Přejít na obsah

HOKEJ


Doporučené příspěvky

Odesláno

Celkem jednoznačný. A holt zase za rok. Tentokrát mi přišlo, že se jelo na vylet- zakalit, pobavit a jen tak mimochodem 3x si zahrát hokej. Bohužel se hrálo 8 zápasu. 

Odesláno
Před hodinou, kuncák7 napsal:

Celkem jednoznačný. A holt zase za rok. Tentokrát mi přišlo, že se jelo na vylet- zakalit, pobavit a jen tak mimochodem 3x si zahrát hokej. Bohužel se hrálo 8 zápasu. 

Skoro to tak fakt vypadalo, děsně nevyrovnané výkony… Za mě divné MS… 🙄

Odesláno

Tak já si dnes radši užil krásný počasí venku než koukat na naše borce. a udělaj jsem jak čtu asi lépe😀

O to víc věřím že si hokej užijeme dnes večer mezi SUI+ SWE 👍

  • Like 1
Odesláno
9 minutes ago, spineshank said:

Tak já si dnes radši užil krásný počasí venku než koukat na naše borce. a udělaj jsem jak čtu asi lépe😀

O to víc věřím že si hokej užijeme dnes večer mezi SUI+ SWE 👍

Fandím Švýcarům, protože prý vyrábí fajnový hodinky :guitar: Pět minut vydrželi, jedeme dál...

 

  • Haha 2
  • Dát hlas 1
Odesláno
před 11 minutami, African napsal:

Fandím Švýcarům, protože prý vyrábí fajnový hodinky :guitar: Pět minut vydrželi, jedeme dál...

 

Já taky 👍

Slušelo by jim finále s Kanadou 👍

Odesláno

Pokud to papírově vyjde tak finále SUI-CAN by mohlo vyjít a věřím že to bude parádní hokej👍

i když Finsko by mohlo překvapit,uvidíme 😉

  • Dát hlas 1
Odesláno
Před hodinou, geometr napsal:

A já myslím, že to nedopadlo dobře.

Vidím to úplně stejně. Pokud se budou placat po ramenou za to, že postoupej do čtvrtfinále, tak je něco hodně špatně. To by stále mělo být povinnosti. 

  • Dát hlas 4

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...