Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, Potkan napsal:

Berte mel jsi pravdu. Bospor je valecnym lodim uzavren.

Tak jsem si raději počkal na Reuters. Jo, kurva, paráda. Bospor pro válečné lodě uzavřen. Turek si to chystal 3 dny. Já psal i proč asi. Dobrá práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Bert napsal:

Přečteno, rozmyšleno. Tentokrát, narozdíl od minulého LOCKU, nebudou lítat banány. Ale: @Josef01 se bude 48 hodin tomuto vláknu vyhýbat. A nejen Josef, ale i všichni ostatní si uvědomí, že ten, komu je potřeba nachcat a nasrat na hlavu se jmenuje Vladimir Vladimirovič Putin. UNLOCK

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sociální sítě v Číně kontrolované státem mažou příspěvky na podporu Ukrajiny. Schvalování těchto činu tam prý nechávají. Tak to vypadá, ze se nám rýsuje na jakou stranu se staví Čína. 
 

Uživatelé na čínských sociálních sítích, které jsou pod striktním státním dohledem, hojně diskutují o ruské invazi na Ukrajinu. V posledních dnech se stala jedním z nejčastějších námětů k diskuzi a část uživatelů podporuje ruská tvrzení o nutné „denacifikaci“ Ukrajiny. Další však vyjadřují Kyjevu podporu a žádají zastavení bojů. Některé z příspěvků na podporu Ukrajiny a míru však bez vysvětlení mizí, uvedla agentura Reuters.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pro tohle poznání k něčemu byla. Ale jestli rudá armáda dneska funguje stejně, jako tenkrát, tak se nedivím, že tak dopadá. Putinovi se říká jen to, co chce slyšet, pravda ho nezajímá. Připomíná mi jednoho ostravského miliardáře. Ten taky nemá vstupní interface a dialog s ním je jeho monolog.
Světlík?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...