Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Potřeboval jsem osičku do spony u Seik. Obsluha velmi vstřícná a ochotná. Osička neorigo, což mi nevadí, ale že je širší a krátká tak to mi sakra vadí. Jen jednou jsem se spolehl na odborníky. A to stačilo osu ze spony vyndat a podle ní zvolit náhradu. To pomíjím fakt, že osička stála 40 kaček a já jich onehdá koupil za 80 kaček 200 kusů. Taky čína. Tolik tentokrát ke Koscomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Potřeboval jsem osičku do spony u Seik. Obsluha velmi vstřícná a ochotná. Osička neorigo, což mi nevadí, ale že je širší a krátká tak to mi sakra vadí. Jen jednou jsem se spolehl na odborníky. A to stačilo osu ze spony vyndat a podle ní zvolit náhradu. To pomíjím fakt, že osička stála 40 kaček a já jich onehdá koupil za 80 kaček 200 kusů. Taky čína. Tolik tentokrát ke Koscomu.

smůla na kreténa, na kterého jsi narazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Do Koscomu chodím rád, mám tam pravda lehce nadstandardní vztahy, ale stejně se tam vždycky cítím příjemně. Dneska jsem si při nákupu alpinek opět příjemně popovídal :). A co se týče osiček, přímo vedle mě řešila obsluha výměnu zlomené u starších hodinek. Přímo u pultu, na počkání a pán to měl grátis i když se snažil obsluze něco vnutit. Slabší den si může vybrat každý, ale snad to je výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Byl jsem v Koscomu nechat vymenit baterku ve dvou hodinkach (Certina, Luminox) a nechal udelat tlakovku na 10 ATM. U Certin vse ok, u Luminoxu pry tlakovka nevysla, ze tesneni na dynku je podle hodinare ok a ze bude pravdepodobne spatne tesneni pod korunkou. Ale bohuzel ho nemaji a musim do autorizovaneho servisu. Tak jsem jel domu, koukam na net a servis Luminoxu je kousek od Koscomu. Druhy den jsem tam sel, rekl jsem jim, to co mi sdelili v Koscomu. Pan hodinky vzal pod lupu (primo prede mnou na pultu), chvili je prohlizel, vzal sroubovak, a na dynku jeden sroubek po druhem kontroloval. Povida, bohuzel mate u jednoho strzeny zavit, to je na vymenu pouzdra. Upozornuju, ze nez dosla baterka hodinky byly casto pod vodou a bez problemu. Hned me napadlo, jestli to neudelali pry te vymene baterky, preci by to pri dotahovani museli poznat, ze je strzeny zavit a nerikali mi o spatnem tesneni. No chtel jsem tam hned jit, ale nemel jsem sebou doklad o vymene a ted jsem az do pondeli mimo Prahu. Fakt jsem z toho spatnej. Hodinky nejsou moje, nabidnul jsem se, ze tam jdu se svyma, tak je vezmu taky a ted je vratim v tomhle stavu. Pred tim byly 100%. Vubec nevim, co mam delat? Ale i kdyby to udelali oni, tak to nepriznali hned a ja jim to nemam jak dokazat. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Takova hloupa otazka: kdyz hodinky nejsou tvoje, jak vis, ze byly 100 % v poradku? Ony vodotesnost fakticky mohou udrzet i s jednim strzenym zavitem, zejmena takove to bezne koupani.

 

Jinak tedy obecne, tohle jsou presne dovody, proc nemam rad hodinky na baterku a uz vubec ne dynko na sroubky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem do Koscomu včera došel vylíčil jim celou situaci. Slečna/paní od začátku milá, žádný kyselý ksichty, hodinky donesla hodináři, pak se vrátila s tím, že je opraví (zdarma) a udělají tlakovku, aby bylo vidět, že jsou ok. Ale že to bude trvat min. týden. Tak jsem souhlasil, hodinky tam nechal a budu čekat na telefon. Zatím přístup 1*.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po strašně dlouhý době jsem kupoval takzvaně "vod novejch" a shodou náhod a hlavně piv právě v Koscomu. A bylo to hezký. I s tou kávičkou a povídáním a když mi někdo ten tah i zkrátil, že jsem si sám nedočkavě hned nedodrbal pouzdro, tak to má člověk pak hned takovej hezkej den. :) I vyčurat jsem se tam byl. Pěkný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Opět pozitivní zkušenost. SKX013 po záruce začaly divně chrastit a přestaly se natahovat, takže asi uvolněný rotor (sám si je neotevřu, natož abych je opravil). Příjemný personál si je odnesl na servis a za pár minut je přinesl zpět. Moje původní domněnka se potvrdila (uvolněný rotor), ale čekal jsem, že mi sdělí rozsah poškození, cenu a dobu opravy. Nicméně hodinky byly za oněch pár minut opraveny a nic si neúčtovali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhl můj druhý nákup v Koscomu. Znovu super přístup, kafe, voda.
Dost dlouho jsem je otravoval s ideálním nastavením tahu, pak si ještě nechal hodinky přehodit na jiný řemen. Všechno s úsměvem a v klidu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek na prodejně, natěšenej na nový, jak malý děcko na hračku. Bohužel je neměli(na webu/ na prodejně skladem) objednat již nepůjdou. No škoda, bylo to takový rychlý, tak nějak jsem asi čekal víc. Prostředí hezký, zbytek už bohužel nemohu posoudit. Škoda, musim jinam:/

Upraveno uživatelem Pavel37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Další nákup a zase v pohodě.

Upřímně, pokud mám na výběr, kde koupit, tak už teď vždy preferuju Koscom. Prodloužená záruka, parkování v podzemní garáži, ochotný personál.

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Po nejakým čase nova zkušenost s Koscomem. V pondělí jsem jim svěřil Seika do servisu - vymena skla za safir a serizeni chodu, termin si dali cca mesic. O to vetsi prekvapeni byla na druhy den sms, ze je zakazka pripravena k vyzvednuti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Baselworldu 2019 představili Tudor P01. A já že je moc chci. Tak hned za tepla jsem se spojil s Chumpusem, potažmo koscomem, a že bych poprosil hned jak přijde první kus, že je beru.

Tudoru se ale uvedení na trh nějak opozdilo a z původního června to byl listopad. Nicméně komunikace směrem od koscomu ke mě příkladná a pravidelná.porad jsem věděl, co se děje a ne že by se na mě zapomnělo.

A když přišly (přišel jim jeden kus), dostal jsem SMS týž den, a hned jsem si ji vyzvedl. Protože jsem byl první kdo projevil vážný zájem dostal jsem je já. Přesně dle původní domluvy. I když už na ně prý mají pořadník.

 

Takže tedy ještě jednou díky, spolupráce jak má být. Na jedničku.

Dík chumpus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...