Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tyhlety kecy o ideálních kandidátech a menším zlu mi přijdou jako kombinace chorobné nespokojenosti a selektivní nostalgie. Ideální kandidát nebyl nikdy, i ti na který retrospektivně koukáme jako na idoly (T.GM., Havel etc.) si nesli nějaký břímě minulosti, kauzy a nikdy nebyl člověk, kterej by měl 100% podporu všech.

Máme pár slušných kandidátů s minimální šancí a dva celkem slušný s velkou šancí...a jedno zlo, čistý, koncentrovaný zlo. Na to bych se soustředil.

Ve výsledku všichni vyhrajeme už jenom tím, že se zbavíme toho nejhoršího nádoru v podobě Zemana a hradní galerky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ragu napsal:

Tyhlety kecy o ideálních kandidátech a menším zlu mi přijdou jako kombinace chorobné nespokojenosti a selektivní nostalgie. Ideální kandidát nebyl nikdy, i ti na který retrospektivně koukáme jako na idoly (T.GM., Havel etc.) si nesli nějaký břímě minulosti, kauzy a nikdy nebyl člověk, kterej by měl 100% podporu všech.

Máme pár slušných kandidátů s minimální šancí a dva celkem slušný s velkou šancí...a jedno zlo, čistý, koncentrovaný zlo. Na to bych se soustředil.

Ve výsledku všichni vyhrajeme už jenom tím, že se zbavíme toho nejhoršího nádoru v podobě Zemana a hradní galerky.

moc dobře napsáno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

taky dnes odvolím i s manželkou Pavla. Ta chtěla prve Nerudovou, ale po shlédnutí posledních rozhovorů jsme zaznali, že je afektovaná, femistická "pipka".  Sorry..

Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, ragu napsal:

Tyhlety kecy o ideálních kandidátech a menším zlu mi přijdou jako kombinace chorobné nespokojenosti a selektivní nostalgie. Ideální kandidát nebyl nikdy, i ti na který retrospektivně koukáme jako na idoly (T.GM., Havel etc.) si nesli nějaký břímě minulosti, kauzy a nikdy nebyl člověk, kterej by měl 100% podporu všech.

Máme pár slušných kandidátů s minimální šancí a dva celkem slušný s velkou šancí...a jedno zlo, čistý, koncentrovaný zlo. Na to bych se soustředil.

Ve výsledku všichni vyhrajeme už jenom tím, že se zbavíme toho nejhoršího nádoru v podobě Zemana a hradní galerky.

Naprostej souhlas. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dobrý příběh s Pavlem. Znám člověka co pod ním sloužil a mluví o něm stejně. 

Bude to dobrý prezident.

Jestli mi na Babisovi neco fakt vadi, tak to, ze absolutne nechape jak se ma chovat k podrizenym. Ostatne vse jsem ja domluvil a chyby posral nekdo jiny. Tam bych mel nejake pribehy jak se choval k lidem v Hartenbergu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, long napsal:

Mě přijdou ty Tvoje názory nesmyslně radikální. Navíc jestli sis nedělal písemné poznámky, nevěřím tomu, že si pamatuješ to co se dělo před třiceti čtyřmi lety zcela přesně.

Proč ty vlastně tady v republice žiješ i přesto, že jsme se nevyrovnali s komunistickou minulostí ani  více jak třicet let od "revoluce" v roce 89 ??? Vždyť ty musíš prožívat osobní peklo každý den. Jak se s tím vyrovnáváš ? Bereš na to něco ? 🙂

Celkem to dávám, to he projev svobody, ze mohu žít kde chci.

spíše me sokuje tvuj dotaz: “proč tu žiješ” a evokuje ve me ty rozhovory s stbaky, kteří se ptali kamarádů mých rodičů, zda by nebylo lepší opustit republiku nebo zdali mají za potřebí rozšiřovat nějaké panflety.

s komunistickou minulosti se nevyrovname, dokud ji budeme velkoryse přehlížet, ale chápu, ze jste vyrostli v jiných rodinných i morálních hodnotách než já.

k tomu jak zde kolega píše, ze by jeho děda schválil vojaka, jen dodám jedno, když můj děda byl už popletenej a tahlo mu na 94. Synovec přivedl domu holku, děda kouká a pak zarval: “a ven” ptáme se co se děje a děda”ty oci nezapomenu” byla vnučkou předsedy NV, který v 50letech dědu vyhnal ze statku…

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, vwtyp11 napsal:

.... když můj děda byl už popletenej a tahlo mu na 94. Synovec přivedl domu holku, děda kouká a pak zarval: “a ven” ptáme se co se děje a děda”ty oci nezapomenu” byla vnučkou předsedy NV, který v 50letech dědu vyhnal ze statku…

A poslechl ho synovec ? 
 

před 2 minutami, vwtyp11 napsal:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, mého strejdu, hrdinu třetího odboje, se před 60 lety pokoušel jeden urputný komunistický prokurátor dostat do vězení za pokus o státní převrat nebo něco v tom absurdním duchu. Za docela bizarních okolností se mu to nakonec povedlo jen na krátkou dobu. Strejda si nakonec vzal jeho dceru a je s ní šťastně dodnes 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vwtyp11 napsal:

myslis, ze bude volební účast více než 65%? 

To netuším, ale je to jedna z mála příležitostí volit někoho konkrétního, takže to lidi přitahuje. Na rozdíl od voleb do PS. Navíc to velká část voličů vnímá jako možnost ke změně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...