Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Rovněž se hlásím.

Kolik a jakou velikost?

 

Taky bych vzal dvoje napínáky :-)

 

Jakou velikost?

 

Napínáků není nikdy dost, žáky bych vzal 2.

 

Jakou velikost?

 

 

 

 

Co se poštovného týče, tak se to přepočítává nějak divně, asi to zohledňuje slevy. Pro poštovné zdarma je potřeba vzít 15 kousků, což bychom měli dát dohromady. U 14 kusů je doprava za 34 ?.

 

Detaily pořeším s každým osobně po SZ.

 

Díky všem za účast :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik a jakou velikost?

 

 

Jakou velikost?

 

 

Jakou velikost?

 

 

 

 

Co se poštovného týče, tak se to přepočítává nějak divně, asi to zohledňuje slevy. Pro poštovné zdarma je potřeba vzít 15 kousků, což bychom měli dát dohromady. U 14 kusů je doprava za 34 ?.

 

Detaily pořeším s každým osobně po SZ.

 

Díky všem za účast :)

Pro mne pls 3x velikost 44 :-) Po SZ pořešíme logistiku a platbu :-) Díky!

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem po x letech sháněl nějaké "normální tenisky", jak již sem zde avizoval.

Nehledě na problém s velikostma ( nakonec 48 oproti  běžně kupované 45-46) je většina nabízených modelů nesmyslná.

Mohutné plastové křápy, omlouvám se všem příznivcům a nositelům..ale prostě katastrofa.

Výsledek nakonec docela obstojný, připomínají mi naše klasické Botasky.

O cenách radši nemluvím, za hadráky tlačit takové hrachy..

Takže asi takto-  do auta na řízení ideál:  

post-205-0-19411100-1468394179_thumb.jpg

post-205-0-10679000-1468394181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se v nich chodí? Nějaká negativa?

 

Jsou příjemný. Chodí se v nich lépe než v jakýchkoliv letních pantoflích ("placatý bez možnosti nastavení délky řemínků), co jsem měl dřív. Z nich jsem vždy "vypadával". Tady jsem přitáhnul řemínek a pohoda. Kladně bych hodnotil i jejich zdravotní stélku. Jako negativum bych ale viděl absenci polovičních čísel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsou příjemný. Chodí se v nich lépe než v jakýchkoliv letních pantoflích ("placatý bez možnosti nastavení délky řemínků), co jsem měl dřív. Z nich jsem vždy "vypadával". Tady jsem přitáhnul řemínek a pohoda. Kladně bych hodnotil i jejich zdravotní stélku. Jako negativum bych ale viděl absenci polovičních čísel. 

Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo měl také tak příjemné odpoledne jako já?

Co vaše zkušenosti s botami od Blažka?

Já jsem s podraženými spokojený. Každé, co mám, už mají 50+ dní a to jsem aktivní student, takže klidně od rána od 7 na nultou hodinu až do 11 večer na noze :D. Jen se už drží cenami ve výprodeji výše než minulý rok :(post-38642-0-06819700-1468432867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo měl také tak příjemné odpoledne jako já?

Co vaše zkušenosti s botami od Blažka?

Já jsem s podraženými spokojený. Každé, co mám, už mají 50+ dní a to jsem aktivní student, takže klidně od rána od 7 na nultou hodinu až do 11 večer na noze :D. Jen se už drží cenami ve výprodeji výše než minulý rok :(attachicon.gifIMAG0263 (1).jpg

Potom, co se mě snažili opít rohlíkem a reklamované boty (po měsíci chození) mi slepili jak táta doma v garáži, u mě Blažek ztratil body. Jinak slevy má fajn, ale botky nemají hodnotu ani té ceny po slevě a nechápu blázna co by si u nich koupil boty za plnou palbu. Mezi českými firmami asi nemá konkurenci, ale dneska se dá sehnat za ty prachy mnohem lepší značkové boty zahraničních firem.

Je to pro vlastence....jako prim :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom, co se mě snažili opít rohlíkem a reklamované boty (po měsíci chození) mi slepili jak táta doma v garáži, u mě Blažek ztratil body. Jinak slevy má fajn, ale botky nemají hodnotu ani té ceny po slevě a nechápu blázna co by si u nich koupil boty za plnou palbu. Mezi českými firmami asi nemá konkurenci, ale dneska se dá sehnat za ty prachy mnohem lepší značkové boty zahraničních firem.

Je to pro vlastence....jako prim :-)))

Ale koženou tašku bych od nich chtěl zkusit...po slevě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...