Přejít na obsah

Hodinky ORIENT - zkušenosti?


babaq

Doporučené příspěvky

JJ jen že Rolex Submariner stojí kolem 100 hadrů, Steinhart 10, tak Orienty zhruba 3-4 což je pro začátek myslim slušná cena.

 

Souhlasím, cena velmi slušná, myslím, že mají asi minerální sklíčko, ne safír?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vysledoval několik rozdílů: Rolex 40mm, Orient 39mm, Steinhart 42 mm. Orient wr 100, Steinhart wr 300, Rolex wr 200 (někdy300),

 

Stejně by bylo zajímavý zjistit, kolik hodinářů okopčilo submariner...Znáte ještě někdo nějaké? (nemyslim fejky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/46501-dva-roky-na-ruce/

tady jsem se vyjadřoval k odolnosti Orientů. Je fakt, že zde tak oblíbené Seika 5 synek do roku a půl odrovnal a to s nima neřeže motorovou pilou, nekope v zemi, neflexuje a nesváří. A moje Orienty drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ad RUHLA : myslím, že to bylo něco v takovýmhle stylu, ale hodinky byly modernější a na ruce hrozně velký...

 

 

 

 

přikládám východoněmecké "digitálky" :) (odpověď z východu na japonský digitálky! he he)

 

 

 

 

náhodou tyhle Ruhly jsem měl a jaká to byla frajeřina, ale to už je 40 let, teď je marně scháním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je tu někdo, kdo koupil ten model Orient Automatic Men's Divers Sports Watch CER00001B ???

 

post-21087-095147400%201336268737.jpg

 

V Čechách jsem ho nikde neviděl a je otázka, jak vypadají naživo. Oblekovky mám švýcary ale hledám hodinky na nošení jen tak - a přiznm se na nějký to prasení při cestování, práci doma atd. Takže design ok a když je odrovnám, nebude to bolet... Tohle je klasika ale nejsem si jistý, jestli by mi (jako majiteli sice "jen" Hamiltonů ale přeci jen orig. švýcarů) vnitřeně nevadilo nosit takhle okatou kopii RLX SUB... S tímto pocitem (nebo narážkami okolí) jste se jnikdo nesetkal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

už jsem Ray skoro měl ale pak jsem koupil tady vytuněný skx 007 se safírem a je to nádhera, dělají cca 4sec+ a ten safír s modrým AR je nádhernej!

Píšu to proto, že jsem ted objednal ORIENT STAR WZ0021DV, jelikož se mi líbí tvarem, čistým designem a potřebuji oblekovky. 2x seiko se mi nechtělo mít.

TAK VÁM DÁM VĚDĚT, JAK TO S NIMA BUDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

VÍTE CO MI VADÍ?

PRVNÍ VNITŘNÍ ČLÁNEK, KTERÝ JE PŘICHYCEN NA STĚŽEJCE SE ODŘE IHNED PO OHNUTÍ SMĚREM NAHORU (KDYŽ MÁŠ HODINKY NA RUCE - TEDY K CIFERNÍKU) A JE NA NĚM NAPŘÍČ BROUŠENÍM PŘERUŠOVANÁ LESKLÁ ČÁRA, VYPADÁ TO PĚKNĚ HNUSNĚ!!!

CHÁPU TO U LEVNÝCH HODINEK, ALE TEN SAMÝ ŘEMÍNEK MAJÍ ORIENTY O PÁR PŘÍSPĚVKŮ VÝŠE - ROYAL ORIENT  WE0021EK ZA 7x vyšší cenu než ORIENT STAR CO MI DOŠLY.

 

NEVÍTE JAK TO VYŘEŠIT?  JJ VÍM, KOUPIT JINEJ TAH, ALE TO MI NEPIŠTE BORCI.

 

NĚJAKEJ OCELOVEJ ŠTĚTEČEK NEBO KARTÁČEK?

NEBO TU JE MOŽNOST UPRAVIT NĚJAK POSLEDNÍ ČLÁNEK ???

 

sotva je mám, už přemýšlím o meshi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...