajn věc :)

Taky jsme to zkoušeli na pistoli, po pár nástřelech taky celkem v klidu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na prd, za denního světla skoro nepoužitelný. Snad při nějaký obraně domu/bytu v noci. Zkoušeli jsme podvěsný s baterkou pod pistolí a jak je to nízko o proti hlavni, musíš to vyštelovat těma šroubkama na určitou vzdálenost a když se ta pak prodlouží už ten nástřel nesedí. Fungovat by mohli ty které jsou v ose hlavně. Jako hračka dobrý, kdyby to nebylo součástí tý baterky, tak bych to nekoupil. Takhle se to dá vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám myslím GTL21 a dá se to namáčknout i trvale zapnout a režim tam je světlo, laser, světlo+laser, je to oboustranné, takže i levák si přijde na své... ale musím se s tím seznámit, mám to přece jen pár hodin  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...