Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Má poslední fotka s Glycine na stole je z 19:25, pokud tedy myslíme tyto

e41cadb9af78f325dc9c8c2b68d865a4.jpg

 

Ok z tohohle by podle mě šlo (těch hodinek je tam pár a identifikace bude díky sklence na víno snadná, navíc pokud majitel odcházel před 8, tak to ani není tolik záznamu. Dal bych tomu čas do pondělí, jestli se někdo nepřihlásí a do té doby to neřešil a nikoho v případě navrácení neobviňoval ??

Pokud je někdo omylem přibral (rád bych tomu věřil) a bojí se aby nebyl obviňován, tak ať to hodí ke Kuncákovi do práce jak někdo navrhoval ?

Případně jsem založil email:  glycinechronomag@seznam.cz

Pokud tam někdo napíše, tak můžeme vymyslet nějakou cestu jak to předat aniž by se ukázala identita.

 

Potom se hlásím, že bych prošel ten záznam, pokud se chce někdo přidat, tak budu rád. Sám tomu ten čas rád věnuji, dost mě to totiž sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S napětím to tu sleduju z tepla postele, kde už od úterka ležím s rýmičkou. A napadá mě k tomu jedna otázka: Co v případě, že na kamerovém záznamu bude vidět obličej hříšníka, ale nepovede se ho spárovat s nickem účastníka nebo s někým z personálu/dalšího osazenstva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - ne kazdy sleduje mag denne. Ne kazdy vybali batoh/tasku hned po prichodu domu, zvlast kdyz ma treba nejake promile.

 

@vojta1 - hlasim se jako dobrovolnik. U toho stolu jsem sedel, takze mozna by me pak neco napadlo, kdyz bych videl zaznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí,todle se stávat nemůže.Jestli se fakt ztratily,tak je to hodně,ale hodně smutný.A jak jsem sice psal jakoby rádoby s vtipem.Tak v každém případě,přispějí rovným dílem.V tom případě za to můžeme všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radeji jsem taky vsechno prosacoval, bohuzel, ja to nebyl :-(

a nejspis moc nepomuzu, protoze mam trosku z toho zaveru mlhu

ale porad verim, ze se jedna o omyl a bude to mit stastny konec, jsem z toho smutny

 

jeste me napadlo, co se tam skocit podivat, jestli to "dotycny" neschoval treba nekde na zachode, protoze bud hned potom, co je sbalil, odesel, nebo je musel nekde schovat, nejspis by neriskoval, ze dojde k sacovani

 

mozna kdyby si lidi vzpomeli, kdy naposled byly hodky na svete, prvnich par odchozich po teto dobe by mohli byt v podezreni

 

ale stejne porad verim, ze se jedna o politovani hodny omyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radeji jsem taky vsechno prosacoval, bohuzel, ja to nebyl :-(

a nejspis moc nepomuzu, protoze mam trosku z toho zaveru mlhu

ale porad verim, ze se jedna o omyl a bude to mit stastny konec, jsem z toho smutny

 

jeste me napadlo, co se tam skocit podivat, jestli to "dotycny" neschoval treba nekde na zachode, protoze bud hned potom, co je sbalil, odesel, nebo je musel nekde schovat, nejspis by neriskoval, ze dojde k sacovani

 

mozna kdyby si lidi vzpomeli, kdy naposled byly hodky na svete, prvnich par odchozich po teto dobe by mohli byt v podezreni

 

ale stejne porad verim, ze se jedna o politovani hodny omyl

je to celkem jasné, ty hodinky jsou na fotce v 19:25, někdy před 8 už nebyly k nalezení. To podle mě půjde na tom videu identifikovat.... tak uvidíme.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

ja bych na nic necekal a to video sjel co nejdrive... ty hodinky maji cenu > 5 tis., takze jde o trstny cin, ktery by mela co nejdrive resit policie

pokud to ukradl nekdo mimo chronomag, tak casova prodleva bude hrat ve prospech pachatele...

imho nema smysl si malovat vzdusny zamky, ze je nekdo zazrakem objevi ve sve kapse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych na nic necekal a to video sjel co nejdrive... ty hodinky maji cenu > 5 tis., takze jde o trstny cin, ktery by mela co nejdrive resit policie

pokud to ukradl nekdo mimo chronomag, tak casova prodleva bude hrat ve prospech pachatele...

imho nema smysl si malovat vzdusny zamky, ze je nekdo zazrakem objevi ve sve kapse...

Ok, tak tam jeď hned a dej tomu svůj čas. Já dřív než v pondělí nemůžu..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou dobu si je ani nikdo moc neprohlížel a ležely přede mnou spolu s ostatními hodinkami, pak jsme, hádám z hodinek na fotce že po příchodu tvém a Kid_A ,rozkládali ten jídelák. Na fotce je už rozložený, takže nějaký pád na zem bych určitě vyloučil. Podle mě jsme je měli všichni kolem stále na očích, protože odskočit jsem si šel až po odchodu feltharga a následném příchodu bývalého kolegy v cca 20:30. To jsem si ještě říkal, že se asi objeví na jiném stole...

 

@Ondra - ne kazdy sleduje mag denne. Ne kazdy vybali batoh/tasku hned po prichodu domu, zvlast kdyz ma treba nejake promile.

 

@vojta1 - hlasim se jako dobrovolnik. U toho stolu jsem sedel, takze mozna by me pak neco napadlo, kdyz bych videl zaznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam nebyl, tak bych poznal kulovy...

Já tam přišel taky až později. Podíváš se na záznam, v rohu na stole bude stát sklenička vína viz fotka výše a podle toho najdeš hodinky. Potom identifikuješ toho kdo je vzal a zjistíme, že to byla hodně blbá sranda od majitele nás takhle strašit, když je má v boxu :D Dal bych tomu ten čas, pokud to vzal někdo cizí, tak ho stejně těžko najdeme a policie s takovým záznamem udělá tak leda kulové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...