Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Mne je na grc z nasich vlastnych policajtov. 
Clapik v noci pomaloval pamätniky v centre Kosic. Podla mna nielen aktualne, ale aj velmi vkusne. Nahanali ho po celej Hlavnej ulici (pesia zona, takmer 2km). A samozrejme, nie zeby ho potlapkali po pleci a good job, ale dokonca ho zavreli do cely predbezneho zadrzania. Co dodat?
Nedavno z nich strhli kosaky a kladiva. Dotycny mal aj sud. Kedze oblial cervenou farbou bustu Bilaka niekde v jeho rodisku.

 

Jen dělají svou práci. To že každý soudný člověk odsuzuje co se děje neznamená, že by se měli lidi pasovat do jakýsi role "mstitele" a začít ničit cizí majetek, jako u nás např. Sberbank. To by taky za chvíli mohlo skončit tak, že úplně obyčejnýho Rusa co nemá s válkou nic společnýho a možná jí i odsuzuje někdo na ulici domlátí jenom proto, že se narodil tam, kde se narodil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Prochy68 napsal:

Kokoti

Maďarsko nedovolí transport zbraní na Ukrajinu přes své území.

Maďarský minister zahraničia Szijjártó

Utečencov z Ukrajiny posielajú z hraníc so Slovenskom k maďarským. 

Uz niekolke vyjadrenie madarskeho minnistra, ktore ma na prvy pohlad vyzniet negativne voci Slovensku. Pricom zo strany SR je personalne dokonale zabezpecena hranica, obrovsky poctet dobrovolnikov, mame vytvorene kapacity na ubytovanie a problem s prepustanim utecencov je dokazatelne na ukrajinskej strane. 

Ale spät ku konspiracii. Orban je rovnaky tajtrlik ako putin. Vidi sa v zjednoteni madarov a v obnoveni horneho uhorska. Nechava si priestor, ak by v konecnom dosledku zmrd putin obstal nejak akosi ok, ze bude moct v buducnosti napadnut Trianonsku zmluvu a vzniest narok na uzemie juzneho Slovenska. Naviac, o chvilu ma volby, tak väcsina jeho vyhlaseni je vo forme "pacit sa ludu". Ved nedavno sa s tym zmrdom ruskym objimal. Zabudol na 1956.

edit: gramatika, vyjadrenie ministra: postoj.sk

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam to napsat, ale někam to napsat musím, tak nějak to musí ven. Pár dnů před útokem Ruska na Ukrajinu jsem našel na netu nové hodinky Luch - jednoručky (normální český e-shop). Už jsem je jednou měl (koupené přímo z Běloruska), ale měli vadně natištěný cifr a tak mě to štvalo, že jsem je nakonec prodal.

Teď jsem prvně před nákupem kontaktoval prodejce, ať mi cifr nafotí, zjistil jsem, že je OK a objednal. Přišli ve chvíli, kdy ten kokot začal válku. Já jsem si pořád tak nějak nedokázal představit, že se to reálně stane. Pár dnů leželi v krabici a když Lukašenko otevřel hubu a jasně dal najevo s kým se kamrádí, tak jsem si hned uvědomil, že nemůžu nosit hodinky od takových zrádců.

Zabaleno a zítra cestují zpět. Uškodím tím asi jen tomu českému e-shopu, ale asi mě chápete. Přeji Ukrajině ať se drží - věřím, že toho zmrda zašlapou do země.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal mi znamej kolega - ukrajinec žijící tady. Organizuje ruznou pomoc a obvoláva koho může s dotazem na vojenskou vystroj. Shání přilby, vesty, chrániče kolen, ale třeba vysílačky apod. Takže pokud byste měli nějaký zdroj nebo kontakt na někoho, kdo se tím zaobírá, tak dejte prosím vědět. Kolega je z Brna a kontakt přímo na něho pak předám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Josef01 napsal:

Neměla by Ukrajina v rámci své obrany z nějaké strany napadnou Rusko? To se ještě nikomu nepovedlo.... 😇

Neudialo sa to niekedy v piatok? Neviem dohladat zdroj, ale niekde som cital, ze UA poslali rakety na zakladnu na ruskej strane. A ze obrovska hanba na rusky obranny system, ze ani nezareagoval. Tak snad nesirim nejaky hoax. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...