Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Nekde jsem snad videl a ted to nemuzu najit :( samolepku motorkare na auto. Jakoby celni pohled na motorkare kdyz na nej koukate v zrcatku... idealne s motorkou bmw 1200gs... pomuze nekdo? :)

Nize uvedeny obrazek mi neprijde spatny, ale neni to uplne ono... :)

gs.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, M-72 napsal:

Vyjizdka k stk ;-), pojedest s tim na motoakci?

 

Koukám, žes byl u společného kamaráda. :-) Motoakci se nebráním, záleží, co to bude zač. Za 14 dnů beru ale všednodenní Emku, jednak ji potřebuju vyzkoušet a pak potřebuji sajdu pro kluka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Jojo, dneska bylo parádně. To se mi povedlo ojet gumu hodně na kraji, fakt se to dá hodně naklopit. :-)

Nort (1).jpg

Este ze si ma “postrcil”, ani som netusil, ze tu je aj toto vlakno.. Moja blbost.  Norton je bozsky, dokonalost sama. Tiez som brit-positive, ale takato klasika mi bohuzial nehovori pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pěkný. Koukám, že s přehozenejma nohama jsem na tom ještě dobře. Akorát Jindra by si mohl před recenzí aspoň něco nastudovat, třeba aspoň kolik to má rychlostí. A bejt vyvalenej z přeplavování karburátorů, to se nedivím, že to startovali 3 hodiny.

Mám ale obavu, že Jindra moc dlouho videa dávat nebude. Nejen u tohohle videa je vidět, že jezdí fakt rychle, předjíždí přes plnou čáru (to je většinou vystřihnuté, ale najdenou je před autem), po vesnicích pětaosmdesát, lítá rychle kam nevidí, to je otázka času, než někoho sejme nebo někdo jeho. Jen můj názor. Ale zajímavé stroje tam má, to ano a rád se kouknu na další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...