Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jedna hezčí než druhá :-) mě čeká zítra STK tak snad projde :-)

Krásná kejvačka. Já měl kdysi čízu 175/487 taky fešáckou a když jsem s ní jel na technickou, tak mě frajer vyrazil, že nemám v zadu vodrazku... Tak jsem vyjel z technický a po 200metrech v prodejně takovejch dílů na pincky Jawy, ČZ atd sem za 20kč koupil nalepovací homologovanou vodrazku, nalepil na ten rámeček kterej drží RZ a za 10min jsem se tam vrátil...  Sem mu před tim říkal, hele vyběhnu a zachvíli sem tady s vodrazkou, než to vypíšeš, že to bude zbytečný, tak že prej ne.  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by řekl, že si na starý kolena koupíš moto :)

Se někdy musíme sklouznout ;)

pro rohlíky, na ryby. Jsem se přestěhoval na vesnici

 

Jedna hezčí než druhá :-) mě čeká zítra STK tak snad projde :-)

krása. Něco takovýho jsem taky původně chtěl. Ale když jsem zjistil co to stojí, pořídil jsem asi za stejný prachy Hondu a Triumpha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velorexy asi v ceně budou, těch si myslim, zas tak nebylo. A takový ty speciály jako číza rykša atd. různý endůra na vývoz a různý prototypy. Ale panelky, kejvačky a konopnice, tak za to si lidi říkaj pecky a to ještě doteďka stojí v plno stodolách zaházený senem. On byl takovej bum nějakej ten rok zpátky a to fakt lidi chtěli nesmysli, ale už to pomalu jde dolu, protože se jednak trh nasytil a zbytek nějak pochopil, že to zas takovej žhavej artykl taky nebude, že by si někdo sednul naprdel až uvidí ve vitrínce udělanou panelku. Ono to šlo dolu taky tím, že už toho je docela dost a to, že se pořádně rozjela druhovýroba dílů na tyhle stroje. Jako byly taky, ale né v takový nabídce jako je to teď, takže není zas takovej problém za super prachy (stokoruny) dát dohromady odloženou jawu nebo čízu. Já když si dělal čízu, tak jsem jí za pár babek dostal do týhle podoby. Je to tak cca rok zpátky co jsem jí prodal, ale chtělo by to něco v čem, bych se zase povrtal a pojezdil.  :)

post-26998-0-68744900-1496259576_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro rohlíky, na ryby. Jsem se přestěhoval na vesnici

 

krása. Něco takovýho jsem taky původně chtěl. Ale když jsem zjistil co to stojí, pořídil jsem asi za stejný prachy Hondu a Triumpha.

Pro mě to byla nostalgie, byla to moje prvni mašina, nikdy jsem neměl kozího decha nebo pincka, rovnou kyvačku po dědovi. Kupovali jsme jinpřed 4 lety, řekl bych za půlku dnešní ceny. Před chvíli jsem koukal do původního TP, první majitel to měl od 1960 až do 2010 :-) rovných 50 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak k tym automatickym olejovatkam,... to na tom tak zurivo jazdite, ze Vam je tazko raz za cas maznut retaz? Maze sa po nejakych dajme tomu 500 ked to clovek s udrzbou mysli ozaj vazne, ale ak nejazdis v sajrajte tak kludne po 700 ci 1000. Ja sa vozim do prace 30km denne to je mazanie cca raz za mesiac, keby som jazdil kazdy den. Realne jazdim skor tak polovicu, ked je spatne pocasie ci chcem cestou nakupit, tak idem autom. Mazanie je praca na 15 min a pocitam ze ten oiler sa tiez musi sem tam doplnit, to uz zas az taky rozdiel v udrzbe nie je. Cestovatelia co denne natocia stovky km samozrejme asi budu volit kardany no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...