Přejít na obsah

Oblíbené pivo


safi

Doporučené příspěvky

Malokdo ma rad Holbu a Serak ale RESPECT - mam moooooooooooooooooc rad tohle pivko. Kdyz je dobre vychlazene (mam rad trosicku podchlazene) tak je to nektar :D

 

Mno... vzhledem k nasemu telefonatu asi pred deseti minutami si dovoluji tvrdit, ze Grga stejne vypije vsechno, takze je to jedno.

Staci si dat na zacatek okenu profiltrovanou pres hutnej chleba a dal uz ani nebude vedet, co pije ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

captom - Konečně pivní labužník, chýňovské je špička, pro jejich kouřové pivo jsem si jel 130km a nelitoval jsem. Dobré pivo vaří i pan Richter v Pivovaru u Bulovky nebo Vendelín Krkoška ve svém pivovárku ve Vratislavicích, ale v jeho případě nevím jestli stále funguje, dlouho jsem tam nebyl.

 

Z běžně dostupné produkce s oblibou absorbuji Svijany, Vratislavice a Primátor Ale Pale z Náchoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pravoslavný civilizaci, midlochu, tam s tou zlatou lodí vězíte od velké moravy, to jo! Teď ale čtu i od přespolních o dobrém pivu. První vlaštovička.............., ale i tak zajímavý!

 

pro moderátory: nic proti jakékoli konfesi - toto je nadsázka vyprovokovaná vyřizováním si starých účtů s midlochem z doby, kdy ještě chronomag nebyl technologicky tak vyspělý, a docházelo zde tedy na se skřípěním zubů trpěné přátelské výměny názorů!

 

 

Omyl příteli, miř dál na východ, my tady ve štatlu patříme totiž k technologicky nejvyspělejšímu a to k Japonsku, až budeš mít u vás v zapadákově nějakej zdravotní problém, tak přijď k nám, my na to přijdem, buď v nově budovaném největším evropském lékařském univerzitním kampusu, nebo v také úplně nově budovaném super moderním výzkumném centru kliniky Mayo? Ptej se pak po Midlochovi, toho tady všichni znají a pomůžou ti :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to midloch:

http://www.brnoinfo.cz/clanek.php?id=296

osobní zkušenost: skutečně nejlepší plzeň v brně, doporučuji, jen je problém tam urvat místo, skočím tam většinou, když jedu za kamarády do brna, vždycky narváno ale pivo supr.

 

 

 

viz citace ,, Bláhovka vykazuje nejvyšší počet vytočených piv na hosta za hodinu na světě.,, Tak tam asi budu muset zajít!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pít v česku něco jinýho než český pivo to je vlastizrada! Za to bejvávala kulka :axehead: :angel: :D

 

Jinak brňáci neznáte někdo hospodu na Bláhovce? Prej je to pajzl jaxviňa , ale pivo tam je údajně snad vůbec nejlepčí?

Tak Bláhovka je prvorepubliková klasika a tradice, údajně jedna z nejstarších hospod v Brně, a postávání před hospodou, tlachání s ostatními štamgasty nebo kolemjdoucími je sice pro někoho možná podivná zábava nebo pod úrovní, ale příjemné odreagování... A zda je to "pajzl jaxviňa" asi záleží na individuálním měřítku, na svý si tu přijde jak fajnový "čajíčkář", tak i typický štamgast. A pro nováčky pozor, je tu unikátní systém přístupu k zákazníkům: ?Nejdříve dostane štamgast, potom známí a pak teprve přijdou na řadu ostatní,? vysvětluje hostinský svůj systém. Tak bacha, čecháčci a chachaři :thumbsup_anim: Bez urážky :P

 

Kvalitu dokazují třeba výsledky soutěže o nejlepšího výčepního Pilsner Urquell 2007 v ČR, kterou pořádal Prazdroj:

1. Jan Koreis, Na Spilce, Plzeň

2. Emil Fedák, Železná růže, Brno

3. Josef Huleja, Hostinec U Bláhovky, Brno

 

Anebo letošní spotřebitelské hlasování o nejlepší restaurace a hospody na webu Pilsner Urquell:

1. Hostinec U Bláhovky, Gorkého 54, Brno

2. Klub Ex, Riegrova 33, Jablonec nad Nisou

3. U Jelínků, Charvátova 1, Praha 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku píchnu do vosího hnízda ..jaká je vaše oblíbená značka piva? Preferujete české nebo zahraniční?

 

Oblíbená hospoda?

 

No myslel jsem, že se zdržím, ale trochu taky píchnu:

 

1) Jako rodilý Brňák mám rád Starobrno, ale nebýt na něm odchovaný tak je to upřímně opravdu hrůza

2) Jako současný Budějovičák prohlašuju, že ještě horší je Budějovický Budvar

3) Úplně nejhorší je Jarošov...

 

... a abych nebyl jen negativní tak Černá Hora 11 je pro změnu asi nejlepší, pak asi Krušovice, Plzeň, Staropramen....

 

Naštěstí je to dle vkusu každého soudruha :thumbsup_anim: :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se prave vratil ze svych oblibenych "Arrows" kde jsem zkontumoval 8 PU. Takze k debate o PU - na Blahovce jsem byl, taktez na Spilce, ale Plzen jako v hospode "U Rady" (centrum Ostravy aka Pivni fakulta) jsem jeste nepil. To je jako kdyz do vas vstoupi Buh v sametovem obleku. Samozrejme tank, tlaceno vzduchem a tak i po 12 cti a vice kouscich se rano citite jako znovuzrozeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krušovice je myslím nyní standardní tzv Europivo, nic zvláštního.

Jinak osobně jsem poslední dobou přišel dost na chuť pivu Bernard, je nepasterizované a docela ok, možná by mohla vydržet dýl pěna. Co se týká Budvaru, tak jsem jednu dobu kupoval 10, ale pěna spadla asi tak do 5 sekund od nalití. Slušnej je jinak i Kozel. Škoda jen, že v supermarketech není větší výběr značek menších pivovarů, což by si taková pivní velmoc jako je ČR zasloužila. Je to tam samý ,,Europivo,, Gambáč , Stell a Heineken nebo jak se to pivo co piju někde na dovolených jmenuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl příteli, miř dál na východ, my tady ve štatlu patříme totiž k technologicky nejvyspělejšímu a to k Japonsku, až budeš mít u vás v zapadákově nějakej zdravotní problém, tak přijď k nám, my na to přijdem, buď v nově budovaném největším evropském lékařském univerzitním kampusu, nebo v také úplně nově budovaném super moderním výzkumném centru kliniky Mayo? Ptej se pak po Midlochovi, toho tady všichni znají a pomůžou ti :thumbsup_anim:

 

Jsou pravdivé informace,že mayo klinika buduje v Brně své samozřejmě univerzitní centrum patologie ? Holt blízkost surovin.---------    :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pravdivé informace,že mayo klinika buduje v Brně své samozřejmě univerzitní centrum patologie ? Holt blízkost surovin.--------- :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

:lol2: to je fór dne Conrade ....

 

zpět k pivu. Když se mi namane, že cestuji jak pracovně, tak soukromě po ČR, tak vždy zkusím něco "místního", jak už někdo tady taky psal.

 

Když jsem naposledy byl pár dní pracovně v SK, tak partneři pro nás koupili na večerní posezení Bernarda! Proč v SK pít zas české pivo? Takže jsem nelenil a vyrazil jsem s jedním slovenským kolegou do místní restaurace. Točili Topvar a byl moc dobrý. Další den jsem zkusil Corgoň. Proč nosit dříví do lesa, že?

 

Chci ale říci, že douhodobě pozoruji, že ubývají hrozná nepitelná piva. Spíš je kazí konkrétní hospoda. Jo, některá mají svéráznou chuť, ale kolegové - to je výzva, objevit i v něčem, o čem falešní vyznavači Europiv :angel: tvrdí s despektem, že je to hnus a fujtajbl a tak,tedy objevit i v tomto skryté kouzlo či zajímavé chutě! Milovníci Plzně (kterou taky můžu, nebojte :drunk: a rád si ji dám), vždyť bez té rozmanitosti by to ani nebylo ono!

Na zdravím všem, co zpříma přistupují k našemu národnímu nápojí a těm, kteří s poctivostí a umem nám ho vaří!

Upraveno uživatelem New X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. To co si sám uvařím http://www.domacimikropivovary.cz/

2. Pantátova desítka, pivovar U Bezoušků, Průhonice http://www.ubezousku.cz/

3. Hoegarden

4. Tanková (!!) Plzeň, například U Jagušky

5. Zubr Gold, například Restaurace Pivovar, Přerov

6. Vzduchem tlačený Budvar, například Budějovická pivnice, Jablonec

...

16353. Radegast

16354. Gambrinus

...

62836. Stella Artois

Upraveno uživatelem dubraro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přerov jsme měli taky jednu dobu na čepu.. 10-ítka nic moc, 11-ctka dobrá, ale dost se kazí, kolísá kvalita.

Bernard je skvělý, ale málo dostupný. a jejich prémiovej kvasničák je fakt dóóóst dobrej.

Navíc Bernardovi dost fandím.

Jarošov- bohužel už nevaří, ale u pivovaru se dal docela vypít. stejně jako jihlavský Ježek- u pivovaru pitný, ale jinde nepoživatelný.

Ježíš, já už mám žížu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreasiks - Ke Klokočníkovi chodím denně na oběd! Piju ale bohužel tonic, neb po kácovském kvasnicovém ležáku (opravdu výborném) odpoledne usínám :)! Ale víš, co zkus - vánoční černý pivo - už ho maj - a tak já raději usínám. Pozor na moje odpolední příspěvky!

 

Midlochu - na tom mayu přece testujou americký léky na moravskejch lidech (nevím, jak vypovídající výsledky mohou obdržet) - jak dlouho myslíš, že se na tebe ještě můžu ptát? S europivem - krušovice, gambáč, radegast (a tak bejvaly všechny dobrý!! ) máš úplnou pravdu, tedy jestli jsem nejčko kapku neujel....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se prave vratil ze svych oblibenych "Arrows" kde jsem zkontumoval 8 PU. Takze k debate o PU - na Blahovce jsem byl, taktez na Spilce, ale Plzen jako v hospode "U Rady" (centrum Ostravy aka Pivni fakulta) jsem jeste nepil. To je jako kdyz do vas vstoupi Buh v sametovem obleku. Samozrejme tank, tlaceno vzduchem a tak i po 12 cti a vice kouscich se rano citite jako znovuzrozeni :D

Ach, Rada, mé mládí... :crying_anim:. Ovšem to tam ještě čepovali gambáč a ta hospoda vypadala jinak. Ale stavil jsem se tam asi před rokem na pár kousků a musím říct, že jsem byl potěšen nejen pivem, ale i jídlem.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad rest. U Klokočníka v Praze za věznicí - to je fakt, určitě to je dobrá hospoda. Už jsem tam dlouho nebyl, ale když jsem bydlívával kousek od ní, rád jsem tam zašel, zvlášť v létě na zahrádku. Ale už si nevybavuji, co tam točili (asi 7-8 let zpět), myslím, že to ale taky nebylo nic běžného. Vevnitř byla hospoda sice zčernalá, ale pivo měli jako křen! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám , že se u nás hodně rozmáhají ty cizí sračky a ještě tlačené kysličníkem . Jsem odkojen českým pivem , pil už jsem ledacos , v cizině ,nebo co mi syn vozí z cest , ale vše je hnus . Plzeň je jednička , jinak dávám přednost Staropramenu tlačenému vzduchem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...