Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

 

Tvl., to jsem zvědavej, kdy se probuděj ty ostatní, mně třeba omylem někdo sbalit ty Pateky, tak bych neměl hezký ráno...my budeme za tejden doufám řešit tak maximálně vyměněný číslo...

vcera tam mel nekdo pateky, jo? :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, potvrzuju Johnova slova. Lezely tam na stole prede mnou a pak najednou byly fuc. Byla tam kopa hodinek, tak to clovek nestacil sledovat. Pokud si ale spravne uvedomuju, tak nikoho externiho/ciziho jsem se kolem motat nevidel. Fakt ale je, ze uplne ve strehu jsem nebyl. No snad se to vyresi, tohle by tedy bylo hodne smutne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, potvrzuju Johnova slova. Lezely tam na stole prede mnou a pak najednou byly fuc. Byla tam kopa hodinek, tak to clovek nestacil sledovat. Pokud si ale spravne uvedomuju, tak nikoho externiho/ciziho jsem se kolem motat nevidel. Fakt ale je, ze uplne ve strehu jsem nebyl. No snad se to vyresi, tohle by tedy bylo hodne smutne...

 

Tak to každopádně a je to průser. Snad je někdo najde. Nemají tam náhodou kamery, že měli záznam kdo je sbalil - samozřejmě předpokládám, že omylem? Kdo je tam trochu zná, by tam mohl zavolat a zeptat se. Případně se zkuste všichni podívat na fotky, jestli tam nebude nějaká stopa. :)

 

V jaké jsou hodnotě? Pokud se nenajdou, tak navrhuji, abychom se na ně případně felthargovi složili. Akorát nevím, proč feltharg něco neřekl, když odcházel, mohli jsme udělat prohlídky :-DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On rekl a hledal je. Asi ale spechal, tak mu kdosi rekl, ze se nekde objevi, tak mu je pak dodaji. V tu dobu si vsichni mysleli, ze si je jen nekdo pujcil a obdivuje je a asi nikoho nenapadlo, ze by se mohly fakt ztratit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi proto, že kdyby zmizely rolády, tak to bude hned někdo řešit a bude je hledat a bude se to tam hrotit. Hodinky za pár tisíc v první chvíli nikdo neřeší...

 

Já jsem ani nepostřehl, že je shání, ale seděl jsem u na druhé straně.

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, byl jsem poveren a sam jsem je hledal.

Nemuzete pripadne nekdo brnknout do GATE, zda tam neco nezustalo a dat mi vedet? Klidne bych tam zajel ( tak nejak za ne nesu odpovednost ).

Jinak je to divny, mel jsem tam svych 7 ks hodinek a vse ok ( jen mi nekdo rozsteloval ty alpinery X, ale to je prkotina ).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové zdravím z Zurichu a moc dik za pomoc. Bohužel nastupuju do letadla do Chicaga a ze vzduchu toho moc nevyresim. Budu moc rad, pokud tam někdo brnkne a ověří to.

 

Hodinky byly na těch dvou rozlozenejch cervenejch jidelakach na prostředním stole, tam se podle mne opravdu nikdo cizi neměl sanci nachomejtnout. Poslední fotku v mobilu mám z 19:11, to sem tam sedel ale určitě sem je na obdobné hromadce viděl i pak pred osmou. Kartu z fotaku mám v odbavenym kufru...

 

Jestli se fakt ztratily, muzu to brát pozitivně ze to byl opravdu druhej nejlevnější kousek co sem tam pritah :D. Cena je necelejch dvacet, levnější už byly jen ty malinký vintage Herold :))

 

Kuncáku, žádná zodpovědnost prosimte :) požádal jsem te jen o uchování až vyplavou. Což se bohužel nestalo... ale za stotrojky zodpovidej! :)

 

afe08f703cb0747cb91a70e6ce9075ca.jpg

 

P.s. Curich letiště asi nejslabší co sem kdy zažil, rolex vypadal jak vykradenej, možná nájezd Arabů... v breitlingu měli 4 krásný muzejní kousky

 

48f71b96efb16e52a15f44385d98f577.jpg ale fotka nahouby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neuměl bys ty kamery zařídit? Aby nám ty záznamy z nich ukázali, že by se tam někdo stavil? Možná už jen tahle informace by třeba mohla pomoct tomu, že ten kdo je omylem odnesl, tak je třeba po téhle informaci o kamerách náhodou  najde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...