Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koscom je zaměřen na jinou klientelu podívej se od jaké ceny tam hodinky začínají měl jsem s nimi několikrát co do činění a vždy naprostá spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, že polejt vodou je občas potřeba ... aneb foto pro pamětníky :D

To byly ty co si dodnes vycitam že jsem je od tebe nevzal když jsi je posílal do světa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, klido brdo si tam koupis Mosery za mega nebo Seika za tri kila. Cemuz se vzdycky trochu divim, fakt by me zajimalo, kolik tech Moseru zatim prodali.. coz neni nic proti Koscomu, mam to tam rad a fandim jim.

A vodu bych k Moserum nepotreboval, spis panaka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale Na Poříčí bývá turistů a vůbec lidí dost. Někdy i více než v Pařížské. :) Turisté z Ruska mají v průvodci Palladium, které je blíž právě této ulici. Je to Praha 1, tak to asi centrum bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Moc recenze nebo kritiku nesirim, ale kdyz je na jednom miste takovy rozdil pristupu a profesionality, tak mi to nedalo. Je tam jeden typek, ktery kdyz se mi venuje, tak je to super. Rozumi vsemu o cem se s nim bavim a jeste je velmi prijemny a vstricny. Typek si mne pamatuje, vzdycky hned zdravi. Pak jsem parkrat padnul do rukou blondsce, ktera je neprijemna uz od pohledu a taky se tak chova. Neochotna a otravena. Za mne tedy Koscom ano, ale zalezi na konkretnim prodejci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc recenze nebo kritiku nesirim, ale kdyz je na jednom miste takovy rozdil pristupu a profesionality, tak mi to nedalo. Je tam jeden typek, ktery kdyz se mi venuje, tak je to super. Rozumi vsemu o cem se s nim bavim a jeste je velmi prijemny a vstricny. Typek si mne pamatuje, vzdycky hned zdravi. Pak jsem parkrat padnul do rukou blondsce, ktera je neprijemna uz od pohledu a taky se tak chova. Neochotna a otravena. Za mne tedy Koscom ano, ale zalezi na konkretnim prodejci.

 

Jj. ty holčiny v hlavním sále jsou dost votlemený. Naproti v dizajnovce naopak vstřícný, jak viděj venkovana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Perfektní přístup. Opakovaně. V posledním vstupu mi prodejci poradili s nákupem hodinek Oris, které jsem si mohl i vyzkoušet a osahat před koupí. Přístup jako vždy profesionální a slečna E**** mi ochotně zjistila i další mnou požadované úkony. Jak jsem psal, opakovaně velmi dobrá zkušenost.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...