Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

My jsme presli na granule Wolfsblut, je to jen maso/ryba, zelenina, ovoce, bylinky + neco k tomu (vitaminy), aby to bylo optimalni. Bez obli. Psovi to ocividne prospiva, stolice prvotridni :D , neprdi, tvari se spokojene. K tomu jeste dostava kazdy den varenene kureci. At se ma na stare kolena dobre, rostak jeden. 

 

BOXER v lese

post-3194-0-19326100-1413731726_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nahoda. :) Jake problemy? Filo je teda hodne citlivy na to co zbasti, staci mu dat kousek chleba s maslem a za par hodin to z nej tece, ale tohle zradlo funguje super. Prechod z Pedigree byl uplne bezproblemovy, jako prvni jsem vzal 15kg Wild Duck, ted basti Alaska Salmon a pripraveno mam 15kg Black Marsh.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no prave ten Wild Duck by mel byt pro psy, kteri maji problemy s jinym zradlem. Tak mozna zkusit jeste tohle. Jeste me napada, sousedovic Boxer byl na tom hodne spatne, furt prujmy, byl kost a kuze, vsechny mozne testy nechali sousedi delat, stalo je to nekolik tisic EUR a nic poradneho se nezjistlo. Byli uplne zoufali, pejsek byl na tom hodne spatne. Pak zkusili nejake specialni krmivo od Royal Canin, muselo se to objednavat pres zverolekare, nazev ted presne nevim, ale muzu se zeptat. To zabralo, pes jako novy, zadny prujem, +15 kilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, uvidíme, jak tohle, jestli ji sedne, a pak to budu řešit, už mě to nebaví, více starostí než radostí, jsem z toho už nejen vyčerpanej, ale i mě to neskutečně štve, pořád by z Tebe tahali akorát prachy a nic z toho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas dedek jako malej trpel na prujmy a blil neustale.Zkusily jsme vsechno mozne,nic nezabiralo.Nakonec nam nekdo poradil dietu,kure a ryze a to zabralo.Ted ma jedenact let,bez problemu,nadherna leskla srst.Uz je to dedek,ale kdyz chce,tak je jak stene :).Kure a ryzu ma neustale,na dokrmeni chicope pro velka plemena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOXER v lese

Super fotka!

 

 

Náš je alergickej na jakékoli obiloviny, celej zrudne a škrábe se jak blázen. Dávám mu ProPlan kuřecí a to je ok. Tuhle jsem mu ale koupil PP kuřecí s křupinkama a zas byl celej rudej...radši nic neměnit, když to funguje a pes prospívá.

Jednou týdně mu dávám ještě lžíci másla nebo sádla, nemá po tom tak suchou kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek

Tak vyzkoušel jsem na staffbulovy tyto krmiva:Annamet original ultra holistic (prospívala velmi dobře ale nijak zvlášt nechutnalo),Royal Canin ale už nevím přesně jaké bez problémů,ted nově Magnusson Meat&biscuit 10kg junior chutná ji velice a má nádhernou srst a zuby jak perličky.Hovínka pevná vše ok akorát barva je té stolice je taková načervenalá ale to bude tím krmivem je taky červené.Jo a ještě jedenpoznatek Magnussonnje poměrně masné krmivo,ale S 46% masa.Dokonce ani přechody z jedňoho krmiva na druhé bez sebemenších problémů.Sem tam ji přikrmím kuřecím masem nebo hovězí kostí uvařené s masem.Skelety nedělám na to je ještě malá.Na doporučení mého dodavatele krmiva budeme příšte ještě zkoušet Essential beginning large breed má hodně minerálů a proteinů.Proste pro staffbula idealní na růst síly a svalů tak jako zmňovaný Magnusson který není nijak drahý a není vůbec špatný.Na ceně mi nesejde ale je lepší natom nešetřit a nejlépe přikrmovat brambory,rýží a hlavně masem funguje to.Včera sousedovi sežrala slepici co mu utekla ke mně za barák a tak denní dávka barfu byla splněna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek

Tak vyzkoušel jsem na staffbulovy tyto krmiva:Annamet original ultra holistic (prospívala velmi dobře ale nijak zvlášt nechutnalo),Royal Canin ale už nevím přesně jaké bez problémů,ted nově Magnusson Meat&biscuit 10kg junior chutná ji velice a má nádhernou srst a zuby jak perličky.Hovínka pevná vše ok akorát barva je té stolice je taková načervenalá ale to bude tím krmivem je taky červené.Jo a ještě jedenpoznatek Magnussonnje poměrně masné krmivo,ale S 46% masa.Dokonce ani přechody z jedňoho krmiva na druhé bez sebemenších problémů.Sem tam ji přikrmím kuřecím masem nebo hovězí kostí uvařené s masem.Skelety nedělám na to je ještě malá.Na doporučení mého dodavatele krmiva budeme příšte ještě zkoušet Essential beginning large breed má hodně minerálů a proteinů.Proste pro staffbula idealní na růst síly a svalů tak jako zmňovaný Magnusson který není nijak drahý a není vůbec špatný.Na ceně mi nesejde ale je lepší natom nešetřit a nejlépe přikrmovat brambory,rýží a hlavně masem funguje to.Včera sousedovi sežrala slepici co mu utekla ke mně za barák a tak denní dávka barfu byla splněna.

 

Nechci ti kazit radost z nového krmiva a v podstatě nejdůležitější je, že chutná a pes dobře prospívá a vše je OK. Jen trošku poupravím tvoji specifikaci, že krmivo obsahuje 46% masa. To bohužel není pravda. Podle složení je těch 46 % čerstvého masa, což je ten háček a trik výrobců, protože po lisování a celkovém zpracování, zbude skutečného masa tak 20%, protože při výrobě se vysouší, lisuje atd. (přesně tu proceduru neznám) nic méně, pokud je uvedeno, že je to čerstvé maso, čili 46%, skutečného masa co zbude po výrobě, tam bude max 10% masa a to jsem ještě velmi optimistický. To je takový trik výrobců a málo kdo ví, že pokud je na obalu uvedeno čerstvé maso, skutečná hodnota po výrobě je zhruba o 80% nižší. Nejlepší je kupovat krmivo, že je uváděno v procentech, že už je maso dehydrované, nebo moučka, protože to už je po zpracování a to je skutečný obsah masa v granulích. Příklad třeba Acana. Ta má 40% dehydrovaného masa, což znamená, že tam je skutečně 40% masa, teda mělo by být:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak má místo granulí zrní no.Ne dělám si srandu.Magnussony my byly doporučeny chovatelem staffbulů z velmi dobrým výsledkem.Je opravdu fakt že fenečce moc chutnají.Magnusson dělá tyhle ganule alespoň i dle zahraničních recenzí z čerstvých surovin a bez konzervantů.Tudíž po otevření mají omezenou životnost a prostě se skazí.Což je asi dobře.S tím masem jsem to už někde četl a jak je to u Magnussonu ve skutečnosti neumím posoudit píšu jen co je na obalu.Tito psy mají velký výdej energie a potřebují krmivo s hodně vysokou výživnou hodnotou.Stejně ji dokrmuji masem takže o příjem bílkovin nemá nouzi.Příští krmivo budeme zkoušet Dog lovers gold nebo Essential.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...