Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Tos mi připomněl, když jsem zamlada nosil digitálky Kessel. Ty taky fungovaly vždycky jenom do výměny baterky a po výměně už si strojek dělal, co chtěl. Ale ty byly vyrobený bůhvíkde. Ty tvoje by to dělat rozhodně neměly. 

 

Ahoj,

 

rád bych se podělil o nový vývoj mé "kauzy". I kontrolu baterie v Koscomu mi hodinky stále blbly a proto jsem navštívil jíný obchod, kde mi baterii vyměnili za úplně jinou. Hodinky od Té doby (asi 4 dny) zase šlapou. Takže řekl bych, že jednoznačně vadná baterie, která se sica tvářila, že napětí má, ale asi se jí nějak v hodinkách nelíbilo. No škoda, že jsme to nevyřešili takto hned v Koscomu, ale jsem rád, že jsem ušetřil pár tisíc za nový strojek... :-)

 

Zdraví,

 

Mac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no pěkně! Bych je o tom zašel poinformovat, jestli máš teda ještě chuť se tam vracet

 

Já už na ně kašlu. Chápu, že to mohl být třeba špatný kus baterie apod, ale na druhou stranu mi mohli rovnou dát jinou baterii (když to začalo po její výměně) na vyzkoušení místo nabídnutí výměny strojku.

 

Tak jsem si to vyřešil naštěstí sám a ušetřil pár tisící nějaké budoucí automaty, které půjdu koupit asi... Každopádně je to škoda, protože ten obchod se mi v principu líbí a dost lidem jsem ho i doporučil (s tím, že tam fakt nakonec šli).

 

Mac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to asi bude o konkrétní situaci. Taky jsem tu nedávno psal, jak jsem nedávno ušetřil díky tomu, že jsem si hodinky koupil jinde než v Koscomu. Před pár dny jsem tam ale šel kvůli přidání článku k tahu. Byla neděle a všude jinde měli zavřeno. Článek přidali, nic za to nechtěli a byli i docela milí. Takže asi podle okolností. V zásadě ten obchod nijak nezatracuji. Po své zkušenosti jsem srovnával ceny jiných značek a modelů hodinek. Tam jsem už ale žádné zásadní cenové rozdíly nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník YPO

Jak jsem psal, nešlo o slevu. 

šlo o slevu .... Certina měla 50% výprodejovou akci ..... takže možná si měl na ten Koscom o den déle počkat ;) ....... diver chrona s 7753 byly třeba za 27500,- ..... obyč divery na gumě za 12500,- ...... atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předminulou neděli, nádherné odpoledne s přáteli (aka X drinků v Cloud 9...), pak procházka a hele Koscom, Koscom v novém, mrkneme tam. 

No, měli ve výstavce i hodinky, co se drahé líbily už v předvíběru na netu, nebyl důvod další Géčka nekoupit právě tam. 

Nová prodejna je hezká, GS a především Moserky, to už je lahoda na pohled.

V Koscomu asi čtvrtý nebo pátý nákup a zase v pohodě, jsem rád, že tam je  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem navštívil Koscom a strávil tam hodinku- na ruce nebo na prohlídnutí jsem měl cca 20 ks hodinek ( Certina, Oris, Fortis,... ). Každopádně musím říct, že to byla příjemně strávená hodinka - hezké prostředí ( takové komornější ), poměrně hezká obsluha :-)))), vybavená i odborným přehledem. Za mě dobrý.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

My jsme se ženou nedávno rovněž byli v Koscomu vybírat hodinky. Byli strašně ochotní, umožnili nám vyzkoušet si několik hodinek a nakonec nám ještě dali něco přes 10% slevu. Za mě 1*.

 

BTW koupili jsme tam nakonec dámské Longines Conquest, které se mi na fotkách nikdy moc nelíbily, ale naživo vypadají úžasně.

 

Je to můj třetí nákup v Koscomu a řekl bych, že se v poslední době zlepšili ve všech směrech - větší i hezčí prodejna, větší sortiment a velmi vstřícná obsluha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to asi bude o konkrétní situaci. Taky jsem tu nedávno psal, jak jsem nedávno ušetřil díky tomu, že jsem si hodinky koupil jinde než v Koscomu. Před pár dny jsem tam ale šel kvůli přidání článku k tahu. Byla neděle a všude jinde měli zavřeno. Článek přidali, nic za to nechtěli a byli i docela milí. Takže asi podle okolností. V zásadě ten obchod nijak nezatracuji. Po své zkušenosti jsem srovnával ceny jiných značek a modelů hodinek. Tam jsem už ale žádné zásadní cenové rozdíly nenašel.

 

Ahoj siwi,

 

hlásím, že hodinky stále bezchybně šlapou ;-)

 

Mac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Kupoval jsem tam pred rokem hodinky, obsluha velice ochotna. Dalsi den pri vyzvednuti hodinek (nez prisly penize ma ucet) byl obsluha mirne apaticka (omluvou je mozna nedelni odpoledne). Krom vlastni unavy mi dali krabici uplne k jinym hodinkam :) Jinak velmi pozitivni!

Upraveno uživatelem ondralbc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

byl jsem v Koscomu poprve asi pred tydnem s jasnym cilem - lesteni a cisteni hodinek. sluzba jako takova super, vcetne diskuze s klukem ze servisu, ktery to delal o tom, jak to bude delat a co.

 

ale jedna vec me preci Jen zarazila.

 

Vchazim do obchodu, jdu k bilemu pultu a tam slecna, jdu k ni, saham po zapesti, abych sundal Becka a rikam, dobry den, potreboval bych... A ona: potrebujete vymenit baterku? To me trochu jako prekvapilo :) ale snazil jsem se s nezmenenou tvari pokracovat a tak jsem ji ty hodinky predal a dodal, ze bych spis potreboval jejich lesteni a čištění...

 

Nevim co ji vedlo rovnou k tehle otazce. jestli vypadam tak nejak bateriove nebo co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem v Koscomu poprve asi pred tydnem s jasnym cilem - lesteni a cisteni hodinek. sluzba jako takova super, vcetne diskuze s klukem ze servisu, ktery to delal o tom, jak to bude delat a co.

 

ale jedna vec me preci Jen zarazila.

 

Vchazim do obchodu, jdu k bilemu pultu a tam slecna, jdu k ni, saham po zapesti, abych sundal Becka a rikam, dobry den, potreboval bych... A ona: potrebujete vymenit baterku? To me trochu jako prekvapilo :) ale snazil jsem se s nezmenenou tvari pokracovat a tak jsem ji ty hodinky predal a dodal, ze bych spis potreboval jejich lesteni a čištění...

 

Nevim co ji vedlo rovnou k tehle otazce. jestli vypadam tak nejak bateriove nebo co :)

co třeba fakt, že 95% lidí tam pro tu baterku jde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gougy: no jo, ale tak nemuseli by hned na kazdyho spoustet tohle :)

 

Ale jinak az pujdu pro dalsi stroj, tak asi sem. U dusaka na me securitak už od vchodu koukal jak na nevim co. :/

Upraveno uživatelem alex09
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...