Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Snad nakonec nepodlehli mámení zařadit do portfolia high margin segment fashion značek...

To doteď odmítali...

Tak jo. Ale tiskovou zprávu mají dobrou. Férovou. Mluví se o módě ne o hodinkách. Takže za mě cajk.

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/81.koscom-nove-na-vlnach-mody-a-trendu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkně se tam rozrůstají, budují další prodejní plochu, netušil jsem, že těch pár lidí co tam vidím, uživí takovou prodejnu.... Jinak služby jim moc nefungují, poptal jsem pásek na hodinky Moser před 10-ti dny, dodnes se mi nikdo neozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Dnes velmi spokojen v Koscomu. Koukam takhle odpo v praci na svy Alpiny a stojej, rotor se nehejbe. Tak zakvrdlam, rotor se roztoci, ocividne nenatahuje. Vedle setrvacky se povaluje modrenej sroubek. Coz jsem celkem znervoznel, ponevadz inhouse a US zaruka. Vzal jsem je do Koscomu, tam se jich chopil hodinar, otevrel, opravil, naridil a hotovo. Za ctvrt hodky a nic si nevzali. Akorat skrablej mustek od toho blbyho sroubku na pamatku mi zustal..

A ze maj Eterny pro me taky byla novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
Návštěvník YPO

kdyby měl někdo choutky na zelené GMT GS 500 LE, tak jsem je objevil v sekci obyčejných seiko na webu Koscomu .... cena mi přijde celkem srozumitelná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nedávno jsem tam kupoval dámské Union Glashutte. Přístup tak 50/50. Nemůžu si vysloveně na nic stěžovat, ale člověk si u nákupu chce trošku popovídat, trošku si to užít. Zdá se v Koscomu jsou prostě "jen" zaměstnanci bez nějakému bližšímu vztahu k hodinkám.

 

Za začátku jsem nadefinoval nějaké parametry, prodávající mi posbíral různé modely různých značek, nakonec jsem si vybral ještě jiné a ty koupil. Že bych si to tam užil, to se říci nedá nicméně mohlo by být i hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Musím se podělit o vyloženě pozitivní zkušenost, přišel jsem o mezinárodní servisní karty k dvojici švýcarských hodinek v záruce (neboť jsem ko.kot...). Jedny hodinky kupované v Koscomu. Dneska mi tam kartu vystavili zdarma a na počkání znova, plus příjemné a ochotné vystupování prodavače. Nenapadlo m? podívat se na jmenovku, jsem blbej. Tmavé vlasy, čtyřicátník, dobře padnoucí oblek.

 

Zase jsem jim venku oslintal výlohou u Vulcainů... to budou muset umejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se podělit o vyloženě pozitivní zkušenost, přišel jsem o mezinárodní servisní karty k dvojici švýcarských hodinek v záruce (neboť jsem ko.kot...). Jedny hodinky kupované v Koscomu. Dneska mi tam kartu vystavili zdarma a na počkání znova, plus příjemné a ochotné vystupování prodavače. Nenapadlo m? podívat se na jmenovku, jsem blbej. Tmavé vlasy, čtyřicátník, dobře padnoucí oblek.

 

Zase jsem jim venku oslintal výlohou u Vulcainů... to budou muset umejt.

Řekl bych, že to byl vedoucí prodejny Tomáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Na Koscom ni jediného křivého slova...Mnohokrát mi tam seřídili hodinky, ať už moje, nebo chotě, která si je tak rozvrtala, že se mi je ani s manuálem nedařilo dostat do původního stavu 8-) Vždy zdarma...Několik kousků jsem tam už i kupoval, pokaždé se mi ochotně věnovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Já s Koscomem také pozitivní zkušensti. Kupoval jsem tam asi před třemi lety Alpiny a včera manželce Tag Heuer. Jednání bez problémů, prodavač se nám věnoval přes hodinu, sleva celkem slušná. Navíc poskytují pětiletou záruku což také není od věci. Taky se tam cítím mnohem příjemněji než třeba u Dušáka nebo v Carollinu. Přijde mi, že to není taková snobárna, bude to asi i umístěním obchodu a trochu můj subjektivní pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prý v "rámci dobrých vztahů" pozáruční výměna  korunky, vyčištění a tlakovka  zdarma! Sleva na další Alpiny byla dohodnuta v minutě podle nižší ceny na švýcarským šopu. Občerstvení, vstřícnost, prostě vás u nich nechaj utrácet komfortně. A tak to má bejt :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...