Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Josef01 napsal:

Mluvili o tom v rádiu, prý to žádná TV nechce zveřejnit

Ještě jsi zapoměl napsat něco jako, rychle než to smažou ;) Šíříš dezinformace.

před 35 minutami, Josef01 napsal:

Chápu, že to zveřejňují fašouni, ale je to slovenský přechod, to bez diskuze.

Ne nechápeš, tady jsi vedle, například jak píše kolega v citaci níže.

před 15 minutami, EpsteinBarr napsal:

Rozumiem tomu, ze sa plne neorientujes na politickej scene vSR. 

Ale zverejnit video s clovekom z fasistickej strany, ktory patri medzi popieracov holokaustu, na ktoreho ked pridu urady tak tvrdi, ze on nic, ved on ani len nevie pouzivat notebook a internety...sorry Josefe, ale jdi do prdele. Okrem toho, kebyze tam aj bol nejaky "cerny", tak kvoli nemu stoja dalsi ludia na UA strane 6 hodin v kolone? Vies co, radsej nereaguj. Uz mi dnes bolo parkrat z ruskych zmrdov zle. Nepotrebujem to aj tu. 

Ano, poté co ti tady kluci jasně napsali že jsi mimo uznáváš že "ale já jen psal . . . "    jako fajn, chápu že můžeš být třeba i zblblej masírkou "uprchlíci", tak se nezlob no. Já znám taky stovky (heč, heč 😃) místních členů osobně (tedy poučku že "na rozdíl ode mě" nechápu, jako že já jsem anonymní? LoL) a osobní výpady nemám zapotřebí. Nemám rád co tady děláš a co tady píšeš, nemám problém ti to napsat. S tím že jsem anonymní jsi přestřelil stejně mimo cíl jako s postem toho nesmyslu dříve, ale co už s tebou. Nic proti tobě nemám,  jen mě místy sereš. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

emoji28.png Takze nedriv to sem vlozis jako pozor, pozor, a kdyz zjistis ze nemas podporu tak otocis ze to jinak nejde.

Já tady žádnou podporu nepotřebuju, jen jsme společně konstatovali, že to jinak nejde, protože přicházejí lidé bez dokladů a tedy může přijít kdokoli, nic za tím jiného nehledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tady žádnou podporu nepotřebuju, jen jsme společně konstatovali, že to jinak nejde, protože přicházejí lidé bez dokladů a tedy může přijít kdokoli, nic za tím jiného nehledej.
Tak presne o tom jak reagujes, je prispevek od Toma. Diky za nazorny priklad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma

Přečteno, rozmyšleno. Tentokrát, narozdíl od minulého LOCKU, nebudou lítat banány. Ale: @Josef01 se bude 48 hodin tomuto vláknu vyhýbat. A nejen Josef, ale i všichni ostatní si uvědomí, že ten, komu je potřeba nachcat a nasrat na hlavu se jmenuje Vladimir Vladimirovič Putin. UNLOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odemknul téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...