Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

Návštěvník
A co já?

Tvýho šéfa jsem objevil až poté, co jsem sesmolil odpověď na šéfy Viktora a Milise. A páč jsem pitomec, co neumí editovat s citacemi, Tvůj šéf zůstal veřejnosti skryt. Jednou jsem ho někde v Německu zahlíd. Je to ten milý mladík a ušlechtilými rysy a šibalskou jiskrou v oku? Jestli jo, tak ho pozdravuj, je to sympaťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No - abych se vrátil k tématu. U nás na oddělení je to po jednotlivých členech pracovního souboru asi takto (v práci/na práci): Zenith/Prim, Heuer/Seiko, Tissot/Seiko, módní šmuk/nevím, módní šmuk/nevím, mobil/mobil (kolegyně s "/nevím" jsem ještě pracovat neviděl).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Priamy nadriadeny:-) nosi tieto Casia priemer som meral 53mm!!! ale sedeli mi naruke fajn, mali gule, a boli lahucke ako pierko( je hrdym vlastnikom Brajtlov chrono , kde som videl.ze sa supe ocel a Chronoswissu skeleton,tie vyzerali,ale po tom co mi basnil o Brajtloch no neviem.....), ostatok tvoria fashion brandisti, a owner ma cosi co vykukuje spod svetriku a kosele stale, tipoval by som to na nejake hranatky Const Voucheron v zlate, no ale mozno by som bol nemilo prekvapeny ... Moje watche - radsej zapinam koselu na druhy gombik nech to moc nebije do oka...

post-1780-1271222651.jpg

post-1780-1271222658.jpg

post-1780-1271222666.jpg

post-1780-1271222673.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám podobně jako Milis a Viktor. Šéf je skvělý člověk, skromný, inteligentní, tolerantní, se smyslem pro humor. Jen ty hodinky pořád střídá, jsem zvědavý, u čeho skončí. Viděl bych to na UN nebo GS, ale jeho poslední objev je MIH ...

Wow! Pán je znalec! To jsem netušil, že jsou nějaké v Česku. Slint, slint...

 

EDIT: A to jsem tu byl před časem označen za chucpe, když jsem je navrhoval jako šéfovské hodinky ... Navíc prej trapnej germánskej design

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Kamil
Wow! Pán je znalec! To jsem netušil, že jsou nějaké v Česku. Slint, slint...

 

EDIT: A to jsem tu byl před časem označen za chucpe, když jsem je navrhoval jako šéfovské hodinky ... Navíc prej trapnej germánskej design

Tys to nějak nepobral, zrovna tak jako Milis a Viktor jsem tím šéfem myslel sebe.:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak u nas ve firme (plno mladych lidi) je klasicka smeska ruznych stylovych a fashion znacek, dvoje tissotky (z toho jedny moje :) ), jedna pekna holcina ma breitlingeny s "diamanty", sefova nejake candino a sef sefu submarinery v bicoloru.

Upraveno uživatelem Stephan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš šéf všech šéfů střídá Portofino chrono s černým cifrem, Zenith EP Kapitán ve zlatě a někdy Reverso Grande Taille.

U ostatních šéfů jsou to různé kvalitní kusy, akorát ten nejpracovitější nosí nějaké skoro noname na tahu, páč si nepotřebuje honit MI.

 

U kolegů všehochuť, většinou něco módního, někteří ale nosí kousky kvalitní: jedny bondovky střídané se Zenith Elite Kapitánem, Omegy De Ville Hour Vision střídané s PO na gumě, když se nemusí být v obleku, dále se pamatuju Tissot Le Locle, nějaké ruské pilotky, jedny pilotky Wenger v kvarcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvyssi a zaroven majitel firmy nejaky omlaceny Casia,leze s tim uplne vsude,na jednani na vystavy,proste tragedie :crying_anim02:

Projekt manazeri,jeden Fossil co si privezl jako nejvetsi chloubu z Emeriky,druhej je zase nenapravitelnej frikulin a na ruce se mu strida nejaka cina od Stormu a Armaniho.

Kluci konstruktersky co tu sedej vedle me maj jeden SKX007,druhej si ted poridil na nas natlak konecne neco lepsiho,konkretne Citizeny Promaster Ecodrive Nighthawk v oceli.

Pak uz tu mame jenom dva kluciny z montaze co neco nosej,jeden z nich ma nejaky Wengery,druhej Lorusy,oboje jsou baterkace.

Zbytek (asi 15 lidi) nenosi nic,prej maj mobil.

Celkove je to bida :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Šéf nosí nějaká Casia a střídá to s nějakou módou,nevím přesně.Dva kolegové Nautiky a další dva Casia.Jeden Citizeny.Zbytek má mobily :crying_anim: ,jen já tam jsem za magora.

 

Nic si z toho nedělejte,mě mají kolegové taky za magora,je mi to jedno.Abych je vytočil,tak jsem si na v kanclu na stěnu vylepil plakát s hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš říďa nosí jen modní značky,hlavně Armani,těch má několik.A Movada se stříbrným ciferníkem.

Druhý říďa pro ekonomiku má cirka troje Omegy.

 

Přímý nadřízený nosil starý Primky,ale že jsem fanda do hodinek,tak jsem do něho hustil,že by to potřebovalo něco pořádnýho.O Vánocích si koupil Tag Heuery Formule,sice quartz,ale potěšilo mne to a myslím,že ho na dalších pár desítek let taky.

 

Kolegové nosí hodně Casia a Festiny,jeden má Tissoty v automatech.Ale nevím co,neboť Tissoty nejsou moje parketa a asi nikdy nebudou.

 

Podřízení nosí hodně Casio,různé pochybné značky a hlavně mobily.Jenom jeden nováček má Longiny,origo,nedalo mi to,tak jsem se zeptal a donesl mi k nim papíry.Je docela fanda,tak si za ním ve volné chvíli chodím povídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjo ptat se na Longiny, jestli jsou origo... Kdo si koupi fiky Longinu? Kdyz uz nekdo kupuje fiky, tak lepsich znacek, proflaknutych, aby zamachroval. Longines vetsine spolecnosti vubec nic nerika (nemyslim nasi chronomagorskou spolecnost). Jestli se vubec fiky Longinu delaji, neumim si predstavit kupce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám docela štěstí na dobrý hodinky. Šef si potrpí na rolex, takže má dvoje ve zlatě a jedny stařický v oceli. Dřiv měl ještě iwc yachtcluby ve zlatě, ale ty prodal. Kolega má jedny breitling chronomat a jedny superoceany a teď si koupil navitamery a já mám teď nově starší submarinery v bicoloru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je cca 120 lidí, vedení (cca 15 lidí) má holé ruce, a mezi námi dělníky (105 lidí) mám pouze já čtvery hodinky. Frogy, Mudmanym , Seiko skz 247 a trasery. Snad kromě 2x Fortis a jednou Festina jsem nic neviděl. A já jsem v jejich očích za blbce a člověka co neví co s penězi. Vůbec nemají tušení jak je to jinde............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je kolem 200 zaměstnanců, takže opravdu přesně nevím co nosí - žádný interní předpis hodinky neřeší;

vím jen o jdenom kolegovi, co má Seiko kinetic, jeden má TXka a jeden má staré mechanické Primky z dětství, zbytek buď hodinky nenosí (divná doba mobilů) anebo má nějaký nezajímavý kvartzky (o zajímavých bych asi věděl)

;)

 

Já teď už ponejvíce nosím do práce X-windy, neudělají mi ostudu a mohu si případně změřit, za jak dlouho mí podřízení zvládnou přidělený úkol, a pak po návratu z práce si mohu spočítat, kam mého souseda, co lítá na motorovém rogallu, ten den vítr zanese...

 

:whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...