Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jezdit na okruhy v karbonu chce pořádnýho cvoka, od toho jsou lamináty za pár korun. 

Tak ono celkově se nejedná o levnou hračku, kde jsou ty časy kdy nová R1 stala 330tis. Tato M verze má cenovku 620tis. + karbonové blatníčky, kryty rámu a kyvky, přepáčko, padáky, racing páčky, chráníče páček, zavodní sedlo a jsme na +-650tis. ale těší mě že se toho majitel nebojí  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevím ale na motorce by se mělo jezdit ne usednout do křesla pustit rádio a kochat se přírodou. Asi jsem ještě moc mladej :D

Pred par dny v Hustopečích mě zaujala tato krasavice, tolik karbonu jsem na motorce ještě neviděl. Na plexi nálepka z Mostu a bohuzel to dopadlo viz.foto ale to k tomu patří.

Podle gum na tom jezdil pěknýho klobouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to tady kluci. Dneska je den D. Odlet směrem LA, a tam na půjčených motorkách okruh cca 4000km. Grand kaňon, Vegas, Frisco, LA. Dost se na to těším.

Mějte se tu fajn a zkusím průběžně házet nějaké fotky, když to aspoň trochu půjde. Kdyby ne, tak až v červenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu spolu s otcem. Ten tady má Indiana, já mám haryka. A tam to budeme mít opačně. Já Indiana a on Haryka :-)) Jakože v rámci změny.

 

uzite si to. hlavne sa v tej pusti neupecte. meshove bundy, biele prilby, camelbagy. Ak nejazdite s full face prilbou, odporucam aj zatesnene okuliare, inac si ususite oci (mne sa podarilo a nezelam to nikomu :) ). A tony ocnych kvapiek so sebou. Koncom juna tam bude veselo cez 40°C a jednociferna vlhkost vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzite si to. hlavne sa v tej pusti neupecte. meshove bundy, biele prilby, camelbagy. Ak nejazdite s full face prilbou, odporucam aj zatesnene okuliare, inac si ususite oci (mne sa podarilo a nezelam to nikomu :) ). A tony ocnych kvapiek so sebou. Koncom juna tam bude veselo cez 40°C a jednociferna vlhkost vzduchu.

Kapky do očí jsou dobrý nápad. Ty nemáme. Díky za tip. Ještě dneska cestou na letiště vyřešíme. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozebrat to umí každej... :-)

 

Jinak jsem jezdil teď do prace na BMW a vzpomněl jsem si na ten tvůj centrální stojan. Jak to stálo před firmou, pořád to někdo okukoval, tak jsem byl rád, že to stojí na centrálním stojanu. V garáži to míň překáží, na ten jsem stavěl motorku i s brašnami a taky když tankuju. S bočním plnou nedáš :-) ten je aspoň u mě na rychlé a krátké postavení. Zkrátka nedokážu si představit fungování bez hlavního stojanu.

 

Za těch pár dnů ježdění jsem byl docela rozčarován z bezohlednosti ostatních. Nedaní přednosti v jízdě je na denním pořádku, na výpadovce z města mi pod kola skočil mladej kluk, ani se nerozhlédl... s těma bubnovejma brzdama je to adrenalin. Prostě jsem si to ježdění zas tak neužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napriklad bocny stojan na bandaske je celkom stabilny, na nespevnenom podklade je podla mna urcite jednoduchsie podlozit bocny stojan kamenom nez laborovat s hlavnym.

 

 

Ja jazdim do prace kazdy den, ked pocasie dovoli. Na nejaku extra bezohladnost si nemozem (zatial) stazovat. Nemyslim ze by to ostatni mysleli s motorkarmi nejako zle, ale proste nas casto nevidia a uplna katastrofa je, ak nahodou nesvietis. Najvacsie zlo su IMO skutristi jak su obratni tak si myslia ze sa prepchaju vsade aj tam kde by nemuseli.

 

Inak kupil som nejaku super H4 ziarovku, co je vraj optimalizovana na svietenie cez den a myslim ze sa to davanie prednosti trochu zlepsilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to začalo.

Dnešní přejezd z LA přes Long Beach do Palm Springs.

A okolo páté nafoceny pro Instanta 110°F Ukazovalo mi to i 117°, ale nechtěl jsem zastavovat :-)

Omlouvám se za kvalitu fotek. Vše beru foťákem, jen občas něco cvakanu mobilem, abych to mohl hned sdílet.

post-13450-0-83546600-1497577838_thumb.jpg

post-13450-0-01766900-1497577855_thumb.jpg

post-13450-0-28636900-1497577864_thumb.jpg

post-13450-0-29087700-1497577877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...