Přejít na obsah

BREITLING Chronomat 44 - B01:


Sphinxx

Doporučené příspěvky

Moc pěkný čtení super skvělých hodinek. Jenom si myslím, že je škoda, že je nenosíš častěji a leží v trezoru, ale chápu tohle je fakt vyjímečný kousek a servis na B01 není žadná lidovka. Tyhle Chronomaty bych jednou opravdu chtěl mít, zatím jsem spokojený s Colty, moje první Béčka vůbec, možná se k nim jednou taky dostanu, ale musím říct, že jsi k nim urazil sakra dlouhý kus cesty, která za to stála :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné jsou i ty římské !  :photo:

Jinak musím potvrdit že od Sphinxxe je radost kupovat hodinky. Sphinxx a ještě jeden borec z fóra z ostravska umí hodinky uchovat v takřka nedotčeném stavu - podezírám je, že mají hodinky obalené igelitem, jak ovladač od TV  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji všem za pochvalné reakce. 

 

Wizard: Synku, ode mě a od M-T je to jak z fabriky - výhoda pro vás, co si budeme povídat :D . Teď aktuálně Aerospace EVO v prodeji jsou v obvykém TOP stavu :D. Na "nošení do roboty a s děckama na pisek" mám Gečka :D

 

Jinak, ano ty římské jsou hodně neobvyklé, mají něco do sebe.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové. 

 

Pro představu jsem udělal rychlo-cvak kamarádových Chronomatů Bi-Color - neříkám, že je to nějaká pecka, ale vypadá to dobře. Kvalita fotky nic moc, jsou nošené a nechtěl jsem je tam leštit, ale pro představu stačí. Má k nim bi-color náramek a tento žlutý řemen, který ve skutečnosti vypadá parádně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na vkusu každého, fotka je špatná, někdy si je půjčím a nafotím je lépe a hlavně čisté. Staré Chronomaty v bi-coloru jsou také pěkné, ale tohle je jinde, řekl bych ještě lepší. Nicméně bi-color budí emoce snad u jakékoliv značky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je označení "two-tone rose gold" s cenou 292.600,-Kč, takže je to "rose-gold".

 

Dále lze objednat verzi "steel-gold", kde je rozdíl pouze v tom, že celá luneta je navíc ze zlata, ale stále "bi-color", ta je cena 342.900,-Kč

 

A konečně finálně lze objednat tzv. "full-gold", kde jsou celé hodinky včetně náramku v provedení "rose-gold" s cenou 1.315.300,-Kč

 

Všechny ceny platí pro verzi na náramku. 

 

Jen pro zajímavost, budete někdo vědět, kolik si účtují za Rolex Sub ve full-goldu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je označení "two-tone rose gold" s cenou 292.600,-Kč, takže je to "rose-gold".

 

Dále lze objednat verzi "steel-gold", kde je rozdíl pouze v tom, že celá luneta je navíc ze zlata, ale stále "bi-color", ta je cena 342.900,-Kč

 

A konečně finálně lze objednat tzv. "full-gold", kde jsou celé hodinky včetně náramku v provedení "rose-gold" s cenou 1.315.300,-Kč

 

Všechny ceny platí pro verzi na náramku. 

 

Jen pro zajímavost, budete někdo vědět, kolik si účtují za Rolex Sub ve full-goldu? 

Tak ta full gold cena je teda masakr, jsou to masivni hodinky, ale tohle uz prece nemuze byt jen narust diky vaze zlata. Suby budou imo min nez ze polovinu tehle castky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou cenou Subů, jsi ve mě vyvolal pocit, že jsem se seknul a pamatuju si to špatně, tak jsem se podíval na Breitling.com, jaká je realita. A cenu si pamatuji přesně, už z toho důvodu, že mě v nedávné minulosti také šokovala  :D .

 

Já osobně nejsem příznivce Rolexu, kromě DJ. Suby jsem viděl v mnoha provedeních, nicméně Chronomat je nejen kus hodinek, ale také šperk, takže jestli je tam příplatek i z tohoto hlediska, nevím. Suby na mě čistě z estetického hlediska působí, jako taková "trvanlivá" klasika. Nutno dodat, že ty, které zde má jeden nejmenovaný člen, se mi líbí i ve full-goldu.  

 

Jinak níže přikládám screen s cenou (CZK), uvedenou v levém dolním rohu.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...