Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Zjišťoval jsem u nich ceny náhradních dílů a servisu jedné máně rozšířené značky.

Ještě ten den mi přišla odpověď na část otázek s příslibem, že zbytek zjistí u výrobce co nejdříve.

Druhý den mi přišla odpověď i na zbytek otázek.

 

Za mě velké plus za ochotu a rychlost reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Koscomem to jde dle mých zkušeností nahoru! :) obecná ochota a upřínost prodejců, přebrání distribuce seika, hamilton náramek levnější o cca 600Kč než u Altmana, fashion značky nacpali parádně naproti ať nám nekazej výhled atd atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se v Koscomu zeptat, jestli nešlo něco udělat s chapter ringem posunutým vůči číselníku se PADInách.

Ochotně mi to na počkání opravili, zkontrolovali těsnost a nic za to nechtěli!

Příjemným bonusem bylä rozmluva s panem vedoucím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Rád přidám i mou pozitivní zkušenost s Koscomem - konkrétně s jejich servisem.

 

Dával jsem k nim koktejlky od Seika (SARB065), kterým se mezi 4. a 5. hodinou vteřinová ručka zasekávala o minutovou - byl to dost pravděpodobně jeden z prvních případů, kdy tam na servis měli 6R15. Hodinky jsem dostal zpět opravené, se seřízeným chodem a novým přetěsněním.

 

Mimo to jsem tam nechával třikrát upravit poměrně komplikovaný tah na GSkách (ano, třikrát na jedněch, dlouhá historie...) a pokaždé to bylo s ochotou a zdarma.

 

Chválím a doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Kupoval jsem u nich v lednu/únoru své první automaty přez eshop. Domluva via email/telefon super. Byla mi i nafakturovaná sleva za čekání, které se prodloužilo kvůli nějakému trablu s prvním kusem objednaných hodinek. Za sebe mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kupoval jsem tam kdysi dávno své první lepší hodinky Festina Chronogaph, v té době jsem myslel že u hodinek za pár tisíc jsem velkej frajer.

Pak jsem tam po dlouhé době kupoval modní hodinky v té době už dávali 5 let záruky a to potěšilo

 

Co mě ale vadí, že spoustu hodine mají předražených

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nedá mi to se nezeptat, co to znamená "předražený" ?

 

Já jsem byl v Koscomu jen na čumendu, zvažuju "plastové digitálky" a obsluhovala mě milá slečna s pevnými nervy na trapiče (sebekriticky přiznávám). Pak jsem zabrousil k Seiko výkladu a slovo dalo slovo s panem prodavačem s velkým P. Vysvětloval, povídal a sedli jsme si "hodinkově". U něho bych si hodinky rád koupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kupoval jsem tam kdysi dávno své první lepší hodinky Festina Chronogaph, v té době jsem myslel že u hodinek za pár tisíc jsem velkej frajer.

Pak jsem tam po dlouhé době kupoval modní hodinky v té době už dávali 5 let záruky a to potěšilo

 

Co mě ale vadí, že spoustu hodine mají předražených

 

Ceníkový ceny jsou dneska v hodinářstvích výhradně pro laickou veřejnost. V Koscomu i jako všude jinde lze úspěšně vyjednat zajímavý slevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to de. Obávám se, že na Seika a dál už tolik nedaj.

To nevím.Abych byl přesný, bylo to tedy 22,5 procenta. Ale i kdyby 15, tak si nemyslím, že je to zanedbatelná, nějaká menší sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu tvůj dotaz. I nesouhlas se dá vyjádřit slušně. Osobně tento obchod beru jen jako zkušebnu hodinek. Což na tržby nebude mít vliv.

Já už to slušněji neumím. Ptal jsem se, kdo je ten poctivec a kdo kverulant?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...