Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
V 27. 6. 2023 v 7:07, klobadysek napsal:

Výstřižek.JPG

Alespoň to vypadá, že mají G-shocky 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem byl v Třebíči na Oživlém židovském městě a když jsem odcházel, šli současně se mnou muzikanti kteří tam hráli. A když jsme došli na náměstí kde na ně čekalo auto, jeden povídá " ahá tak tohle jsou ty cig....ý lázně!"

mimochodem, ta druhá kašna je hezčí. Ale možná jen těm novinkám nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Omylem jsem se ocitl po cca 20 letech na cyklostezce. Byl to hodne intenzivni audiovizualni vjem. Prekvapilo me, ze se ted zase jezdi na hapinach, ktere pri volnobehu kvileji a cvrlikají az by z toho jeden ohluchl. Nechapu, jak na tom ti lidi muzou jezdit, to by me tak sralo, ze bych po dvou kilometrech tu herku zahodil do hluchavek. A pak ty světla, bože muj. Svetelny tok asi tak tri miliardy lumenu, kazdej pupkmen navleceny do ninjasortek blika s takovou vervou, ze to absolutne zkosi kohokoliv v dosahu jeden a pul kilometru spolehliveji nez kdyz muzi v kuklach nahazou do cimry plato oslepujicich granatu. Ty blaho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omylem jsem se ocitl po cca 20 letech na cyklostezce. Byl to hodne intenzivni audiovizualni vjem. Prekvapilo me, ze se ted zase jezdi na hapinach, ktere pri volnobehu kvileji a cvrlikají az by z toho jeden ohluchl. Nechapu, jak na tom ti lidi muzou jezdit, to by me tak sralo, ze bych po dvou kilometrech tu herku zahodil do hluchavek. A pak ty světla, bože muj. Svetelny tok asi tak tri miliardy lumenu, kazdej pupkmen navleceny do ninjasortek blika s takovou vervou, ze to absolutne zkosi kohokoliv v dosahu jeden a pul kilometru spolehliveji nez kdyz muzi v kuklach nahazou do cimry plato oslepujicich granatu. Ty blaho.
já se tam chodím dívat na prdelky. Neber to tak vážně.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jedu se takhle s detma vykoupat do Jizery.. potopim se, sikovne zavadim reminkem o nejakej sutr a GS razem nejsou. Skoro hodinu hledam, reka tece a netusim jak moc se po proudu soupnou.. Pak mi zena priveze potapecsky brejle a za pet minut je mam, cca dva metry po proudu od mista, kde sem si myslel, ze budou. Uz jsem tomu teda moc neveril:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2023 v 7:03, Berbatow napsal:

Žiaľ je to tak…nedá sa tvrdiť že aparteid bol liek, ale so slobodou sa treba naučiť žiť, nie je to jednoduchý proces, rovnako sme sa to museli naučiť, len my sme vďaka bohu boli vždy niekde inde ako afrika…niektoré národy to jednoducho nezvládnu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Micey napsal:

Jedu se takhle s detma vykoupat do Jizery.. potopim se, sikovne zavadim reminkem o nejakej sutr a GS razem nejsou. Skoro hodinu hledam, reka tece a netusim jak moc se po proudu soupnou.. Pak mi zena priveze potapecsky brejle a za pet minut je mam, cca dva metry po proudu od mista, kde sem si myslel, ze budou. Uz jsem tomu teda moc neveril:)

Neuvěřitelný!😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

55 minutes ago, Micey said:

Jedu se takhle s detma vykoupat do Jizery.. potopim se, sikovne zavadim reminkem o nejakej sutr a GS razem nejsou. Skoro hodinu hledam, reka tece a netusim jak moc se po proudu soupnou.. Pak mi zena priveze potapecsky brejle a za pet minut je mam, cca dva metry po proudu od mista, kde sem si myslel, ze budou. Uz jsem tomu teda moc neveril:)

Co to bylo za remen? Vyrobce, dylka, stari? :D  

 

Je fajn ze jsi je nasel, tusim ze pred nejakou dobou tu byl podobny pribeh s prometheus piranha. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...