Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

nemůžeš nic kupovat, pokud si z toho pořádně nevystřelíš přece... minimálně bych G26 srovnal s G19 a G17

všechy tebou jmenované mám odstřílené. 

 

proto jsem se ptal na tu p10c, jestli má někdo zkušenosti.

 

Jen sem nečekal, že spustím takovou vlnu odporu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G26 mi vůbec nesedí, taková malá bachratá pistole, široký to je a krátký. Zvykl jsem si na G19 a ta mi přijde na nošení optimální. Když chci něco jó malýho, tak si vezmu G42. P10c mám od roku 2017 a tahám jí taky dost. Jak jsem jí ze začátku nemohl přijít na chuť, tak ji teď mám rád.

 

Zkus si všechny a pak si vyber :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co me opravdu prekvapilo na p10c je, ze se pri strelbe chova lip nez vetsi G17 se zavitem gen3. Spoust tolik vychvalovana...no nevim, me prisla horsi jak zalestena gen3,ale jen trosicku. Jenze kdyz vedle toho postavim g19,tak jako nosice me spis zajima to, ze je to mensi kver pri stejne kapacite a je vyrazne lehci nez to, ze se cz chova lip. Zase jako strelec,co hleda neco, co se chova nejlio, tak tu jsou ruzne shadow a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl G26 - na nošení ok, na střílení nic moc, pak G17 - na střílení ok, ale nosit jsem to nemohl. Dneska mám G19 - na střílení nevidím rozdíl s G17 a na nošení je to na hraně, ale dá se. O co hůř se schovává oproti G26, o to líp se tasí. Škoda, že jsem si G19 nekoupil rovnou, mohl jsem ušetřit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost s G48? Váhám zda jít do nej nebo do G19 5 gen. Láká mě štíhlejší profil a 10 vcelek v magacínu mi stačí :)

Zajímalo by me jak se reálu drží, jestli to s tím jednoradym zasobnikem neni moc úzký , nemam uplne malý ruce.

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blame, s tou velikostí to není tak strašné. Závěr ze 43 a příjemnější rukojeť délky G19. Zásobníky nejsou mezi 43 a 43X kompatibilní X-kové jsou o trochu širší. Šel bych do něj, ale jsem paranoidní a potřebuji kompatibilitu se zásobníky z větších modelů. Takže zůstávám u G26.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...