Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

kočky to maj dražší ..... cena je podle ksichtu ...... cim seš hnusnější tím je to dražší ...... sleva se dá vyjednat když ukážeš piňďoura rovnou u vokýnka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V restauraci na obede jsem se sel vycurat. Na toalete pohybove cidlo. Stojim u pisoaru, standartni vykon. Najednou svetlo zhasne. Otazka zni: Maji Vietnamci v Karline jine normy a zkracuji cas osvitu nebo je to zhasnuti signal, ze na sebe muzu byt pysny nebo je cas znejistet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to si tak jeden znamy raz riesiac podobny problem na nejakom prazskom urade posvietil na hajzliku benzinovym zapalovacom a priletel tam na nho borec zo spravy objektu, ze im to hlasi poziar. Kamery tam nemali tak sa robil ze o nicom nevie a ze to maju asi rozbite :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejtrapnější na těch hajzlových lustrech s čidlama bývá, že obyčejná trvale svítící 2-3W LEDková bludice by hospodského spotřebou+pořizovacími náklady vyšla levněji, než tahle číňanova pomsta s nenastavitelným časovačem a trvale napájeným PIR čidlem (běžná spotřeba 1,5-3W!!!), na kterou musíte jak uchyláci mávat z mísy... :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažil jsem to samé, ale čidlo bylo na celou část WC jen jedno a bylo jen při vstupu, když sedíte v kabince, tak baterka v mobilu je k nezaplacení...

...on mobil je k nezaplacení. Na chalupě máme venku kadiboudu. Vyběhl jsem na rychlou akci v mikině (březen...cca 4°C). Sednu...všechno šlo hladce až do doby, kdy ze střechy sjel těžký mokrý sníh a zavalil dveře boudy. No chvíli jsem řval..pak jsem zjistil, že to nemá cenu. Cca po hodině mě začala žena postrádat, další hodinku házela lopatou...bez mobilu už tam v zimě nepůjdu.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...on mobil je k nezaplacení. Na chalupě máme venku kadiboudu. Vyběhl jsem na rychlou akci v mikině (březen...cca 4°C). Sednu...všechno šlo hladce až do doby, kdy ze střechy sjel těžký mokrý sníh a zavalil dveře boudy. No chvíli jsem řval..pak jsem zjistil, že to nemá cenu. Cca po hodině mě začala žena postrádat, další hodinku házela lopatou...bez mobilu už tam v zimě nepůjdu.

Pecka! Cely jsem si to zive predstavil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...on mobil je k nezaplacení. Na chalupě máme venku kadiboudu. Vyběhl jsem na rychlou akci v mikině (březen...cca 4°C). Sednu...všechno šlo hladce až do doby, kdy ze střechy sjel těžký mokrý sníh a zavalil dveře boudy. No chvíli jsem řval..pak jsem zjistil, že to nemá cenu. Cca po hodině mě začala žena postrádat, další hodinku házela lopatou...bez mobilu už tam v zimě nepůjdu.

tak tos měl dát do humoru................

něco podobnýho jsem zažil taky jen to bylo v práci.Záchod jako třetí místnost ( dvě před ním byly sprchy co se moc nepoužívaj), prasklo perko v zámku a můžu vám říct, že dveře který se otvíraj dovnitř vykopnout tedy fakt nejdou, a vyrazit taky ne na to tam není místo. No málem jsem byl v práci přesčas, naštestí po mě vyhlásili pátrání. Takže jako správný závislák, už si beru mobil i na záchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Doporučuju film "Lovci lebek". Tam je to ve všech barvách. I s potřebnými doplňky. Fuj.

Lovci hlav / Headhunters, ty lovče lebek :D Ale film podle mého soudu fakt výbornej. Svižnější než knižní předloha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...