Jump to content

ze Života .....

Guest YPO

Recommended Posts

Grog s máslem a taky káva s máslem, viděl jsem to kdysi i v nějakém dokumentu, že to mají v oblibě národy na severu Evropy. 

Já jednou zkusil k dobré černé kávě požírat plátky parmezánu a chutnalo, v pohodě je Gran Moravia a i jiné.

Káva s máslem čili bulletproof + káva a sýr | Lázeňská káva (lazenskakava.cz)

Dneska mě zastihnul zcela nepřipraveného výfukový řád na trati S7. Vzhledem k osvětě od @hopa26jsem byl v poslední době k různým excesům na železnici velmi tolerantní, ale tady opět musím prohlásit, že toho mohl vymyslet jedině člověk s polovinou mozku (a to bůhví jestli). Takže místo normálního intervalu, zhruba 15 minut, nám tu teď jedou dva vlaky 9 minut po sobě a pak 51 minut nic. Vlak samozřejmě pošlou jako normálně, prehistorické vagóny po nezdařené rekonstrukci. A to ani nemluvím o nechráněném přejezdu v Radotíně, vlaky jedou 10km/h a troubí, pro auta značka stop. Kdybych nešel večer na kulečník, radši se na to vykašlu a zůstanu doma :-).

Edited by Waya03

A uz je zase zavreny prujezd z Chuchle na Strakonickou... boze co tam zase delaji. Mi prijde ze ten prejezd v Chuchli a kolem toho prejezdu je to snad zavreny s malyma prestavkama uz 2 roky. 

Edited by kloubik

Waya, jsi hodný člověk a proto bude moje řeč mírná. Je nutné rozvinout klid a být dobrý, neboť zlost a hněv směrem k dráze nepřinese žádnou úlevu. Věz, že tvá bolest (zvlášť když budeš večer křídovat tágo a pít kontušovku ) pomine, neboť otravná výluka snad časem skončí.......   

Však já už jsem skoro šotouš, milovník staré techniky a tedy i všeho na dráze! Třeba nedávno jsem si střihnul 12 hodin dlouhou cestu nočním vlakem do Salzburku.

8C832B58-05EA-4C2A-B216-6F7BCA147C10.jpeg

před 22 minutami, hopa26 napsal:

u starého motorku zašlost, která je do skla trochu i vrostlá vlastně ani nevnímám......v autě by mi to vadilo taky.

V aute? Zbytecne! Dyt bys ho stejne nekde "oprel" o pangejt u parkoviste :-P.