Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, M3maniac napsal:

..ta červená je zmenšuje.

Dík, to jsem si potřeboval přečíst :D ...

 

před 32 minutami, M3maniac napsal:

Jinak Gemini jsou boží a pořád mě moc baví.

Jsou super a tady se ta modrá taky echt povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

CCD87661-D127-466A-9290-4D4EB823112B.thumb.jpeg.147bfdacfd9837a28cbdfe2240bfbd21.jpeg

Jsem zahlédl,že místo černých keramických vlnek zvazujes bílou variantu.
Osobně mi bílá nic neříká a černá je pro mne univerzální,ale toto se mi neskutečně líbí,ikdyz je to zase velikostně buzna guma

ff7fcb05f118e99bb25677064ce041f1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Cigi napsal:

Chlubení se cizím peřím aneb Davide (Sphinxx), díky za půjčení! Velmi mile mě překvapily - v Tebou zvolené barvě ideální letničky 😎!

IMG_20220728_145857.jpg

IMG_20220728_145725.jpg

Asi to není na mě, ale zkusme toto vlákno zachovat pro hodinky Omega a na toto založit nějaké vlastní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mně je to fuk, to bude spíš otázka na majitele těchto hodinek. Ale osobně si nemyslím, že by ty fotky, a ty hodinky obecně, byly takový průšvih nebo nevhodný materiál pro toto vlákno. Klidně tady můžeme Omegy dělit i dle ceny od do 😂. Příště sem tedy hodím svoje Planet Ocean, což je kus ocele s 8900, abych si Tě udobřil :lol2:. Nic ve zlým 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cifru ty Swatchky nápis Omega maj, tak co. Aspoň tu nejsou furt jen bondovky, péóčka nebo můny. Je to zpestření - v tomhle případě teda doslova :D Taky bych viděl osvěžení vlákna raději v podobě nějakých Ultra Deep, De Ville, Constellation nebo třeba sexy vintážek, ale beru i tyhle křížence.

-

Já furt tříkila...

20220730_183858.thumb.jpg.762ba9a0f88c8a210a9e63be35ef79dd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, máš pravdu. Ode mě bohužel zpestření nepřijde, protože já lítám jen v těch profláknutejch modelech. Je teda pravda, že tyhle "tříkila" jsem v jednu chvíli taky zvažoval. Dokonce v okamžiku, kdy jsem chtěl koupit ty poslední nejlepší, definitivní. I když jsem pak koupil jiný, stejně definitivní nebyly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ja si tyhle asi nechám :)

Chvilku jsem uvažoval o druhé generaci, protože má míň nápisů na cifru, lepší náramek a pár dalších výhod, ale při živém srovnání v butiku tyhle nakonec překvapivě vyhrály. O něco lepší čitelnost indexů, keramická luneta, bezpečněji řešený safír, vteřinovka bez lízátka a především (subjektivně pro mne!) líp vybalancovaný poměr vintage x moderní estetiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2022 v 17:06, Borra napsal:

Asi to není na mě, ale zkusme toto vlákno zachovat pro hodinky Omega a na toto založit nějaké vlastní...

No znacka Omega tam je, tudiz umisteni je tady cajk. Jestli je neco min nebo vic omega? Jo to si vyjasni  s omegou 😆 Ja to beru jako hodne vtipné, jak moc nekorektne vtipne to je? To uz je na vkusu kazdeho soudruha. Za mne jsou moony strasna nuda a tahle kooperace jim dala fakt cool look, respektuji ze majitele echt moonu jsou dotceni, ale je to fakt paradne drze vtipny napad 👍😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...