Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

warann, porad asi vetsi pohoda nez sprchovy gel do tankvaku nebo spray na retez do baglu :)

Teď jsem to vytíral a uvědomil si, jakou jsem měl kliku. Nejprve jsem to totiž chtěl nacpat pod sedlo, ale tam se to nevešlo. Tam by to byl teprve masakr, spolu s náhradníma rukavicema, aktovkou a mnoha dalšíma sereptičkama. A ještě to mohlo zatýct do tejden starý baterky. Takže vlastně pohoda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som posledny tyzden obrazal inzeraty a moje hladanie sparinga pre bandasku dopadlo nakoniec uplne inak. Z povodnych cielov zostalo len ABS a ked vsetko pojde dobre, tak koncom buduceho tyzdna pribudne k japoncovi nemec,.... K1200rs. Chvilu to vyzeralo, ze zlavim aj z ABS a pojdem do ZRX to sa mi na fotkach pacilo odjakziva, ale na zivo to az taky odvaz nebol, proste iskra nepreskocila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud K1200RS (GT) tak doporučuji ležatý čtyřválec (typové značení 547a 557). Ten je sice línější, ale je ještě nesmrtelný a ok. Dělal se oficileně do 2004. Ten nový 2005+ ( typ 585 a 595), s novým motorem.....společnou náplní spojka/převodovka je velmi riskantní nákup. Serou se tam velmi často převodovky a jednotky ABS. Pokud pokukuješ po tomto novém stroji, tak si radši připlať a jdi do K1300. Tam již tyto problémy (hlavně s převodovkou) nejsou. Tuto převodovku totiž neumí opravit každý a kola ani hřídele se nedají koupit samostatně. Prodává se pouze celá převodovka a ta stojí 72.000,-Kč. Starší, která je ok, seženeš jen velmi těžko. Tak držím palce. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, je to samozrejme ta stara tehla na lezato co vyzera ako velky skuter, 1999 dokonca este s tymi jednoduchsimi brzdami bez posilovaca. Transformera by som jednak neuplatil a jednak sa mi ani vizualne nepacia.

Tak to ano. Ta je v pohodě. Je to sice docela těžký hovado s malým rejdem, ale výhody přavažují nad zápory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je oproti bandaske o poznanie tazsia, bal som sa manipulacie nasucho, ale nebola to nakoniec taka traga aj na hlavny stojan sa to davalo uplne samo. Uvindime, az sa ju podari dostat ku mne, tak vymenim gumy a zacneme sa zoznamovat. Ak sa ukaze bojaschopna, tak sa mozem zacat vrtat v bandaske, na to sa tesim najviacej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevím ale na motorce by se mělo jezdit ne usednout do křesla pustit rádio a kochat se přírodou. Asi jsem ještě moc mladej :D

Pred par dny v Hustopečích mě zaujala tato krasavice, tolik karbonu jsem na motorce ještě neviděl. Na plexi nálepka z Mostu a bohuzel to dopadlo viz.foto ale to k tomu patří.

post-32685-0-06477800-1497162975_thumb.jpeg

post-32685-0-38381300-1497163016_thumb.jpeg

post-32685-0-34538600-1497163039_thumb.jpeg

post-32685-0-53843700-1497163067_thumb.jpeg

post-32685-0-29953900-1497163098_thumb.jpeg

post-32685-0-91813200-1497163115_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevím ale na motorce by se mělo jezdit ne usednout do křesla pustit rádio a kochat se přírodou. Asi jsem ještě moc mladej :D

 

...si :)

 

kto si dobrovolne kupi toto? ved to nema ani vetranie, ani homologaciu.. strihnute na americku uzku lebku.. ziadne sklo.. a 200eur? celkom draha dekoracia do garaze :)

post-4112-0-56690700-1497171600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...