Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

R1100rt stále krásný nesmrtelný stroj měl jsem ji a po najetí 119 tis km jsem ji prodal ten člověk v Německu mi poslal loni fotku s najetymi 200 tis jediný co prý dělal nad rámec tak spojku Já ji dělal v 90 tis. Tak to odpovídá proste nesmrtelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k věcem obvykle dlouhodobý vztahy (k lidem teda taky). Platí to i o hodinkách, autech i motorkách. Koneckonců i o značkách jako takových. Sice se mi místní promiskuiti smějou (ty s těma hodinkama i umřeš...), ale každej to máme jinak...  :cool02:

 

Před 14 lety jsem začal s kombinací Jeepu a Harleye. Silniční Harley (což se trochu zvrhlo) a Jeep s více vyhraněným názorem do terénu. Loni jsem vyměknul a pořídil i Jeepa na silnici (no ale pořád je to Jeep, né žádný SUV s haldexem. Zvednutý, AT). No a letos jsem se konečně dokopal i k nějaký motorce s více vyhraněným názorem do terénu. Teda do lehkýho, na blbnutí mám auto  :whistle:

 

Jsou ty mršky vlastně stejně starý, 20 let. Vlastně mají i skoro stejnou barvu. Taky to nejsou úplně nejpohodlnější stroje. Ale když musíš, tak musíš... Takže mimo "civilních HD a Jeep" konečně i HD a Jeep do lesa...

 

post-3414-0-80981000-1491205771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k věcem obvykle dlouhodobý vztahy (k lidem teda taky). Platí to i o hodinkách, autech i motorkách. Koneckonců i o značkách jako takových. Sice se mi místní promiskuiti smějou (ty s těma hodinkama i umřeš...), ale každej to máme jinak...  :cool02:

 

Před 14 lety jsem začal s kombinací Jeepu a Harleye. Silniční Harley (což se trochu zvrhlo) a Jeep s více vyhraněným názorem do terénu. Loni jsem vyměknul a pořídil i Jeepa na silnici (no ale pořád je to Jeep, né žádný SUV s haldexem. Zvednutý, AT). No a letos jsem se konečně dokopal i k nějaký motorce s více vyhraněným názorem do terénu. Teda do lehkýho, na blbnutí mám auto  :whistle:

 

Jsou ty mršky vlastně stejně starý, 20 let. Vlastně mají i skoro stejnou barvu. Taky to nejsou úplně nejpohodlnější stroje. Ale když musíš, tak musíš... Takže mimo "civilních HD a Jeep" konečně i HD a Jeep do lesa...

 

attachicon.gifMT350-1.jpg

 

ten terenny HD, to je nejaky rebrandovany talian / military special? videl som par stavieb s motorom zo Sportstera, dost zurivy bajk do blata, ale toto je nieco ine.. pozeram ze to ma vzadu aj drziak na bazuku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ten terenny HD, to je nejaky rebrandovany talian / military special? videl som par stavieb s motorom zo Sportstera, dost zurivy bajk do blata, ale toto je nieco ine.. pozeram ze to ma vzadu aj drziak na bazuku :)

 

ten terenny HD, to je nejaky rebrandovany talian / military special? videl som par stavieb s motorom zo Sportstera, dost zurivy bajk do blata, ale toto je nieco ine.. pozeram ze to ma vzadu aj drziak na bazuku :)

Cagiva

Upraveno uživatelem CEGY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, to je Harley Davidson MT-350.

 

Vojenská motorka od HD pro NATO. Původně to dělala anglická firma Armstrong jako 500 objem, ale v roce 1987 je koupil HD, koupili i firmu Rotax a od roku 1993 se začaly dělat pro armády NATO tyhle 350. Používalo je několik zemí, včetně USA, ale nejvíc jich bylo v Anglii. Bojově si prošly kdečím, včetně války v zálivu... Vyrobeno několik tisíc ks...

 

Ty přední boxy jsou sundavací, každý nosnost 15kg a zadní je na pušku, můj má vložku na L85A2, musím si sehnat vložku na M4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vyrazil na zkušební jízdu na mém válečném stroji a normálně se mi přetrhl válec. Ještě 10km a sundal bych část válce bez jakéhokoli šroubování. Že já musím mít takové zvláštní závady.

Tak jsem vytáhl z železných rezerv nový výbrus (samozřejmě oba válce) a celý den místo vítání osvoboditelů se v tom vrtám.

 

A to jsme se bavili s kolegy veteranisty, že kromě kliky, se dá na cestě opravit v podstatě všechno. Že by mohl prasknout válec by nikoho nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kolega v kancli si to kupil a po weekende prisiel nadrzany jak janosik - boa vies ako to jazdi.. neskutocne. hodinu o tom basnil, tak mu hovorim ze "konecne mas motorku co ma sto koni na zadnom kolese - vitaj v klube. ta tu uz vsetci cakame". no je to zazraty GSkar vzduchac.. som nemohol odolat si nerypnut :)

 

moja vobluda - po upgrade na progresivne tlmice sa uz da hovorit o jazdnych vlastnostiach podvozku :D

post-4112-0-35730300-1494790954_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...