Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

S cenama cukaj vychytrale, byť jsou nakonec s přehledem dražší než jomashopy, ale já preferuju tu jejich 5ti letou záruku. Poslední pozáruční servisy Alpin Diverů pojebali v zastoupení Alpiny v Pardubicích tak důkladně, že jsem na ně čekal od února až do minulho tejdne. Ale v červnu jsem na ně byl už docela drsnej, takže za hodinu z Koscomu volali, že dovozce se tuze omlouvá a že daj všecko pokažený fungl nový včetně pouzdra. Na faktuře mám rozpis bratru za 15k ( k platbě 0) a hodinky defacto jak nový. Pochybuju, že bych tohle někdě v cizině tak hladce vyjednal, pokud vůbec. Budiž :)

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To nevím.Abych byl přesný, bylo to tedy 22,5 procenta. Ale i kdyby 15, tak si nemyslím, že je to zanedbatelná, nějaká menší sleva.

To byla nějaká výprodej, ne? Pokud vím, tak člověk z ulice se na víc jak 10 procent nedostane...

 

A co se týče "předražených" cen, tak ceny neurčuje prodejce, ale distributor. A pokud je prodejce nebude držet, tak o tu značku taky může brzy přijít. Pokud jsou ty vysoké ceny myšleny ve srovnání s šedými prodejci a outlety typu jomashop, tak to je samozřejmě úplně jiná věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla nějaká výprodej, ne? Pokud vím, tak člověk z ulice se na víc jak 10 procent nedostane...

 

A co se týče "předražených" cen, tak ceny neurčuje prodejce, ale distributor. A pokud je prodejce nebude držet, tak o tu značku taky může brzy přijít. Pokud jsou ty vysoké ceny myšleny ve srovnání s šedými prodejci a outlety typu jomashop, tak to je samozřejmě úplně jiná věc...

To je to,proč jsem se ptal (bez odezvy).

Jednou je daná prodejní cena a hotovo.Předražená by se mohla nazvat cena výrazně nad doporučenou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne Koskom za jedna! Dnes jsem kupoval plastaky za 20 koliku a prijemny prodavac mel se mnou bozi trpelivost, i kdyz jsem byl kolemjdouci. Chci vyrazit za ponorem a nechci sebou nic luxusniho. Fakt mladší prodavavac, pristup, ochota a trpelivost jak ma mit ...spravny prodavac hodinek. Za 1!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl a nejsem člověk z ulice

Jendo, ze se s kreténkem zahazujes. Je to provokater.

Znas jak prijde vykupčí kožek domu v noci a rano se probudi a pta se , od ceho ma monokla?

A ona na to, ze smrdis, mi nevadi, ze ma hovno penize, mi nevadi, ale ze mi sahneš na frndu a kricis, Krteček!!!! 3,50. Kc mne sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo, ze se s kreténkem zahazujes. Je to provokater.

Znas jak prijde vykupčí kožek domu v noci a rano se probudi a pta se , od ceho ma monokla?

A ona na to, ze smrdis, mi nevadi, ze ma hovno penize, mi nevadi, ale ze mi sahneš na frndu a kricis, Krteček!!!! 3,50. Kc mne sere!

Taky pravda, Pavlíku. Zapomněl jsem, že slevu v Koscomu smí mít jen Šampus a nikdo jinej...   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo, ze se s kreténkem zahazujes. Je to provokater.

Znas jak prijde vykupčí kožek domu v noci a rano se probudi a pta se , od ceho ma monokla?

A ona na to, ze smrdis, mi nevadi, ze ma hovno penize, mi nevadi, ale ze mi sahneš na frndu a kricis, Krteček!!!! 3,50. Kc mne sere!

Neznáš kontext, takže kretének jsi spíš ty... A pokud jde o provokatéry, tak to sedí spíš na Frostieho ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznáš kontext, takže kretének jsi spíš ty... A pokud jde o provokatéry, tak to sedí spíš na Frostieho ;) 

Tebe neznam. Co se seres? Jdi si svou cestou....... a nikomu nenadavej! S kretenkem ma svoje zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, 

 

chci se podělit o svou POZITIVNI zkušenost s KOSCOMem...

Mám Seika, automaty, spokojenost ve všech směrech. Chodím s nima i ráno vynést smetí....

A ejhle, zjistím, že se zastavujou...náhle...nečekaně...

Obeslal jsem asi tři servisy Seiko včetně Koscomu, vsude byla odhadovaná cena "opravy" cca 2000Kč.

Nevím proč, vybral jsem Koscom, po mailové dohodě zaslal hodinky poštou(nejsem v Praze každý den), a čekal...

Po pár dnech přišla odpověď, že do konce týdne bude hotovo a zasláno zpět.

Dva dny na to ležím u Jadranu na pláži, dodržuju pitný režim, letmo mrknu na mobil v batohu a tam email:

 

"Dobrý den, dnes  hodinky odešleme, opravu máte od nás v rámci dobrého jména zdarma.

 

Pěkný zbytek dne

Tomáš Holec"

 

Zpráva mě zaskočila, nejdřív jsme hledal slova jako "doprava zdarma" apod., ale ne, Seika se mi vrátily domů zcela gratis.

Optal jsem se tedy ještě alespoň na zjištěnou závadu, odpověd zde:

 

Děkujeme za případnou chválu, problém byl v uchycení rotoru, bylo ještě vyčištěno soukolí odlučovačů, regulace chodu a testování. Posíláme DPD, oni Vám pošlou SMS, tak si poté můžete balíček přesměrovat na pozdější dodání.

 

 

Nevím co, proč, jak, ale tento přístup mě mile potěšil. Koho by ne, že...

 

Balíček dnes dcera převzala, po návratu z dovolené jdou Seika ihned na ruku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pozitivum, 10 procent dolů automaticky, ovšem trošku fabrika a nuda, osobnější přístup chybí. Dušák se mi líbí mnohem víc...

možná by bylo dobrý trochu rozvést ten chybějící osobní přístup .... třeba by se z toho koscom nějak poučil aneb co dělají lépe u dušáka ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u Dušáka se mi eště nestalo, že by při vybírání hodinek nenabídli ani vodu. V Koscomu opakovaně. Je to blbina, ale důležitá. A celkově to u Dušáka působí víc zážitkověji. V Koscomu je to spíš obyčejnej obchod, možná je to daný velikostí taky. Možná můj subjektivní dojem. Mluvím pouze o Dušák Příkopy samozřejmě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u Dušáka se mi eště nestalo, že by při vybírání hodinek nenabídli ani vodu. V Koscomu opakovaně. Je to blbina, ale důležitá. A celkově to u Dušáka působí víc zážitkověji. V Koscomu je to spíš obyčejnej obchod, možná je to daný velikostí taky. Možná můj subjektivní dojem. Mluvím pouze o Dušák Příkopy samozřejmě. 

 

Asi vím co myslíš, takové to okamžité spojení se zákazníkem ihned po vstupu do obchodu?

Já naopak oceňuju to, že si obsluha udržuje mírně větší odstup, chvilkama se ptá, zda něco nepotřebuju, ale nestojí mi pořád za zády (jako v drahých podnicích) když si něco prohlížím.

V Koscomu také oceňuju ochotu personálu, sami mi nabídli, ať si zkusím i hodně drahé modely, i když můj zevnějšek ukazoval, že je asi nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně, jinak pokud řekneš, že si prohlížíš a rozmýšlíš, tak ti většinou za zády nikdo nestojí. To spíš občas, když mají blba ochranku. Personál je většinou decentní. Jinak si na Koscom nestěžuju, vždy jsem tam byl v podstatě spokojen, i když chybělo cosi navíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No u Dušáka se mi eště nestalo, že by při vybírání hodinek nenabídli ani vodu. V Koscomu opakovaně. Je to blbina, ale důležitá. A celkově to u Dušáka působí víc zážitkověji. V Koscomu je to spíš obyčejnej obchod, možná je to daný velikostí taky. Možná můj subjektivní dojem. Mluvím pouze o Dušák Příkopy samozřejmě. 

já ti nevím kámo .... jestli je voda ten důležitej faktor při tvém rozhodování o koupi hodinek, tak chápu, že nejsi spokojen .... vono v tý velký prodejně nabízet každýmu vometákovi vodu by asi dalo dost práce .... nicméně pro koscom by to mohla být výzva .... vlastně by se tam mohla vyvařovat i polífka

 

pro mňe jako zákazníka je spíše důležité, že i když tam páchnu jednou v roce tak si stále pamatují moje jméno, nebo můj ksicht (dle toho kdo je momentálně ve službě) a chovají se naprosto přirozeně 

 

 

u Dušáka i když sem tam utratil mnoho peněz jsem stále pouze anonym a člověk z ulice ..... i když sem se zařek, že už tam nepáchnu, tak jsem tam nedávno zase utratil pár tisíc za BALL , ale omlouvá mě to, že to bylo na Arkádách ... tam mňe tolik neserou i když nekompetentní tam jsou taky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...