Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Včera mu bylo 13 let, takže jistej predpoklad socializace by mel byt, ale. Po dnesni procházce a pečlivém vycesani si lehne na bublinkovou folii ( praskání mu neva ), opre se o malířské potřeby a zcela ignoruje jakikoliv povel ( budu mít brzo bílého knírače ).  Výchova malého plemene neni pro mě.

20240512_094853.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Včera mu bylo 13 let, takže jistej predpoklad socializace by mel byt, ale. Po dnesni procházce a pečlivém vycesani si lehne na bublinkovou folii ( praskání mu neva ), opre se o malířské potřeby a zcela ignoruje jakikoliv povel ( budu mít brzo bílého knírače ).  Výchova malého plemene neni pro mě.

20240512_094853.jpg

Ty jsi to jen nepochopil,chce Ti pomáhat😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mlsoun1 napsal:

Ani jedna kačena nepadla za vlast?

Nee, on jenom pozoruje a doufám, že u toho zůstane.

Ale na chudáka kočku naší paní sousedky důchodkyně je drsnej a jak tak k nám dřív v pohodě chodila kdy se jí zachtělo a naší "staří" psíci jí tolerovali, tak teďka se bojí k nám i jenom nakouknout. No trochu mě to kvůli paní sousedce mrzí - ona je fakt super, ale tady si náš Neel prostě říct nedá a už to asi nikdy lepší v tomto směru nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2024 v 21:37, Badys napsal:

Nee, on jenom pozoruje a doufám, že u toho zůstane.

Ale na chudáka kočku naší paní sousedky důchodkyně je drsnej a jak tak k nám dřív v pohodě chodila kdy se jí zachtělo a naší "staří" psíci jí tolerovali, tak teďka se bojí k nám i jenom nakouknout. No trochu mě to kvůli paní sousedce mrzí - ona je fakt super, ale tady si náš Neel prostě říct nedá a už to asi nikdy lepší v tomto směru nebude.

To buď rád,už jsem přestal počítat😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...