Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale dobry je, jak nekteri reknou, ze to je ok.. Jako kdyby slo o vesmirnou raketu.. Jsou to obycejny hodinky s keramickou/plechovou lunetou. Tim se nenavazim do Tudoru, trpi tim i moje milovane Orisky, taky to nesedi.. A stejne tak to nesedelo ani u Damaska za 100k.. Pritom pri kontrole to proste musi videt, obzvlast kdyz budou mit presne uvedeno, co zkontrolovat.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tu zaznělo, jak o tom jednou víš tak tě to bude při každém pohledu srá....t. Nedávno jsem u mojich hodně oblíbených Doxa zjistil, že hodinová ručka je u středu nějaká upatlaná. Nevim jestli už to bylo před servisem nebo se to přihodilo při servise, ale každopádně v den kdy jsem to zjistil jsem se na to podíval snad tisíckrát a večer šly do hodinkovnice. Nevezmu je na ruku dokud nevymyslim co s tim. Jdi to reklamovat. I když to zamítnou jako neopodstatněné budeš mít klid na duši, že si to nenechal plavat a pak se rozhodneš o jejich dalšim osudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně neseděla luneta na no datech, a to dost drsně. Obepsal jsem tehdy asi 8 lidí, co měli taky suby, a cca polovině taky neseděla. Přitom bych u rolexu čekal dobrou výstupní kontrolu.

Přesne tak, Rolex neni bezchybnej, aby taky jo, pri tom mnozstvi co chrli do sveta;-)

Mimo nesedici lunety sem se setkal u kolegy s kyklopem mimo datumovku, docela ulet, asi nesedelo sklo nebo byl fakt kyklop nakrivo take to bylo ns subech... jinak urcite resit reklamaci, at uz dopadne jakkoliv... at do dopadne a hlavne nas informuj jak se k tomu postavili, to nas zajima jestli fuckup a nebo to poresi na vlastni naklady a jeste se omluvi jmenem Tudor, to by bylo vhodny myslim... ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té černobílé fotce to tedy u té třicítky letí hodně. Pokud by se mě to týkalo, vadilo by mi to hodně.

Ještě že není pes a nevidí černobíle :-) to by ho to štvalo o to víc :-)

Nechci pánové nic říkat, ale pokud by to nelícovalo na hodinkách Steinhart, tak je rozcupujete na atomy a budete pomalu požadovat okamžité zastavení výroby. U Tudorů za sto litrů nad tím mávnete rukou s konstatováním "vždyť je to ruční práce"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...