Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Volal jsem teď hodinu s kamarády z Jižní Afriky, kteří mi radí sbalit kufry, rodinu a vypadnout odsud, než Putin vychladne... začínám být upřímně z celé situace silně nervózní, a je pravda že JAR nikoho moc nezajímá. Nejdříve mě to přišlo srandovní, ale po chvíli rozhovoru jsem začal být sakra divnej. Ještě tomu trochu dáme, ale aby za týden nebylo pozdě. Kurña, jdu se projet na kole a zhluboka nadechnout, nějak to na mě všechno začíná doléhat 😖 Člověk přemýšlí o útěku před válkou...to je doslova v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, safi napsal:

Ono to jde samozrejme obejit ale vse bude slozitejsi  a ty potrebujes tolik miliardy extremne rychle. 

Samozřejmě zrušení SWIFTu je zároveň vzetí si jako rukojmí všechny soukromé subjekty, protože tím se Rus "zbavil" závazků (mraky firem přišlo o peníze, Rus rozeslal emaily, že není jak zaplatit) a přitom EU mu posílá každý den miliardu EUR za plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, African napsal:

Volal jsem teď hodinu s kamarády z Jižní Afriky, kteří mi radí sbalit kufry, rodinu a vypadnout odsud, než Putin vychladne... začínám být upřímně z celé situace silně nervózní, a je pravda že JAR nikoho moc nezajímá. Nejdříve mě to přišlo srandovní, ale po chvíli rozhovoru jsem začal být sakra divnej. Ještě tomu trochu dáme, ale aby za týden nebylo pozdě. Kurña, jdu se projet na kole a zhluboka nadechnout, nějak to na mě všechno začíná doléhat 😖 Člověk přemýšlí o útěku před válkou...to je doslova v prdeli.

A myslíš si, že když to červený tlačítko zmáčkne, tak že JAR se to nedotkne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, John_Lenon napsal:

Čtěte to vlákno. On snad v rámci zachování image vyhladí planetu. 

https://twitter.com/AlexandrMitrofa/status/1497923249631420420?t=Ra-ZSVIaaxU7OsuUJ-5qkA&s=19

 

Jestli tohle přežijeme, tak za to to bude Putin viset na prvním kandelábru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano... ale takhle uz byla postavena cela studena valka v minulost, vzájemným se drzenim v sachu atomovymi zbranemi... jen to pravda nikdo tehdy nerekl takto veřejne.. tim se definitivne zapsal do dejin..

Ale zas jako asi jsme necekali, ze prohraje na UK, zavre pusu a vrati se jen tak domu..





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Putin se bude chovat jako zvíře zatlačené do kouta a udělá cokoliv, i kdyby to měl být konec světa. Pamatujte, že největší zločinci nebyli blázni, ale často lidé s nadprůměrným IQ. Prohrát válku s Ukrajinou by pro něj i celé Rusko znamenalo ztrátu  postavení jako vojenské mocnosti i veškeré sféry vlivu na dění v Evropě i Asii, o USA nemluvě.

Z tohoto úhlu pohledu si myslím, že i západ je si toho dobře vědom a nakonec Ukrajinu stejně obětuje ve jménu záchrany celého světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Gustaf napsal:

To už ale teď všechno ztratil... bez toho jak to všechno dopadne...

Když Ukrajinu rychle ovládne a ustojí mezinárodní sankce, tak všechno neztratil a nakonec mu ekonomicky pomůže Čína.

Když ale odtáhne se svěšeným ocasem za bouřlivých oslav Ukrajinců, nikdo mu nepomůže, protože ukáže, jak je slabý. To ale nikdy nepřipustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...