Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

@mAra_ Jestli planujete i cestu do San Francisca nebo okoli (myslim ze jsi psal ze SF je v planu) a budete mit cas, zajedte si do Alice's restaurant. http://www.alicesrestaurant.com/ 

 

Paradni projizdka skrz redwoods po Skyline Hwy 35 a z krizovatky od restaurace je to pak 20 minut na Hwy 1 k oceanu. Je to kultovni zastavka pro motorkare, casto jsou videt super motorky, stary i novy, ale i skvely auta (od vzacnych veteranu pres super sporty - restaurace je na kopci nad mesteckem Woodside, kde bydli asi nejvice miliardaru ze Silicon Valley).

 

Casto se tam delaji srazy a celkove je tam vzdycky pohodova atmosfera, dana asi i tim mistem v lesich. Vikendy jsou tam hodne busy, ale zase clovek potka nejvic lidi a pokeca a prohledne biky a auta pri cekani na volny stul. 

 

 

post-17375-0-71488800-1498103896_thumb.jpeg

 

 

post-17375-0-71175400-1498103930_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip. Uvidíme, jak na tom budeme časově.

Jinak dnešek byl ve znamení velkých přesunů. Začínalo se las Vegas kde na dnešek hlásili opět k padesáti stupňům (a taky tam byly). Raději jsme tedy vynechali death valley, jak jsem už psal a jeli jsme severní cestou směr Yosemite. Bylo to přes 600 km. A kupodivu, je tady o něco lépe. Z hotelu vidíme na sjezdovku, kde se lyžuje. Takový zvrat jsme fakt nečekali :-D Dokonce jsou tu zavřené cesty kvůli sněhu. Tož tak.

post-13450-0-89933700-1498182990_thumb.jpg

post-13450-0-48283500-1498183168_thumb.jpg

post-13450-0-52904000-1498183176_thumb.jpg

post-13450-0-34725300-1498183189_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s veterány projely Rumunsko.....

 

Rovensko, Transalpina, Fagaraš.  Srbsko bylo na dosah za Dunajem. :o

 

No, taky ještě kousek Maďarska a Slovenska :)

 

Stroje: Zündapp, BMW, Victoria, M-72

 

Já jsem sedlal Zündappa KS 600 z roku 1941, který mě dovezl s jednou prasklou špicí, což je prkotina.

 

Dojeli všichni, nicméně někteří měli s opravami trochu více starostí.  ;)

 

 

post-1060-0-83073900-1498758056_thumb.jpg

post-1060-0-22569900-1498758057_thumb.jpg

post-1060-0-71322600-1498758057_thumb.jpg

post-1060-0-93369300-1498758057_thumb.jpg

post-1060-0-21526800-1498759366_thumb.jpg

Upraveno uživatelem M-72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorky jsme včera v podvečer úspěšně vrátili v LA. Celá cesta proběhla bez problémů, vše jsme zvládli, nic se neposralo.

Dneska už jen návštěva LA-HD, koupit tričko. A hurá na letiště. Doma bych měl být v pátek v devět.

Takže doufám, že vás moje amaterska reportáž z cest neurazela, a že snad i některá z fotek udělala radost

post-13450-0-42799400-1498771737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorky jsme včera v podvečer úspěšně vrátili v LA. Celá cesta proběhla bez problémů, vše jsme zvládli, nic se neposralo.

Dneska už jen návštěva LA-HD, koupit tričko. A hurá na letiště. Doma bych měl být v pátek v devět.

Takže doufám, že vás moje amaterska reportáž z cest neurazela, a že snad i některá z fotek udělala radost

Tvl jsme měli strach, jestli ses tam neupražil naškvarek, že ses tak dlouho neozval. Příští týden je ten svátek zeškvarkovatění Husa, tak bychom mohli na pívo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mohlo jít. Těžko říct, jak to bude v práci, přece jen jsem tam teď měsíc nebyl :-D

 

A nejvyšší teplota co jsem tu zažil bylo krásných 49°C při příjezdu do Vegas(ve stínu) . Takže brnkacka.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorky jsme včera v podvečer úspěšně vrátili v LA. Celá cesta proběhla bez problémů, vše jsme zvládli, nic se neposralo.

Dneska už jen návštěva LA-HD, koupit tričko. A hurá na letiště. Doma bych měl být v pátek v devět.

Takže doufám, že vás moje amaterska reportáž z cest neurazela, a že snad i některá z fotek udělala radost

Pěkný! :thumbsup_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to pěkný,  :) . Mám taky stojan TAMOTO (ještě z dob co jsem měl super sport) i s těma "bodlinama" do véčka a kontrolní otázka, na co tam jsou? Já na to nepřišel až mi to nedalo a kontaktoval jsem výrobce a ten mi to prozradil, tak jenom taková hádanka, jestli víte na co tam jsou?  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to pěkný,  :) . Mám taky stojan TAMOTO (ještě z dob co jsem měl super sport) i s těma "bodlinama" do véčka a kontrolní otázka, na co tam jsou? Já na to nepřišel až mi to nedalo a kontaktoval jsem výrobce a ten mi to prozradil, tak jenom taková hádanka, jestli víte na co tam jsou?  :)

Jen pro pořádek nejedná se o moje moto, v po jsem se byl mrknout na akci co pořádá raceczech a blejsknul to nej. co tam stálo  ;) . Já jsem spíše na supermoto (o pár foto výše). Stajany budu ale brzo potřebovat, jak je na tom Tamoto v poměru cena/kvalita?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...