Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No vzdyt sou, ja je nikomu necpu.

A samozrejme, ze si o tech hodinkach pak chci neco precist. Taky je tu spousta recenzi, kde muzu. Ale "live" fotka je pro me hodne vypovidajici a komentare k ni me bavi vic, nez suchej clanek o pouzite oceli a strojku. Kdy je to v 70% 316L a ETA.

s touhle argumentací di třeba .... do prdele ...třeba

 

složka "Recenze hodinek" má za 13 let fungování tohohle webu o hodinkách úžasných 13 stránek .... jak symbolické .... co ?

 

složka "Ostatní diskuze a zábava" aneb složka o hovně má 113 stránek

 

 

to je skvělej výkon na hodinkový forum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele fakt nejdu.

Tak tam hod nejakou recenzi, at se to rozšíří.

Hodne recenzi a popisu je v sekci Pochlubte se, Foto galerie, vlakno o svycarech, Poradte s koupi.....atd. Tam vsude je dost postrehu a informaci od uzivatelu a majitelu. Spousta odkazu na fora WUS, apod.

Proste je toho tady dost hodinkoveho.

Ostatni diskuze ma 113 stranek, ok, no. Me nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt řešíte, že to nefunguje.

Ale vemte si, že by to fungovalo.

 

Fórum jako bonus... vždycky tu bude stokrát víc informací než v článcích... ale do těch keců tady se žádnej brand nebo butik montovat nebude. Bejt na titulce média, který má x tisíc členů už by ale možná chtěl.

Možná by sami napsali co v Baselu, co se chystá novýho, kde a kdo s jejich hodinkama měl nějakou akci...

Prostě takový český hodinkee s fórem. Pár borců fandů (nějak placených) v redakci a pár desítek recenzentů (který by to dali místo sem na titulku) by prostě fungovalo...

Já v tom teda potenciál vidim. Fórum má hodnotu jen pro nás a na nás nezbohatne. Chce to nějakou výkladní skříň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......ale do těch keců tady se žádnej brand nebo butik montovat nebude..........

a proč by to taky dělal ? ..... na tomhle foru má zřejmě nejvíc zobrazení vlákno "co mě právě naštvalo" ..... já bejt majitel butiku, se do toho taky nehrnu

 

františku psát recenzi ? .... proč ?

.... pro koho ? .... tady to nikoho nezajímá .... na recenze je v zásadě odezva 0 nebo do 10 kousků typu ááááááách .......... nebo hovno .... a má to svoje opodstatnění v tom, že ty recenze najdeš kdekoli jinde

 

chronomag je takovej malej českej fejzbůk pro dvě stovky nadrženců a konečně i ty to potvzuješ ve svých komentářích ..... oukej .... nic proti tomu nemám, ale nabízet a prodávat to jako forum o hodinkách je trochu mimo .... vlastně dost mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je dost zcestne porovnavat cesky hodinkovy forum s nejakym svetovym, kde jsou fakt supr trupr recenze hodinek a fakt to zije hlavne tim. Ale souhlasim s tim, ze je tady toho hodinkoveho hodne. Ano, i treba pitoma fotka na chlupatym zapesti muze inspirovat x lidi ke k obdivu nb ke koupi. Jako, povidat si tady o pouzivani silikonu v modernich strojcich.. no ja nevim. To forum proste odrazi prostredi, v jakem je zasazene. A nemyslim, ze je to spatne. Kazdopadne, ten "balast" kolem, co se tady resi, , vznikl prvotne kvuli hodinkam. Bez toho by tady nebylo nic. Za me dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a Knedlíku, ty jsi během svojí YPO kariéry postoval výhradně sofistifikované příspěvky o hodinkách?

 

Pokud jde o informace, československé fórum fakt není nezbytnost, ale má to plno jiných kvalit a fejs to opravdu neni.

 

Srdečně, nadrženec.

 

edit Peter 78: jasně, WUS to není, ale supr trupr recenze apod. jsou tady i z poslední doby taky. Holt je to ale malé fórum, tak jich neni tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a Knedlíku, ty jsi během svojí YPO kariéry postoval výhradně sofistifikované příspěvky o hodinkách?

ne .... myslím, že už jsem tu psal, že na tomhle bordelu mám i svůj podíl ..... jsi nepozorný .... nesleduješ pravidelně svůj oblíbený portál .... áááách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty lidi sem podle me chodí za jedinou veci......a to je zábava! Ano, spojena s hodinkama a vseho kolem nich, ale primárně zábava.

:lol2:

 

jako jakýho typu zábava ? .... jedinej kdo kdy byl tady zábavnej byl milis a ten na to taky sere...... tady toho moc ftipnýho fakt moc není ..... ale je fakt že to záleží na obsahu lebky toho kdo ten ftip importuje i exportuje  .... já mám úplně debilního souseda a ke všemu je gej ..... ten se směje furt fšemu ..... už jsem ho 2x málem zbil a je mu to jedno .... ty vole von bude asi vtipnej .... měl bych se nad tím zamyslet a mít ho rád ..... debila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dyt je to o snaze konkretnich lidi...a je to zacarovany kruh. Kdyz se bude psat hodne recenzi (tam kam patri) a osobnich postrehu/zkusenosti, budou je lidi hledat/nachazet a reagovat na ne (nekdo aaach, nekdo smysluplneji). Kdyz se psat nebudou, nemuze je nikdo najit a jde se vypovidat jinam, logicky. Takze soucasny stav, kdy je vetsina plku nehodinkovych, ma souvislost s tim, ze ty hodinkove zacaly ridnout a nebylo na co hodinkoveho hodinkove reagovat a lidi se sli vyreagovat nehodinkove. A muzeme za to uplne kazdy z nas, kdo reagujeme na nehodinkove a netvorime hodinkove... Ale posledni dobou mam dojem, ze je snaha to vratit zpet k hodinkam. Samo to nebude ze dne na den a samo nehodinkove veci nezmizi. Dokonce myslim ze bylo skoda kdyby zmizely. Je to prijemny bonus, pokecat s lidma ktere znas i o dalsich vecech. A je jen na nas jake to dal bude.

A proc bychom se o to meli zajimat a vyvijet nejake usili? Tak to je snad jasne, mame to tu doprdele radi a venovali jsme tu tomu prilis mnoho casu a usili na to aby nam to mohlo byt jedno! A nikdo jiny to za nas neudela...

 

A Ypo, tyvole, prestan konecne stat mezi dverma, tvarit se jak jsi na odchodu, ale furt se bat zavrit. Pojd normalne dovnitr, jsi tu doma! Nebo se konecne rozhodni a definitivne se odstehuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až v tomhle vlakne jsem si uvědomil, kolik je tady debilu. Čest výjimkam. Pokud do toho nechcete reálně investovat své peníze a podílet se tak na provozu, tak si ty kecy nechte do hospody, prakticky je nám všem do toho howno... Nikdo vás tu pod krkem nedrží, kdo chce, může jít jinam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az do ted jsem tady zadnyho debila nevidel, diky zes mi otevrel oci :-)

 

Až v tomhle vlakne jsem si uvědomil, kolik je tady debilu. Čest výjimkam. Pokud do toho nechcete reálně investovat své peníze a podílet se tak na provozu, tak si ty kecy nechte do hospody, prakticky je nám všem do toho howno... Nikdo vás tu pod krkem nedrží, kdo chce, může jít jinam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...