African Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června 21 hours ago, steel said: Tak si v tom zkus udelat poradek, zjisti si co jsou neziskovky, rozmotej ten cikansky (jak jinak) spolek a pak sem napis nejaky fakta o kterych se muzeme bavit, tohle motoristicky blouzneni a tvoje myslenkovy meandry se nedaj uplne uchopit. Dnes úplně běžná nálepka pro každého kdo nesouhlasí s léty zaběhlými praktikami A že jsem si dovolil napsat cikán? To už mám pak asi nejspíš blíže k SPD než k Motoristům řekl bych Nechme to plavat, ale ještě můžu s klidným srdcem podotknout že spisovně Romy už úspěšně z pohraničí exportujeme i do vnitrozemí, takže tak do tří let Good Luck všem kteří neví jak to na divokém západě chodí
Prochy68 Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června před 57 minutami, African napsal: Dnes úplně běžná nálepka pro každého kdo nesouhlasí s léty zaběhlými praktikami A že jsem si dovolil napsat cikán? To už mám pak asi nejspíš blíže k SPD než k Motoristům řekl bych Nechme to plavat, ale ještě můžu s klidným srdcem podotknout že spisovně Romy už úspěšně z pohraničí exportujeme i do vnitrozemí, takže tak do tří let Good Luck všem kteří neví jak to na divokém západě chodí Hele, celej život bydlím na Kladně, tady je v tomhle směru divokej západ odjakživa .
African Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června 11 minutes ago, Prochy68 said: Hele, celej život bydlím na Kladně, tady je v tomhle směru divokej západ odjakživa . Ale musíš být drsným krajem odkojen Kamarád po 25 letech skončil u policie, už to nedával. Od ulice k vyšetřování, a říká horší jak za komára, ten se bojí šéfa, šéf dalšího šéfa, ten nejvyššího šéfa, který jim půlku spisů házel zpět k přepracování podle ksichtu..... a jako hodně se toho mete pod koberec, hodně... hlavně aby se kriminalita držela v co nejnižších číslech
vzduch Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června (upraveno) pro African: Že u policie chybí velitelé je obecně známo, dnes je to samý koordinátor, rádoby manažer, přirozená autorita chybí, populární je slovo loajální. Z toho slova se mi chce zvracet. Odchází zkušení, kteří už toho mají dost a výsluha není k zahození a mladí, kteří nastoupili s ideály, za chvíli o ně přijdou a do výsluhy daleko. Buď se přizpůsobí nebo raději odejdou zpět do civilu. "Zametání pod koberec" v dnešní době moc nefunguje neb je vše digitalizováno, uloženo v systému, ale úniky informací jsou běžné. Co se týče výše kriminality, jsou to jen čísla a s těmi se vždy čarovalo a čaruje. Na personální audit do dnešních dní neměl žádný z policejních prezidentů koule a proč taky, když vše "funguje", generálský post není k zahození a vlak jede dál. P. S. Já už z vlaku vystoupil. Upraveno 15. června uživatelem vzduch 2
JR_2010 Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června Před hodinou, Prochy68 napsal: Hele, celej život bydlím na Kladně, tady je v tomhle směru divokej západ odjakživa . Nesmíš tolik brouzdat po Centrálu
Prochy68 Odesláno 15. června Nahlásit Odesláno 15. června před 34 minutami, JR_2010 napsal: Nesmíš tolik brouzdat po Centrálu Tam jsem byl asi 5x v životě .
steel Odesláno úterý v 06:28 Nahlásit Odesláno úterý v 06:28 před 14 hodinami, African napsal: Dnes úplně běžná nálepka pro každého kdo nesouhlasí s léty zaběhlými praktikami A že jsem si dovolil napsat cikán? To už mám pak asi nejspíš blíže k SPD než k Motoristům řekl bych Nechme to plavat, ale ještě můžu s klidným srdcem podotknout že spisovně Romy už úspěšně z pohraničí exportujeme i do vnitrozemí, takže tak do tří let Good Luck všem kteří neví jak to na divokém západě chodí Tys to uplne nepochopil, je mi jedno jestli napises cikan, ale opet hledas nejakou skupinu, tak jak jsem psal v prvnim prispevku, nejakyho nepritele. Nesouhlasis s lety zabehlymi praktikami, neco rikal starosta a kamos od policie, penizky tecou z mesta. Vsechno jsou to lamenty ve stylu jedna pani povidala. Mesto je samospravny subjekt dava penize komu chce, nema nikde nakazano ktery spolek ma podporovat. Zamotany spolek muzes na par kliknuti rozmotat ve verejnem rejstriku, s velkou pravdepodobnosti ma i transparentni ucet, takze muzes mrknout jak penize vyuziva. Ja to nemyslim zle, ale kdybys k tem vecem pristoupil trochu kriticky a ptal se, tak zjistis, ze pravda je nekde v puli nebo jinde. 2
Conrad Odesláno úterý v 08:09 Nahlásit Odesláno úterý v 08:09 Třeba se mýlím ale dalo se čekat že opozice bude stále okopávát kotníky,ale za každou cenu? Zapomeňme na jména je je oslavenec president a ministr zahraničí.Od koho vyzní gratulace lépe.Od.ministra,nebo od prezidenta který o oslavenci prohlásil že je odpudivá bytost s kterou by si nechtěl podat ruku což si oslavenec jistě nepamatuje, ale jeho okolí ano. Co je na tom špatně? 1
Prochy68 Odesláno úterý v 08:14 Nahlásit Odesláno úterý v 08:14 @Conrad A tou opozici okopavajici kontniky za kazdou cenu myslis tu soucasnou nebo tu minulou? 2 1
Chronař Odesláno úterý v 09:26 Nahlásit Odesláno úterý v 09:26 Tvl, policajt, no. Kdo jinej ví, když byl u policie 25 let do roku 2026, jak to bylo za komára . To nevymyslíš. Ale určitě to měli policajti za komoušů lepší, za buzeraci je platili, nikdo jim jí nevyčítal a represe všech je určitě účinější zbraň proti kriminalitě. Nepracuješ, šup do lochu atd.
Conrad Odesláno úterý v 12:53 Nahlásit Odesláno úterý v 12:53 před 4 hodinami, Prochy68 napsal: @Conrad A tou opozici okopavajici kontniky za kazdou cenu myslis tu soucasnou nebo tu minulou? Obávám se že většina opozic okopává kotníky ,státotvorná opozice je oxymoron.
hinkle Odesláno úterý v 15:15 Nahlásit Odesláno úterý v 15:15 Kdyz je tu tema ziskovych neziskovek, mel bych pro inspiraci link od severnich sousedu jak pumpnout prachy od nadaci na odcineni white supremacy…Rockefeller Brothers fund zni dost ve vate https://blackjustice.org.pl/en/home/
Josef01 Odesláno úterý v 19:09 Nahlásit Odesláno úterý v 19:09 Já myslel, že neziskovky jsou od toho, aby lidi co nic neumí si někde vydělali slušné peníze 1 3
nickolas Odesláno úterý v 19:14 Nahlásit Odesláno úterý v 19:14 Ta poslední stránka/dvě, to je hodně smutný čtení. A když uvážím, že nejde o nevzdělaný lidi, je to smutný o to víc. 3
Ajaj Odesláno úterý v 19:23 Nahlásit Odesláno úterý v 19:23 musíš nad tím přemýšlet positivně. Todle jsou ty vzdělaný. Co kdyby sem přispíval obyčejný lid z ulice 1 1
Zlý Jabko Odesláno středa v 04:18 Nahlásit Odesláno středa v 04:18 Přečetl jsem si Rape gang report od Ruperta Lowa a nechápu, jak půlka policajtů a Labouristů ještě furt nevisí.
Chronař Odesláno středa v 07:10 Nahlásit Odesláno středa v 07:10 Na tohle tema se mi libilo sdělení jednoho mého kamaráda: "Na to, co se v téhle zemi děje, se tu málo střílí" Ale možná nebyl orginiální 1 1
Prochy68 Odesláno středa v 12:39 Nahlásit Odesláno středa v 12:39 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. I ty naivko
hinkle Odesláno středa v 12:45 Nahlásit Odesláno středa v 12:45 Treba budou jeste dalsi generalove… koruna ke korune, kuchyne ke kuchyni a 5% je co by dup 1
Josef01 Odesláno středa v 17:30 Nahlásit Odesláno středa v 17:30 Asi se podaří této vládě snížit HDP a zachovat výdaje na zbrojení a tím se ty procenta posunou nahoru 6
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se